Yaşar Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Yaşar Hastanesi Bakırköy bölgesinde bulunan hastanemiz sıklıkla doğum çekimi gerçekleştirdiğimiz ve doğum fotoğrafçısına alışık olan hastanelerimizden birisidir. Yaşar Hastanesi'nde doğum çekimi annenin hastaneye girişi ile başlayan daha sonra hamilelik fotoğrafları bebeğin çıkış anı bebeğin ilk muayenesinin yapıldığı anlar bebeğin annesi ve babası ile ilk buluşma anlarını kapsayan detaylı bir çekim olacaktır.

Yaşar Hastanesi doğum çekimleri normal mi Yoksa Sezeryan mı oluyor ?

Yaşar Hastanesi doğum fotoğrafçısı çekimleri hem sezeryan hemde normal doğumlarda gerçekleştirilebiliyor. Genellikle sezeryan doğumlarda bebek dünyaya gelirken ilk çıkış anlarım tamamı ile çekilirken normal doğum çekimlerinde ise çekimler Bebek annenin kucağına verildikten sonra ya da doktorun kucağında iken başlar.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Yaşar Hastanesi doğum çekimlerinde hizmet veriyor musunuz ?

Yaşar Hastanesi'ndeki doğum fotoğrafı çekimlerini gerçekleştiriyorum.
Öncelikli olarak anne ve baba adaylarına hastaneden ve doktorundan izin olması gerekiyor. Daha sonra gerekli izinleri kendiniz aldıktan sonra benimle iletişim kuruyor olacaksınız. Hastane ve doktorunuzun izniyle doğum çekiminde gerçekleştiriyoruz

Yaşar Hastanesi'nde gerçekleştirilecek olan doğum çekimi geceyarısına denk gelirse herhangi bir fiyat artışı oluyor mu ?

Yaşar Hastanesi'nde gerçekleştirecek doğum çekiminde çekim zamanı geceyarısına denk geldiğinde herhangi bir fiyat artışı söz konusu olmuyor. Bu konuda içiniz rahat ve huzurlu olabilirsiniz Yaşar Hastanesi'nde bu şekilde birçok doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdik.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Yaşar Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında tüm fotoğrafları teslim ediyor musunuz ?

Yaşar Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum çekimi sonrasında sizlere tüm fotoğrafları teslim ediyorum. Ham halleri ve dijital ortamda getirilen fotoşoplu halleri ile Fotoğraflarınız tüm ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediliyor

Yaşar Hastanesi'nde gerçekleştirilen doğum fotoğraf çekimlerinde video çekimi de yapıyor musunuz ?

Bizlere en sık gelen sorulardan bir tanesi de doğum fotoğrafı sırasında video çekimi de gerçekleştiriyor musunuz ? Ben genellikle doğum fotoğrafı çekimlerinde hem video hemde fotoğraf çekimi yapıyorum. Tabii ki ailelerin de bu konuda istekleri olmalıdır.

Yaşar Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Yaşar Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları her aileye uygun bilecek şekilde birden çok paket fiyat seçeneklerine sizlere iletiyorum aileler bütçelerine uygun gelen paketi seçerek mutlu anları kayıt altına almış oluyorlar.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Kategori listesi:   

2 Yorum

dilek

Merhaba,
Fiyat bilgisi alabilirmiyim.
Tesekkür ederim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Dilek hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder