Baypark Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Baypark Hospital Hastanesi Bayrampaşa bölgesinde bulunan hastanemiz sıklıkla doğum çekimi gerçekleştirdiğimiz ve doğum fotoğrafçısına alışık olan hastanelerimizden birisidir. Baypark Hospital Hastanesi'nde doğum çekimi annenin hastaneye girişi ile başlayan daha sonra hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapıldığı anlar bebeğin annesi ve babası ile ilk buluşma anlarını kapsayan detaylı bir çekim olacaktır.

Baypark Hospital Hastanesi doğum çekimleri normal mi Yoksa Sezeryan mı oluyor ?

Baypark Hospital Hastanesi doğum fotoğrafçısı çekimleri hem sezeryan hemde normal doğumlarda gerçekleştirilebiliyor. Genellikle sezeryan doğumlarda bebek dünyaya gelirken ilk çıkış anlarım tamamı ile çekilirken normal doğum çekimlerinde ise çekimler Bebek annenin kucağına verildikten sonra ya da doktorun kucağında iken başlar.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Baypark Hospital Hastanesi doğum çekimlerinde hizmet veriyor musunuz ?

Baypark Hospital Hastanesi'ndeki doğum fotoğrafı çekimlerini gerçekleştiriyorum.
Öncelikli olarak anne ve baba adaylarına hastaneden ve doktorundan izin olması gerekiyor. Daha sonra gerekli izinleri kendiniz aldıktan sonra benimle iletişim kuruyor olacaksınız. Hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekiminde gerçekleştiriyoruz

Baypark Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilecek olan doğum çekimi geceyarısına denk gelirse herhangi bir fiyat artışı oluyor mu ?

Baypark Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirecek doğum çekiminde çekim zamanı geceyarısına denk geldiğinde herhangi bir fiyat artışı söz konusu olmuyor. Bu konuda içiniz rahat ve huzurlu olabilirsiniz Baypark Hospital Hastanesi'nde bu şekilde birçok doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdik.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Baypark Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında tüm fotoğrafları teslim ediyor musunuz ?

Baypark Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında sizlere tüm fotoğrafları teslim ediyorum. Ham halleri ve dijital ortamda getirilen fotoşoplu halleri ile Fotoğraflarınız tüm ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediliyor

Baypark Hospital Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum fotoğraf çekimlerinde video çekimi de yapıyor musunuz ?

Bizlere en sık gelen sorulardan bir tanesi de doğum fotoğrafı sırasında video çekimi de gerçekleştiriyor musunuz ? Ben genellikle doğum fotoğrafı çekimlerinde hem video hemde fotoğraf çekimi yapıyorum. Tabii ki ailelerin de bu konuda istekleri olmalıdır.

Baypark Hospital Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Baypark Hospital Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları her aileye uygun bilecek şekilde birden çok paket fiyat seçeneklerine sizlere iletiyorum aileler bütçelerine uygun gelen paketi seçerek mutlu anları kayıt altına almış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

8 Yorum

sena

merhaba,
doğum fotograf çekimi için fiyat alabilir miyim? video olmıyıcak. teşekkürler

Hülya

Merhaba Özge Hanım,

fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. Doğumum büyük ihtimal şubatın yedisinde olcak (Baypark Hospital Bayrampaşa Istanbul). Ancak doğum önceside dış çekim istiyorum hatıra kalsın diye ve doğum anında bebeği ilk görüşümü çekmenizi rica edicem ve mümkünse iki üc bebeğin yeni doğmus haliyle giydirilmiş bi şekilde iki üc resmini. Çalışmalarınızı beğendim. Fiyat konusunda yardımcı olabilirmisiniz ? Tahminen ne kadar tutuyor ?
Saygılarımla

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Hülya hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim. Kontrol edebilirsiniz.

Kübra

Merhabalar kısmetse mart ortası doğumum sizden fiyat ve bilgi rica etsem

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Kübra hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Duygu

Mrb arkadaslar baypark dogum icn sizce iyi mi

fidan

doğum öncesi ve sonrasında eşimin ve diğer aile fertlerimin bebekle karşılaşmalarındaki anlarını çok merak ediyorum.. fiyatlarınız nelerdir? doğumumu Baypark Hastanesi Bayrampaşa’da yapmayı düşünüyorum. Kasım sonu Aralık başı..

Nil

Merhabalar . Baypark hospital da dogum dusunuyoruz doktorumuz yeliz hanim belki biliyorsunuzdur tanismissinizdir nasil bi yol izleniyor sadece dogum anindan bi kac foto istiyoruz fiyat nedir

Yorum Gönder