Avcılar Hospital Hastanesi

Avcılar Hospital Hastanesi sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. Avcılar Hospital Hastanesi'nde doğum fotoğrafı olarak birçok çekim gerçekleştirdik. Doğum fotoğrafı konusunda oldukça anlayışlı ve doğum fotoğrafını bilen hastanelerden birisi olan Avcılar Hospital Hastanesi oldukça konforlu bir hastanedir. Doğum fotoğrafçılarına alışık olan Avcılar Hospital Hastanesi oldukça konforlu hastanelerden birisidir. Dışarıdan hastaneye doğum fotoğrafçısı alan ve bu konuda oldukça anlayışlı olan bir hastanedir. Avcılar Hospital Hastanesi'ne dışarıdan doğum fotoğrafçısı kabul edilmektedir.

Avcılar Hospital Hastanesi normal doğum ve Sezeryan doğumda doğum fotoğrafçısı

Avcılar Hospital Hastanesi'nde Hem normal doğumda hem de Sezeryan doğumda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Anne ve baba adayları hastaneden ve doktorunuzdan izin alarak dışarıdan bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. Avcılar Hospital Hastanesi bu konuda ailelere herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Fakat önceden hastane ve doktorunuzun mutlaka doğum fotoğrafçısı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Avcılar Hospital Hastanesi'nde ve doktorunuzdan izin aldıktan sonra doğum fotoğrafçısı ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Sizde 24 saat ulaşabilir miyiz ?

Avcılar Hospital Hastanesi'nde gerçekleştireceğiniz doğum için bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Ani gelişmelerden mutlaka haberim olması gerekiyor. Doğumdan en az 1 saat öncesinde bana haber verirseniz ben hazırlanmış Avcılar Hospital Hastanesi'ne doğru yola çıkmış olacağım.

Avcılar Hospital Hastanesi'nde doğum sonrasında ve ertesi gün de fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor musunuz ?

Avcılar Hospital Hastanesi'nde hen doğum günü hem de ertesi gün doğumu çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer doğumunu Çok ani olduysa ve siz doğum ile ilgili fotoğraf çektirmediyseniz Avcılar Hospital Hastanesi'ne ertesi gün de gelerek doğum sonrası fotoğraflarınızı çekebiliriz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Avcılar Hospital Hastanesi'nde doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyorsunuz

Doğum çekimlerinde her zaman ben kendim gerçek değiştiriyorum asla başka birine doğum çekimlerine göndermiyorum. Almış olduğum randevulerii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.

Avcılar Hospital Hastanesi'nde doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. Avcılar Hospital Hastanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde ben ailelere birçok paket fiyat sunuyorum aileler bütçelerine uygun paketi seçerek doğum çekimli gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Diğer Avcılar Bölgesindeki Hastaneler

Medicana Avcılar Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Avcılar Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Avcılar Anadolu Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Kategori listesi:   

16 Yorum

Emre

Merhabalar,

Fiyat bilgisi alabilir miyim?

Teşekkürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Emre hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

funda

Merhaba Avcılar hospitalde doğum yapacağım inşallah 3 ay kaldı doğuma bir aksilik olmazsa sizlerden pkaet fiyatı rica edebilir miyim? Bana telefon numaramdanda whatsapptan gönderebilirseniz çok sevinirim
Teşekkürler ☺️

Kübra Aydın

Merhabalar,

bir kaç sorum olacaktı:

”Almış olduğum randevularii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.” diye belirttiniz, doğumun ne zaman olacağını ”net” bir şekilde bilemiyoruz, o gün bir randevunuz var ise ve benim doğumum başlarsa gelemeyeceğiniz anlamına mı geliyor?

oda ve kapı süsüde yapıyormusunuz veya tavsiye edebileceğiniz biri varmıdır yakınlarda?

Temmuzun ilk iki haftasında doğum olması gerekiyor, aksilik olmaz ise, randevu durumunuz nedir acaba?

ve bunlarla ilgili net bir fiyat bilgisi rica edeceğim.

Yardımcı olursanız sevinirim :):)

Teşşekür ederim

İyi çalışmalar…
Kübra Aydın

muge

Merhabalar.benim dogumum Allah nasip ederse haxiran ayinda Avcilar hospitalda olucak.sezeryan dogum.fiyat ogrenebilirmiyim.rica etsem cebime msj atabilirmidiniz. 0543 804 62 35

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

gulizar

Merhaba
Avcilar hospital 20 eylul sezeryan icin Paket fiyatlarinizi iletebilirmisiniz

Tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gülizar hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

emel yıldırım

fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Sebnem

Ikiz bebeklerim yeni yasina girecekler hatira olmasi anlaminda fotograf cektirmek istiyoruz fiyat bilginizi alavilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Sebnem hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Kadriye

Fiyat bilgisi verebilirmisiniz

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Kadriye hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

serhat

Merhaba Özge Hanım,

37. haftamdayım. Avcılar Hospitalde doğum yapacağım nasipse. Doğum albümü olarak sizden bilgi rica edebilir miyim? Fiyat nedir, çekimler nasıl yapılmakta, kaç pozdan oluşmakta?

İyi Çalışmalar…

esmer

merhaba ben 3,5 aylik hamileyim dogum fotograf paket fiyatlarini gonderebilirmisiniz birde avcilar hospitalde cektiginiz resimlerden gorebilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Esmer hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim Teşekkür ederim.

Yorum Gönder