Estethica Levent Hastanesi

Estethica Levent Hastanesi İstanbul'daki en özel hastanelerden birisidir. Estethica Levent Hastanesi'nde genel olarak haftada bir kez doğum çekimi gerçekleştirmekteyiz. Estethica Levent Hastanesi doğum fotoğrafçısı alışık olan hastanelerden birisidir. Estethica Levent Hastanesi'nde doğum yapacak anne adayı öncesinde bize ulaşacak hastaneye gittiğini haber verecek annenin hastaneye girişi ile beraber biz de orada hazır bulunacağız. Estethica Levent Hastanesi'ne anne adayının girişi ile başlayan doğum çekimi aşaması hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapılması bebeğin anne babası ve yakın akrabaları ile buluşması anlarını kapsayan bir doğum fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Estethica Levent Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde normal doğum veya Sezeryan doğum fark ediyor mu ?

Estethica Levent Hastanesi doğum çekimlerinde normal ya da sezeryan doğum farketmeksizin doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. sezeryan doğumlarda doğum saati belli olurken saat belli olmaksızın bize haber verdiğiniz gibi biz hastanede olmaya çalışıyoruz. Normal doğumlar için sizden bazı isteklerimiz olacak bu isteklerimizi anlaşma aşamasında sizlere bildiriyoruz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Estethica Levent Hastanesi'nde doğum çekimi gerçekleştiriyor musunuz ?

Estethica Levent Hastanesi bizim sıklıkla doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdiğimiz hastanelerden birisidir. Tabii ki burada da öncelikli olarak doktorunuzdan ve daha sonra hastanemizden doğum fotoğrafı çekimi ile ilgili olarak izin alınması gerekmektedir bunu bizzat anne ve baba adayının gerçekleştirmesi gerekir. Daha sonra gerekli izinler alındıktan sonra benimle iletişime geçiyorsunuz hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Estethica Levent Hastanesi doğum çekimlerine izin veriyor mu ?

Estethica Levent Hastanesi doğum çekimlerinde bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Fakat bazı durumlarda Estethica Levent Hastanesi'nde de olacağı gibi hastaneler bir takım önlemler alabiliyor. Özellikle son dönemlerde profesyonel olmayan doğum fotoğrafçılarına çoğalması ile beraber ameliyat ortamında bazı problemler yaşanabiliyor. Estethica Levent Hastanesi de bu gibi amatör fotoğrafçılara önlem olması açısından bazı tedbirler alabilir. Bu nedenden dolayı doğum fotoğraf çekimini gerçekleştirecek olan doğum fotoğrafçısından bu konuda uzmanlaşmış olan belgelerine Estethica Levent Hastanesi'ne sunması gerekmektedir. Doğum fotoğrafçısı Estethica Levent Hastanesi'ne sunmuş olduğu bu belgeler doğrultusunda eğer hastane onay verirse doğum çekimlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle biz bu konuda herhangi bir problem yaşamadık fakat yaşamayacağınızı anlamına gelmemektedir.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Estethica Levent Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Estethica Levent Hastanesi'nde gerçekleştirmiş olduğumuz doğum fotoğrafı fiyatları her aileye uygun gelecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Anlaşma aşamasında ailelere biz farklı fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ailelerde ekonomik durumlarına göre istedikleri paket seçeneğini seçerek bu mucizevi anların kayıt altına alınmasından mahrum kalmamış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

2 Yorum

Kivilcim

Iyi gunler,

Ben dogum ve sonrasinda da (mesela yaklasik 15 gun – 1ay sonrasi) bebek ve aile cekimi icin teklif almak istiyordum.

Dogum Subat ortasi – Mart basi gerceklesecek.

Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Kıvılcım hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder