Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi Esenyurt bölgesinde bulunan hastanemiz sıklıkla doğum çekimi gerçekleştirdiğimiz ve doğum fotoğrafçısına alışık olan hastanelerimizden birisidir. Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde doğum çekimi annenin hastaneye girişi ile başlayan daha sonra hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapıldığı anlar bebeğin annesi ve babası ile ilk buluşma anlarını kapsayan detaylı bir çekim olacaktır.

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi doğum çekimleri normal mi Yoksa Sezeryan mı oluyor ?

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi doğum fotoğrafçısı çekimleri hem sezeryan hemde normal doğumlarda gerçekleştirilebiliyor. Genellikle sezeryan doğumlarda bebek dünyaya gelirken ilk çıkış anlarım tamamı ile çekilirken normal doğum çekimlerinde ise çekimler Bebek annenin kucağına verildikten sonra ya da doktorun kucağında iken başlar.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi doğum çekimlerinde hizmet veriyor musunuz ?

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'ndeki doğum fotoğrafı çekimlerini gerçekleştiriyorum.
Öncelikli olarak anne ve baba adaylarına hastaneden ve doktorundan izin olması gerekiyor. Daha sonra gerekli izinleri kendiniz aldıktan sonra benimle iletişim kuruyor olacaksınız. Hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekiminde gerçekleştiriyoruz

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde gerçekleştirilecek olan doğum çekimi geceyarısına denk gelirse herhangi bir fiyat artışı oluyor mu ?

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde gerçekleştirecek doğum çekiminde çekim zamanı geceyarısına denk geldiğinde herhangi bir fiyat artışı söz konusu olmuyor. Bu konuda içiniz rahat ve huzurlu olabilirsiniz Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde bu şekilde birçok doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdik.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında tüm fotoğrafları teslim ediyor musunuz ?

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında sizlere tüm fotoğrafları teslim ediyorum. Ham halleri ve dijital ortamda getirilen fotoşoplu halleri ile Fotoğraflarınız tüm ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediliyor

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum fotoğraf çekimlerinde video çekimi de yapıyor musunuz ?

Bizlere en sık gelen sorulardan bir tanesi de doğum fotoğrafı sırasında video çekimi de gerçekleştiriyor musunuz ? Ben genellikle doğum fotoğrafı çekimlerinde hem video hemde fotoğraf çekimi yapıyorum. Tabii ki ailelerin de bu konuda istekleri olmalıdır.

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Doğa Hospital Esenyurt Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları her aileye uygun bilecek şekilde birden çok paket fiyat seçeneklerine sizlere iletiyorum aileler bütçelerine uygun gelen paketi seçerek mutlu anları kayıt altına almış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

3 Yorum

Yeşim

Merhaba,

Fiyat bilgisi rica ederim.

İyi çalışmalar.

deha

Merhaba;doğum ertesi günü ve yenidoğan çekimi yaptırmak istiyorum. Fiyat teklifinizi bekliyorum.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler iletildi.

Yorum Gönder