Ota & Jinemed Hastanesi

Ota & Jinemed Hastanesi İstanbul'daki en özel hastanelerden birisidir. Ota & Jinemed Hastanesi'nde genel olarak haftada bir kez doğum çekimi gerçekleştirmekteyiz. Ota & Jinemed Hastanesi doğum fotoğrafçısı alışık olan hastanelerden birisidir. Ota & Jinemed Hastanesi'nde doğum yapacak anne adayı öncesinde bize ulaşacak hastaneye gittiğini haber verecek annenin hastaneye girişi ile beraber biz de orada hazır bulunacağız. Ota & Jinemed Hastanesi'ne anne adayının girişi ile başlayan doğum çekimi aşaması hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapılması bebeğin anne babası ve yakın akrabaları ile buluşması anlarını kapsayan bir doğum fotoğraf çekimi gerçekleştirilir.

Ota & Jinemed Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde normal doğum veya Sezeryan doğum fark ediyor mu ?

Ota & Jinemed Hastanesi doğum çekimlerinde normal ya da sezeryan doğum farketmeksizin doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. sezeryan doğumlarda doğum saati belli olurken saat belli olmaksızın bize haber verdiğiniz gibi biz hastanede olmaya çalışıyoruz. Normal doğumlar için sizden bazı isteklerimiz olacak bu isteklerimizi anlaşma aşamasında sizlere bildiriyoruz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Ota & Jinemed Hastanesi'nde doğum çekimi gerçekleştiriyor musunuz ?

Ota & Jinemed Hastanesi bizim sıklıkla doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdiğimiz hastanelerden birisidir. Tabii ki burada da öncelikli olarak doktorunuzdan ve daha sonra hastanemizden doğum fotoğrafı çekimi ile ilgili olarak izin alınması gerekmektedir bunu bizzat anne ve baba adayının gerçekleştirmesi gerekir. Daha sonra gerekli izinler alındıktan sonra benimle iletişime geçiyorsunuz hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ota & Jinemed Hastanesi doğum çekimlerine izin veriyor mu ?

Ota & Jinemed Hastanesi doğum çekimlerinde bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. Fakat bazı durumlarda Ota & Jinemed Hastanesi'nde de olacağı gibi hastaneler bir takım önlemler alabiliyor. Özellikle son dönemlerde profesyonel olmayan doğum fotoğrafçılarına çoğalması ile beraber ameliyat ortamında bazı problemler yaşanabiliyor. Ota & Jinemed Hastanesi de bu gibi amatör fotoğrafçılara önlem olması açısından bazı tedbirler alabilir. Bu nedenden dolayı doğum fotoğraf çekimini gerçekleştirecek olan doğum fotoğrafçısından bu konuda uzmanlaşmış olan belgelerine Ota & Jinemed Hastanesi'ne sunması gerekmektedir. Doğum fotoğrafçısı Ota & Jinemed Hastanesi'ne sunmuş olduğu bu belgeler doğrultusunda eğer hastane onay verirse doğum çekimlerini gerçekleştirmektedir. Genellikle biz bu konuda herhangi bir problem yaşamadık fakat yaşamayacağınızı anlamına gelmemektedir.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Ota & Jinemed Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Ota & Jinemed Hastanesi'nde gerçekleştirmiş olduğumuz doğum fotoğrafı fiyatları her aileye uygun gelecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Anlaşma aşamasında ailelere biz farklı fiyat seçenekleri sunmaktayız. Ailelerde ekonomik durumlarına göre istedikleri paket seçeneğini seçerek bu mucizevi anların kayıt altına alınmasından mahrum kalmamış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

3 Yorum

sevcan

merhabalar özge hanım ben sizden fiyat almak istıyorum
*hamilelik çekimi dıs mekanda
*dogum cekimi
*ve dogum sonrası ev de bebek cekimi olarak yalnız albüm istemiyorum sadece fotograf cekimi istiyorum birde dogum çekiminde video cekimi ıstıyorum detaylı bılgı verebılırsenız cok sevınırım simdiden tesekkürler 🙂

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir. Detaylı bilgi verdim kontrol edebilirsiniz.

Elif

Merhabalar, Ota Jinemedde sezeryan doğum için fiyat teklifi alabilir miyim? Teşekkürler,
-Elif

Yorum Gönder