Çağıner Kadıköy Hastanesi

Sonunda küçük bebeğiniz dünyaya geliyor. Çağıner Kadıköy Hastanesinde çekilecek olan İlk doğum anları, bebeğin anne ile buluşma anları, bebeğin baba ile buluşma anları ve diğer aile fertleri ile buluşma anları yıllarca saklayacağınız ve bakacağınız kareler olacak. Çağıner Kadıköy Hastanesi'nde daha önce defalarca bu kareleri çektik ve bir çok aile ile bu mucizevi anlara tanıklık ettik. Çağıner Kadıköy Hastanesi doğum yapacak olan anne adayları bu konuda oldukça şanslı Çağıner Kadıköy Hastanesi doğum fotoğrafçısına yabancı olmayan ve doktorların ameliyathanede doğum fotoğrafçısına izin verdiği bir hastanedir.

Anne adaylarına uyarılar

Doğum fotoğrafçısı seçerken çok dikkatli olunmalıdır. Çünki Çağıner Kadıköy Hastanesi'de dahil olmak üzere tüm hastaneler doğum fotoğrafçılarının profesyonel olması şartı getiriyor. Çağıner Kadıköy Hastanesi ameliyathanesine girilebilmesi için yanlızca fotoğraf çekme anlamında profesyonel olunması yeterli değil.. Aynı zamanda hastane kuralları çok iyi bilinmeli, ameliyathane kuralları çok iyi bilinmeli, doktorlarla uyum halinde çalışılmalıdır. Eğer bir doğum fotoğrafçısı bu şartları taşımıyorsa ve bu şartları taşıdığını gösteren belgeleri Çağıner Kadıköy Hastanesi'ne sunamıyorsa maalesef ki bu tür durumlarda getireceğiniz fotoğrafçı ameliyathaneye alınmıyor.

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

İyi bir doğum fotoğrafçısı nasıl olur ?

Doğum günü sizin için mükemmel ve mucizelerle dolu bir gün olacak... bu durum ilk anne olacak adaylar için daha bir heyecanlı olurken aynı zamanda daha fazla da stres demektir. Seçeceğiniz iyi bir doğum fotoğrafçısının farkı da işte tamda bu durumda ortaya çıkıyor. Size ve ailenize olan yaklaşımları, içten samimi duruşu, geçmiş tecrübelerini size aktarması vs. bir çok etken sizlere o anlarda moral olarak geri dönüyor. İyi bir doğum fotoğrafçısı aynı zamanda iyide bir psikolojik danışman misyonuda taşımalıdır. Çağıner Kadıköy Hastanesinde gerçekleştirmiş olduğumuz doğum çekimlerinde her zaman ailenizin bir ferdi, dostunuz, en yakın arkadaşınız gibi olmak için gayret sarfettim...

Doğum fotoğrafçısı fiyatları

Doğum fotoğrafçılığında fiyatlarda oldukça önemlidir. Her aileye uygun gelebilecek bir paket sunabilmek için doğum çekimi paket fiyatlarını çeşitlendirdim. Bu hem ailelerin bütçelerine uygun seçimler yapabilmesine olanak sunuyor hemde çekim sonrasında ne ile karşılaşacağım endişesini ortadan kaldırıyor. Paketler içerinde örneğin ekonomik paketler, standart paketler, videolu paketler yada kapsamlı doğum çekimi paketleri olabiliyor. Anlaşmalı olduğum hastanelerde de bu paketleri broşürler üzerinden görebiliyorsunuz. Ayrıca paket fiyatları için telefon numaralarından yada mail adresinde, sitemizin iletişim bölümünden de bana ulaşabilirsiniz.

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Doğum anları mutlaka yanıbaşınızda olmalıdır

Doğum günü, bebeğinizin dünyaya geleceği heyacanı ve telaşı içerinde siz anlamadan gelip geçiyor. Aslında bu öyle bir günki her anı duygu yüklü ve her anı mucizelere gebe bir gün... Fakat akılda kalanlar bazen o günün endişeleri olabiliyor. Böylesine mükemmel bir günün duygusu aslında ayrıntılarda gizli... Siz tüm olaylara kendi çerçevenizden bakıyorsunuz. yaşandıklarınız aklınızda kalıyor. Biz doğum fotoğrafçıları ise tüm ayrıntıları yakalamak ve duyguyu ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Örneğin siz doğum sonrasında ameliyathanede iken bebek bakım odasına çıkarılıyor. Burada ilk muayeneleri yapılıyor. Siz bu anları göremiyorsunuz. Bebek o anda babası ile buluşuyor. Babasının elini tutuyor, babasının gözleri dolduğu anları siz sonradan resimlerde görmek istemezmisiniz. Yada onların arkasında duran ve sevinçten gözyaşlarına boğulmuş olan anne ve babanızın torunlarına olan ilk bakışlarını ilk öpücüklerini fotoğraf karelerinde ölümsüzlessin istemezmisiniz. İşte her anne ve babanın mutlaka çocuklarına büyüdüklerinde gösterecekleri bu kareler mutlaka yanıbaşında olmalıdır.

Çağıner Kadıköy Hastanesi'nde doğum yapacak anne ve babalara duyurulur

Çağıner Kadıköy Hastanesi son derece sağlıklı, son derece özel ve titiz bir hastane... Bu hastanede bulunmak ve doğum fotoğraflarını karelemek benim içinde ayrıca bir keyif.. Hastane çalışanlarının yaklaşımları, bizlere olan samimi davranışları için kendilerine sonsuz teşekkürleri borç bilirim...

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

Kategori listesi:   

8 Yorum

Filiz

2017 dogum paketi fiyatlarinizi icerikleriyle birlikte rica edebilirmiyim.2017 nisan acibadem bakirkoyde dogum olucak.
Iyi calismalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Filiz hanım Fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Arzu

Doğum fotoğrafları konusunda sizden fiyat alabilir miyim? Teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

burcu

caginer hastanedinde dogum olacak fiyat Alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Burcu hanım merhabalar fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim

Hayriye

Çağıner hastanesinde dogum olacak fıyat alabilir miyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Hayriye hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder