Alibey Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Alibey Hospital Hastanesi Eyüp bölgesinde bulunan hastanemiz sıklıkla doğum çekimi gerçekleştirdiğimiz ve doğum fotoğrafçısına alışık olan hastanelerimizden birisidir. Alibey Hospital Hastanesi'nde doğum çekimi annenin hastaneye girişi ile başlayan daha sonra hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapıldığı anlar bebeğin annesi ve babası ile ilk buluşma anlarını kapsayan detaylı bir çekim olacaktır.

Alibey Hospital Hastanesi doğum çekimleri normal mi Yoksa Sezeryan mı oluyor ?

Alibey Hospital Hastanesi doğum fotoğrafçısı çekimleri hem sezeryan hemde normal doğumlarda gerçekleştirilebiliyor. Genellikle sezeryan doğumlarda bebek dünyaya gelirken ilk çıkış anlarım tamamı ile çekilirken normal doğum çekimlerinde ise çekimler Bebek annenin kucağına verildikten sonra ya da doktorun kucağında iken başlar.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Alibey Hospital Hastanesi doğum çekimlerinde hizmet veriyor musunuz ?

Alibey Hospital Hastanesi'ndeki doğum fotoğrafı çekimlerini gerçekleştiriyorum.
Öncelikli olarak anne ve baba adaylarına hastaneden ve doktorundan izin olması gerekiyor. Daha sonra gerekli izinleri kendiniz aldıktan sonra benimle iletişim kuruyor olacaksınız. Hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekiminde gerçekleştiriyoruz

Alibey Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilecek olan doğum çekimi geceyarısına denk gelirse herhangi bir fiyat artışı oluyor mu ?

Alibey Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirecek doğum çekiminde çekim zamanı geceyarısına denk geldiğinde herhangi bir fiyat artışı söz konusu olmuyor. Bu konuda içiniz rahat ve huzurlu olabilirsiniz Alibey Hospital Hastanesi'nde bu şekilde birçok doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdik.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Alibey Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında tüm fotoğrafları teslim ediyor musunuz ?

Alibey Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında sizlere tüm fotoğrafları teslim ediyorum. Ham halleri ve dijital ortamda getirilen fotoşoplu halleri ile Fotoğraflarınız tüm ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediliyor

Alibey Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum fotoğraf çekimlerinde video çekimi de yapıyor musunuz ?

Bizlere en sık gelen sorulardan bir tanesi de doğum fotoğrafı sırasında video çekimi de gerçekleştiriyor musunuz ? Ben genellikle doğum fotoğrafı çekimlerinde hem video hemde fotoğraf çekimi yapıyorum. Tabii ki ailelerin de bu konuda istekleri olmalıdır.

Alibey Hospital Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Alibey Hospital Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları her aileye uygun bilecek şekilde birden çok paket fiyat seçeneklerine sizlere iletiyorum aileler bütçelerine uygun gelen paketi seçerek mutlu anları kayıt altına almış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

7 Yorum

selin

merhaba, doğum fotoğrafı için paket bilgilerini öğrenebilir miyim?

murat

Merhaba.

Doğum fotoğrafları için ücret bilgilerinizi e posta adresime gönderirseniz sevinirim.

Saygılarımla

Fatma

Doğum fotoğrafçılığı hakkında fiyat öğrenebilir miyim acaba ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fatma hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Ferdi

Merhaba,

Paket detaylarını ve Fiyat bilgisini iletebilirmisiniz.

Teşekkürler.

busra

fiyat bilgisi ala bilirmiyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Büşra hanım Fiyat bilgilerimizi mail adresinize ilettim

Yorum Gönder