İçerenköy Bayındır Hastanesi

İçerenköy Bayındır Hastanesi sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde doğum fotoğrafı olarak birçok çekim gerçekleştirdik. Doğum fotoğrafı konusunda oldukça anlayışlı ve doğum fotoğrafını bilen hastanelerden birisi olan İçerenköy Bayındır Hastanesi oldukça konforlu bir hastanedir. Doğum fotoğrafçılarına alışık olan İçerenköy Bayındır Hastanesi oldukça konforlu hastanelerden birisidir. Dışarıdan hastaneye doğum fotoğrafçısı alan ve bu konuda oldukça anlayışlı olan bir hastanedir. İçerenköy Bayındır Hastanesi'ne dışarıdan doğum fotoğrafçısı kabul edilmektedir.

İçerenköy Bayındır Hastanesi normal doğum ve Sezeryan doğumda doğum fotoğrafçısı

İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde Hem normal doğumda hem de Sezeryan doğumda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Anne ve baba adayları hastaneden ve doktorunuzdan izin alarak dışarıdan bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. İçerenköy Bayındır Hastanesi bu konuda ailelere herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Fakat önceden hastane ve doktorunuzun mutlaka doğum fotoğrafçısı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde ve doktorunuzdan izin aldıktan sonra doğum fotoğrafçısı ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Sizde 24 saat ulaşabilir miyiz ?

İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde gerçekleştireceğiniz doğum için bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Ani gelişmelerden mutlaka haberim olması gerekiyor. Doğumdan en az 1 saat öncesinde bana haber verirseniz ben hazırlanmış İçerenköy Bayındır Hastanesi'ne doğru yola çıkmış olacağım.

İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde doğum sonrasında ve ertesi gün de fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor musunuz ?

İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde hen doğum günü hem de ertesi gün doğumu çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer doğumunu Çok ani olduysa ve siz doğum ile ilgili fotoğraf çektirmediyseniz İçerenköy Bayındır Hastanesi'ne ertesi gün de gelerek doğum sonrası fotoğraflarınızı çekebiliriz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyorsunuz

Doğum çekimlerinde her zaman ben kendim gerçek değiştiriyorum asla başka birine doğum çekimlerine göndermiyorum. Almış olduğum randevulerii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.

İçerenköy Bayındır Hastanesi'nde doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. İçerenköy Bayındır Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde ben ailelere birçok paket fiyat sunuyorum aileler bütçelerine uygun paketi seçerek doğum çekimli gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

İletişim Kurmak İçin Tıklayın

 

Diğer Ataşehir Bölgesindeki Hastaneler

Memorial Ataşehir Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Eren Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
İçerenköy Bayındır Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Avicenna Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Kategori listesi:   

3 Yorum

Zeynep

Merhaba ben 20 aralık sonrası içerenköy bayındır hastanesinde sezeryan doğum yapacağım, orda çekim yapıyormusunuz ve paket fiyatları nedir bilgi verebilirmisiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Zeynep hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Tuğba

merhaba,
17.02.2017de (bu cuma günü) sabah 8.30da epidural sezeryan için bayındır hastanesinde randevumuz bulunmaktadır. doğum fotoğraflarının çekilmesi konusunda sizden ekonomik bir fiyat önermenizi rica edeceğim.
konuyla ilgili ACİL geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Yorum Gönder