Acıbadem Fulya Hastanesi

Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul'daki en özel hastanelerden birisidir. Acıbadem Fulya Hastanesi'nde genel olarak haftada bir kez doğum çekimi gerçekleştirmekteyiz. Acıbadem Fulya Hastanesi doğum fotoğrafçısı alışık olan hastanelerden birisidir. Acıbadem Fulya Hastanesi'nde doğum yapacak anne adayı öncesinde bize ulaşacak hastaneye gittiğini haber verecek annenin hastaneye girişi ile beraber biz de orada hazır bulunacağız. Acıbadem Fulya Hastanesi'ne anne adayının girişi ile başlayan doğum çekimi aşaması hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapılması bebeğin anne babası ve yakın akrabaları ile buluşması anlarını kapsayan bir doğum fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Doğum fotoğrafı çekimlerinde normal doğum veya Sezeryan doğum fark ediyor mu ?

Acıbadem Fulya Hastanesi doğum çekimlerinde normal ya da sezeryan doğum farketmeksizin doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. sezeryan doğumlarda doğum saati belli olurken saat belli olmaksızın bize haber verdiğiniz gibi biz hastanede olmaya çalışıyoruz. Normal doğumlar için sizden bazı isteklerimiz olacak bu isteklerimizi anlaşma aşamasında sizlere bildiriyoruz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Acıbadem Fulya Hastanesi'nde doğum çekimi gerçekleştiriyor musunuz ?

Acıbadem Fulya Hastanesi bizim sıklıkla doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdiğimiz hastanelerden birisidir. Tabii ki burada da öncelikli olarak doktorunuzdan ve daha sonra hastanemizden doğum fotoğrafı çekimi ile ilgili olarak izin alınması gerekmektedir bunu bizzat anne ve baba adayının gerçekleştirmesi gerekir. Daha sonra gerekli izinler alındıktan sonra benimle iletişime geçiyorsunuz hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Acıbadem Fulya Hastanesi doğum çekimlerine izin veriyor mu ?

Acıbadem Fulya Hastanesi doğum çekimlerinde bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Fakat bazı durumlarda Acıbadem Fulya Hastanesi'nde de olacağı gibi hastaneler bir takım önlemler alabiliyor. Özellikle son dönemlerde profesyonel olmayan doğum fotoğrafçılarına çoğalması ile beraber ameliyat ortamında bazı problemler yaşanabiliyor. Acıbadem Fulya Hastanesi de bu gibi amatör fotoğrafçılara önlem olması açısından bazı tedbirler alabilir. Bu nedenden dolayı doğum fotoğraf çekimini gerçekleştirecek olan doğum fotoğrafçısından bu konuda uzmanlaşmış olan belgelerine Acıbadem Fulya Hastanesi'ne sunması gerekmektedir. Doğum fotoğrafçısı Acıbadem Fulya Hastanesi'ne sunmuş olduğu bu belgeler doğrultusunda eğer hastane onay verirse doğum çekimlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle biz bu konuda herhangi bir problem yaşamadık fakat yaşamayacağınızı anlamına gelmemektedir.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Acıbadem Fulya Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Acıbadem Fulya Hastanesi'nde gerçekleştirmiş olduğumuz doğum fotoğrafı fiyatları her aileye uygun gelecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Anlaşma aşamasında ailelere biz farklı fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ailelerde ekonomik durumlarına göre istedikleri paket seçeneğini seçerek bu mucizevi anların kayıt altına alınmasından mahrum kalmamış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

6 Yorum

Seçil

Özge Hanım Merhaba;
şuan 27 haftalık hamileyim. doğum fotografı için internet üzerinde araştırma yaparken karşıma çıktınız. doğum fotografçılığı hakkında yazdıklarınız ve fotograflar çok hoşuma gitti. Ben normal doğum yapmayı düşünüyorum. Bu süreçte benim için en önemli anlar bebeğimin dünyaya ilk geldiği, benimle, babasıyla ve diğer aile üyeleri ile ilk buluşma anları… sizinde bu anları kaçırmayacağınızı ve tüm duyguları içerecek şekilde çekim yapacağınıza inanıyorum.
bu nedenle fiyatlarınız ve albüm içerikleriniz hakkında bilgi vermenizi rica ederim.
Teşekkürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Özge hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

deniz

Merhabalar,
Ben Deniz. Şubat sonu mart başı gibi doğumum olacak, muhtemelen Kadıköy Acıbadem’de, bir değişiklik olmazsa. Bana hamile, doğum ve yenidoğan çekimleri hakkında detaylı bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler:)

Özlem

Merhaba; Hamileliğimin 35. haftasındayım.Şubatın ilk haftası gibi (normal ilerlediği için henüz net belli değil )Fulya Acıbadem Hastanesinde doğumum olacak. Paket fiyatlarınızı ve rezervasyon için en geç ne zamana kadar size dönmemiz gerektiğini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler…

Tansu

merhaba 40 günlük bebeğimiz var fotoğraf çektirmek istiyoruz fiyat bilgisi alabilir miyim

Gizem

Merhabalar ,

Hastane ve yeni doğan çekimleri için içerik ve fiyat bilgisi paylaşmanızı rica ederim.

İyi çalışmalar.

Yorum Gönder