Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. Memorial Ataşehir Hastanesi'nde doğum fotoğrafı olarak birçok çekim gerçekleştirdik. Doğum fotoğrafı konusunda oldukça anlayışlı ve doğum fotoğrafını bilen hastanelerden birisi olan Memorial Ataşehir Hastanesi oldukça konforlu bir hastanedir. Doğum fotoğrafçılarına alışık olan Memorial Ataşehir Hastanesi oldukça konforlu hastanelerden birisidir. Dışarıdan hastaneye doğum fotoğrafçısı alan ve bu konuda oldukça anlayışlı olan bir hastanedir. Memorial Ataşehir Hastanesi'ne dışarıdan doğum fotoğrafçısı kabul edilmektedir.

Memorial Ataşehir Hastanesi normal doğum ve Sezeryan doğumda doğum fotoğrafçısı

Memorial Ataşehir Hastanesi'nde Hem normal doğumda hem de Sezeryan doğumda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Anne ve baba adayları hastaneden ve doktorunuzdan izin alarak dışarıdan bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. Memorial Ataşehir Hastanesi bu konuda ailelere herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Fakat önceden hastane ve doktorunuzun mutlaka doğum fotoğrafçısı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Memorial Ataşehir Hastanesi'nde ve doktorunuzdan izin aldıktan sonra doğum fotoğrafçısı ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Sizde 24 saat ulaşabilir miyiz ?

Memorial Ataşehir Hastanesi'nde gerçekleştireceğiniz doğum için bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Ani gelişmelerden mutlaka haberim olması gerekiyor. Doğumdan en az 1 saat öncesinde bana haber verirseniz ben hazırlanmış Memorial Ataşehir Hastanesi'ne doğru yola çıkmış olacağım.

Memorial Ataşehir Hastanesi'nde doğum sonrasında ve ertesi gün de fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor musunuz ?

Memorial Ataşehir Hastanesi'nde hen doğum günü hem de ertesi gün doğumu çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer doğumunu Çok ani olduysa ve siz doğum ile ilgili fotoğraf çektirmediyseniz Memorial Ataşehir Hastanesi'ne ertesi gün de gelerek doğum sonrası fotoğraflarınızı çekebiliriz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Memorial Ataşehir Hastanesi'nde doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyorsunuz

Doğum çekimlerinde her zaman ben kendim gerçek değiştiriyorum asla başka birine doğum çekimlerine göndermiyorum. Almış olduğum randevulerii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.

Memorial Ataşehir Hastanesi'nde doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. Memorial Ataşehir Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde ben ailelere birçok paket fiyat sunuyorum aileler bütçelerine uygun paketi seçerek doğum çekimli gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

İletişim Kurmak İçin Tıklayın

 

Diğer Ataşehir Bölgesindeki Hastaneler

Memorial Ataşehir Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Kadıköy Şifa Ataşehir Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Eren Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
İçerenköy Bayındır Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Avicenna Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Kategori listesi:   

15 Yorum

Nihan

Özge Hanım merhaba,

Ataşehir Memorial hastanesinde Mart ayında doğum yapacağım. Doğum %90 epidural sezeryan olacağı için şimdiden fotoğraf işini araştırmaya başladım 🙂 Sizden fiyatlarınız ve paketleriniz ile ilgili bilgi alabilir miyim? Zira bütçemi şimdiden hazırlamış olurum.

Sevgiler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim Nihan hanım. Görüşmek dileğiyle

Aslinur

Iyi aksamlar atasehir memorial hastanesinde dogumumu gerceklestirmeyi dusunuyorum sizdende dogum fotografciligi hakkinda bilgi ve fiyat almak istiyorum simdiden tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Aslinur hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Başak

Merhaba.Ben memorial hizmette doğum yapacağım 4 haziran gününe denk geliyor dedi doktorum. Normal doğum düşünüyorum. Doğumdan önce beni eşimi ya da gelen tüm ailemi doğum sırasında ve sonrasında olan çekimlerin sizde fiyatlandırması nasıldır? Ayrıca video kayıt da istiyorum doğum sırasında bu mümkün müdür? Saat ücretli mi tüm gün mü bir de?

Gül

Merhaba

36 haftalik hamileyim. Memorial hizmet hastanesinde dogumum planlanmaktadir. Dogum tarihimiz henuz net degildir. Paketleriniz hakkinda bilgi rica edebilir miyim?

Tskler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim… görüşmek dileğiyle

SEDA

Merhaba Özge Hanım,

Doğumum Haziran ayı sonunda gerçekleşecek gibi duruyor şimdilik 🙂 şimdiden araştırmaya başladım. Hastanem de Memorial Hizmet Hastanesi olacak.Sizden doğum fotoğraf paketlerinizle ilgili hem içerik hem de fiyat konusunda bilgi almak isterim.

Konuyla ilgili geri dönüşünüzü bekler, iyi çalışmalar dilerim.

zülfiye

iyi günler. ben bahçelievler memorial hizmet hastanesinde mart ayında doğum yapacagım. doğum sonrası hastane odasında çekim yaptırmak istiyorum. doğum öncesi ve doğum da çekim istemiyorum. bana ona göre fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim.

duygu

Merhaba,

Doğum fotoğrafı çekimi için teklif almak istiyorum. Doğum Ataşehir Memorial Hastanesinde olacak, bu hastanede çekim yapıyor musunuz?
Normal doğum bekliyoruz, tahmini tarih 24 Mayıs.

Teşekkürler.

esra

Merhaba,
Temmuz ayının ilk haftasında Ataşehir Memorial Hastanesi’nde doğum yapmayı planlıyorum. Doğum fotoğrafı paketleri, içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim,
İyi günler.

funda

merhaba,

temmuz ayında memorial ataşehir hastanesinde doğum yapacağım.doğum fotoğrafı için fiyatlamanızı rica ederim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Funda hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim Teşekkür ederim.

Nergiz

Merhabalar

Bu ay memorial Ataşehir hastanesinde doğum yapacağım paket ve fiyatlarınız hakkında bilgi alabilir miyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Nergiz Hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder