Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi İstanbul'daki en özel hastanelerden birisidir. Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde genel olarak haftada bir kez doğum çekimi gerçekleştirmekteyiz. Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi doğum fotoğrafçısı alışık olan hastanelerden birisidir. Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde doğum yapacak anne adayı öncesinde bize ulaşacak hastaneye gittiğini haber verecek annenin hastaneye girişi ile beraber biz de orada hazır bulunacağız. Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'ne anne adayının girişi ile başlayan doğum çekimi aşaması hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapılması bebeğin anne babası ve yakın akrabaları ile buluşması anlarını kapsayan bir doğum fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde normal doğum veya Sezeryan doğum fark ediyor mu ?

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi doğum çekimlerinde normal ya da sezeryan doğum farketmeksizin doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. sezeryan doğumlarda doğum saati belli olurken saat belli olmaksızın bize haber verdiğiniz gibi biz hastanede olmaya çalışıyoruz. Normal doğumlar için sizden bazı isteklerimiz olacak bu isteklerimizi anlaşma aşamasında sizlere bildiriyoruz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde doğum çekimi gerçekleştiriyor musunuz ?

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi bizim sıklıkla doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdiğimiz hastanelerden birisidir. Tabii ki burada da öncelikli olarak doktorunuzdan ve daha sonra hastanemizden doğum fotoğrafı çekimi ile ilgili olarak izin alınması gerekmektedir bunu bizzat anne ve baba adayının gerçekleştirmesi gerekir. Daha sonra gerekli izinler alındıktan sonra benimle iletişime geçiyorsunuz hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi doğum çekimlerine izin veriyor mu ?

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi doğum çekimlerinde bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Fakat bazı durumlarda Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde de olacağı gibi hastaneler bir takım önlemler alabiliyor. Özellikle son dönemlerde profesyonel olmayan doğum fotoğrafçılarına çoğalması ile beraber ameliyat ortamında bazı problemler yaşanabiliyor. Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi de bu gibi amatör fotoğrafçılara önlem olması açısından bazı tedbirler alabilir. Bu nedenden dolayı doğum fotoğraf çekimini gerçekleştirecek olan doğum fotoğrafçısından bu konuda uzmanlaşmış olan belgelerine Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'ne sunması gerekmektedir. Doğum fotoğrafçısı Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'ne sunmuş olduğu bu belgeler doğrultusunda eğer hastane onay verirse doğum çekimlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle biz bu konuda herhangi bir problem yaşamadık fakat yaşamayacağınızı anlamına gelmemektedir.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi'nde gerçekleştirmiş olduğumuz doğum fotoğrafı fiyatları her aileye uygun gelecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Anlaşma aşamasında ailelere biz farklı fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ailelerde ekonomik durumlarına göre istedikleri paket seçeneğini seçerek bu mucizevi anların kayıt altına alınmasından mahrum kalmamış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

7 Yorum

zuhal

merhaba videolu dogum album ve fiyat bilgisi alabilirmiyim tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

zuhal hanım belirttiğiniz şekilde fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim.

emre

Merhaba,

Şubat ayı içerisinde dogumumuz gerçekleşecek. Şişlide olmasını planlıyoruz. Paket içerikleriniz ve ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum.

İyi çalışmalar.

Tuğba

Merhaba
8-16 şubat aralığında Gayrettepe Florance da doğum yapacağım fiyat bilgisi rica ediyorum.
İyi çalışmalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tuğba hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Banu

Merhaba,

Doğum anı fotoğrafları ve sonrasında yapılacak çekimler için talep ettiğiniz fiyat nedir? Ayrıca, bu çekimlere video da eklenirse fiyatta nasıl bir değişiklik olur. Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Banu hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder