Avcılar Anadolu Hastanesi

Avcılar Anadolu Hastanesi sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. Avcılar Anadolu Hastanesi'nde doğum fotoğrafı olarak birçok çekim gerçekleştirdik. Doğum fotoğrafı konusunda oldukça anlayışlı ve doğum fotoğrafını bilen hastanelerden birisi olan Avcılar Anadolu Hastanesi oldukça konforlu bir hastanedir. Doğum fotoğrafçılarına alışık olan Avcılar Anadolu Hastanesi oldukça konforlu hastanelerden birisidir. Dışarıdan hastaneye doğum fotoğrafçısı alan ve bu konuda oldukça anlayışlı olan bir hastanedir. Avcılar Anadolu Hastanesi'ne dışarıdan doğum fotoğrafçısı kabul edilmektedir.

Avcılar Anadolu Hastanesi normal doğum ve Sezeryan doğumda doğum fotoğrafçısı

Avcılar Anadolu Hastanesi'nde Hem normal doğumda hem de Sezeryan doğumda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Anne ve baba adayları hastaneden ve doktorunuzdan izin alarak dışarıdan bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. Avcılar Anadolu Hastanesi bu konuda ailelere herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Fakat önceden hastane ve doktorunuzun mutlaka doğum fotoğrafçısı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Avcılar Anadolu Hastanesi'nde ve doktorunuzdan izin aldıktan sonra doğum fotoğrafçısı ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Sizde 24 saat ulaşabilir miyiz ?

Avcılar Anadolu Hastanesi'nde gerçekleştireceğiniz doğum için bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Ani gelişmelerden mutlaka haberim olması gerekiyor. Doğumdan en az 1 saat öncesinde bana haber verirseniz ben hazırlanmış Avcılar Anadolu Hastanesi'ne doğru yola çıkmış olacağım.

Avcılar Anadolu Hastanesi'nde doğum sonrasında ve ertesi gün de fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor musunuz ?

Avcılar Anadolu Hastanesi'nde hen doğum günü hem de ertesi gün doğumu çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer doğumunu Çok ani olduysa ve siz doğum ile ilgili fotoğraf çektirmediyseniz Avcılar Anadolu Hastanesi'ne ertesi gün de gelerek doğum sonrası fotoğraflarınızı çekebiliriz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Avcılar Anadolu Hastanesi'nde doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyorsunuz

Doğum çekimlerinde her zaman ben kendim gerçek değiştiriyorum asla başka birine doğum çekimlerine göndermiyorum. Almış olduğum randevulerii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.

Avcılar Anadolu Hastanesi'nde doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. Avcılar Anadolu Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde ben ailelere birçok paket fiyat sunuyorum aileler bütçelerine uygun paketi seçerek doğum çekimli gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Diğer Avcılar Bölgesindeki Hastaneler

Medicana Avcılar Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Avcılar Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Avcılar Anadolu Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Kategori listesi:   

6 Yorum

Emel

Merhaba Özge Hanım,

Sitenizi inceledim ve hayran kaldım! O yüzden tek kelimeyle doğum fotoğrafı, videosu, doğumdan 1 ay kadar sonra yapılan çekim gibi, tüm paket fiyatlarınız ve içeriklerini neleri kapsadığını iletebilir misiniz?

İyi günler dilerim..

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Emel hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Gülşen

Merhaba Avcılar Anadolu hastahanesinde doğumum olacak sizden doğum fotografları ile ilgili fiyat ve bilgi rica ediyorum normal dogum görünüyor şimdilik aksi bir durum olmadığı sürece tahmini dogum 23 aralık ama daha erkende olabilir

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gülşen hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

Zeynep

Bende ücret bilgisi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Zeynep hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder