Liv Hospital Ulus Hastanesi

Liv Hospital Ulus Hastanesi İstanbul'daki en özel hastanelerden birisidir. Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde genel olarak haftada bir kez doğum çekimi gerçekleştirmekteyiz. Liv Hospital Ulus Hastanesi doğum fotoğrafçısı alışık olan hastanelerden birisidir. Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde doğum yapacak anne adayı öncesinde bize ulaşacak hastaneye gittiğini haber verecek annenin hastaneye girişi ile beraber biz de orada hazır bulunacağız. Liv Hospital Ulus Hastanesi'ne anne adayının girişi ile başlayan doğum çekimi aşaması hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapılması bebeğin anne babası ve yakın akrabaları ile buluşması anlarını kapsayan bir doğum fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Liv Hospital Ulus Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde normal doğum veya Sezeryan doğum fark ediyor mu ?

Liv Hospital Ulus Hastanesi doğum çekimlerinde normal ya da sezeryan doğum farketmeksizin doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. sezeryan doğumlarda doğum saati belli olurken saat belli olmaksızın bize haber verdiğiniz gibi biz hastanede olmaya çalışıyoruz. Normal doğumlar için sizden bazı isteklerimiz olacak bu isteklerimizi anlaşma aşamasında sizlere bildiriyoruz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde doğum çekimi gerçekleştiriyor musunuz ?

Liv Hospital Ulus Hastanesi bizim sıklıkla doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdiğimiz hastanelerden birisidir. Tabii ki burada da öncelikli olarak doktorunuzdan ve daha sonra hastanemizden doğum fotoğrafı çekimi ile ilgili olarak izin alınması gerekmektedir bunu bizzat anne ve baba adayının gerçekleştirmesi gerekir. Daha sonra gerekli izinler alındıktan sonra benimle iletişime geçiyorsunuz hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Liv Hospital Ulus Hastanesi doğum çekimlerine izin veriyor mu ?

Liv Hospital Ulus Hastanesi doğum çekimlerinde bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Fakat bazı durumlarda Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde de olacağı gibi hastaneler bir takım önlemler alabiliyor. Özellikle son dönemlerde profesyonel olmayan doğum fotoğrafçılarına çoğalması ile beraber ameliyat ortamında bazı problemler yaşanabiliyor. Liv Hospital Ulus Hastanesi de bu gibi amatör fotoğrafçılara önlem olması açısından bazı tedbirler alabilir. Bu nedenden dolayı doğum fotoğraf çekimini gerçekleştirecek olan doğum fotoğrafçısından bu konuda uzmanlaşmış olan belgelerine Liv Hospital Ulus Hastanesi'ne sunması gerekmektedir. Doğum fotoğrafçısı Liv Hospital Ulus Hastanesi'ne sunmuş olduğu bu belgeler doğrultusunda eğer hastane onay verirse doğum çekimlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle biz bu konuda herhangi bir problem yaşamadık fakat yaşamayacağınızı anlamına gelmemektedir.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Liv Hospital Ulus Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Liv Hospital Ulus Hastanesi'nde gerçekleştirmiş olduğumuz doğum fotoğrafı fiyatları her aileye uygun gelecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Anlaşma aşamasında ailelere biz farklı fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ailelerde ekonomik durumlarına göre istedikleri paket seçeneğini seçerek bu mucizevi anların kayıt altına alınmasından mahrum kalmamış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

9 Yorum

Hüseyin

Merhaba;

2 aylık bebeğimiz var ve hatıra fotoğrafları çektirmek istiyoruz.
Bununla ilgili fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?
Evimiz Sefaköy / Küçükçekmece de.

Saygılarımla

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Hüseyin bey fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

doğum foto

merhaba , liv hospital ulus ta dopum yapmayı planlıyorum , şimdilik normal doğum için bir sakıncamız yok, doktorum furkan kayabaşoğlu, şubat ortası sonları gibi tahmini bir doğuum tarihi verdi , acaba bana fiyatlama hakkında bilgi vermeniz mümkün müdür ? şimdiden teşekkür ederim ,

selin

merhaba, doğum fotoğrafı için paket bilgilerini öğrenebilir miyim? Dogum ocak ayi baslari gibi bekleniyor.hastanede bahcesehirde yeni acilan liv hastanesi

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Selin hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Yade

Merhabalar dogum çekimi için fiyat öğrenebilirmiyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Yade hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Güliz

Merhaba,
Kısmetse Eylül ayında Liv hospital’da oğlum dünyaya gelecek. Rica etsem e-mail ile çekim için fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler & İyi çalışmalar

digdem

Merhabalar,

Doğum fotoğraf çekimi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi rica ederim.
Tahmini doğum tarihim 30 kasım- 7 aralık haftası. Bahçeşehir Liv Hastanesi

Yorum Gönder