Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Son zamanlarda neredeyse haftanın hergünü çekim gerçekleştirdiğim hastanelerden birisi olan Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi bizlere sunduğu rahatlık ve konfor ile beraber Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi'nde doğum çekimleri hem konforlu hemde bir o kadar rahat geçiyor. Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi gibi hastanelerin doğum fotoğrafçısına alışık olması çekim sırasında büyük önem arz ediyor. Doktorların, hemşirelerin ve bizlerin karşılıklı uyum içerisinde çalışması anne ve bebeğin sağlığının ön planda tutularak çekimlerin gerçekleştirilmesi ve hastane kurallarına uyulması bizim işimizin en önemli aşamalarıdır.

Profesyonel doğum çekimi ve profesyonel doğum fotoğrafçısı

Doğum çekiminizi gerçekleştirecek olan doğum fotoğrafçısının profesyonel olması son derece önemlidir. Öyle ki Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi bu konuda profesyonel olmayan ve gerekli belgeleri sunmmayan fotoğrafçıları ameliyathaneye almayor öylede olması gerekiyor. Çünkü bu son derece önemli anne ve bebeğin sağlığını tehlikeye atabilecek bir durum... Bu nedenle Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi kuralları ve ameliyathane kuralları çok iyi bilinmeli bu hastanede daha önce çekim gerçekleştirmiş olan doğum fotoğrafçıları ile çalışmış olmalısınız.

Günümüz dijital çağında hemen hemen tüm ailelerin amatör, yarı profesyonel yada tam profesyonel fotoğraf makineleri var... Dolayısı ile bizde doğum anını görüntüleyebiliriz yada bir akrabamız bu anları görüntülesin diyebilirsiniz. Fakat durum hiç hayal ettiğiniz gibi olmayacak... Çünkü bu anları çekebilmek ciddi tecrübe, birikim, alışkanlık gerektiren bir durum ameliyathane ışıkları, çekim ayarları, nerede durman gerektiği ve ameliyathane kurallarını bilmeden bu işlemi gerçekleştirmek neredeyse imkansız sonuç olarak karşınızda ya görmek istemediğiniz kareler ya çok bozuk ve görüntü kalitesi düşük fotoğraflar yada Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi kurallarına uymadığınız için ameliyathane dışına alınma durumları söz konudur. Her ne kadar Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi doğum fotoüğrafçıları ile çalışmaya alışık olsa da hastane ve ameliyat kurallarına uymadığınız taktirde istenilmeyen bir tepki ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu kadar güzel, duygu yüklü ve heyecanlı bir günün bu tür problemlerle keyifsiz geçmesini hiç kimse arzu etmez.

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

Biz daima işimizin başındayız

Doğum fotoğrafçılarının belli bir çalışma saatleri yok... Her an 7/24 çalışma saatimiz var.. Her doğum kendi içerisinde bambaşka bir amosfere sahip her çekimin farklı bir heyecanı farklı bir duygusu var bu nedenle biz doğum fotoğrafçıları her çekim öncesi heyecanımızı hiç kaybetmeden işimize dört elle sarılıyoruz. Çok yorucu ve çok büyük bir sorumluluğu olmasına rağmen işimizi aşk ile yapmaya devam ediyoruz.

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

Doğum fotoğrafçısı fiyatları ve iletişim

Fiyat bilgisi ve iletişim için telefon, whatsapp yada iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca mail için sizden ricam [email protected] adresini kullanmanızdır. Çok hızlı bir şekilde geri dönmeye çalışıyorum. Sizler için bir çok paket fiyat hazırladım bütçenize uygun olan paket üzerinden çalışmamızı gerçekleştirebiliriz.

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

Kategori listesi:   

3 Yorum

sibel

merhaba,

kadıköy florance nightingale hastanesinde doğum gerçekleşecek.Henüz tarih belli değil ancak mart-nisan gibi görünüyor şimdilik.Fiyat bilgisi ve detay öğrenebilir miyim?

çişe

merhabalar dogum cekımlerınızle ılgılı fıyat bılgısı edınmek ıstıyorum sımdıden tesekkurler

elif

ben doğum fotoğrafı fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum,erken rezarvasyon yapıyor musunuz uygun fiyatlı olursa yaptırmayı çok istiyorum inşallah memnun kalacağımız bir fiyat olur 🙂

Yorum Gönder