Güneşli Erdem Hastanesi

Güneşli Erdem Hastahanesi sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. Güneşli Erdem Hastahanesi'nde doğum fotoğrafı olarak birçok çekim gerçekleştirdik. Doğum fotoğrafı konusunda oldukça anlayışlı ve doğum fotoğrafını bilen hastanelerden birisi olan Güneşli Erdem Hastahanesi oldukça konforlu bir hastanedir. Doğum fotoğrafçılarına alışık olan Güneşli Erdem Hastahanesi oldukça konforlu hastanelerden birisidir. Dışarıdan hastaneye doğum fotoğrafçısı alan ve bu konuda oldukça anlayışlı olan bir hastanedir. Güneşli Erdem Hastahanesi'ne dışarıdan doğum fotoğrafçısı kabul edilmektedir.

Güneşli Erdem Hastahanesi normal doğum ve Sezeryan doğumda doğum fotoğrafçısı

Güneşli Erdem Hastahanesi'nde Hem normal doğumda hem de Sezeryan doğumda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Anne ve baba adayları hastaneden ve doktorunuzdan izin alarak dışarıdan bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. Güneşli Erdem Hastahanesi bu konuda ailelere herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Fakat önceden hastane ve doktorunuzun mutlaka doğum fotoğrafçısı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Güneşli Erdem Hastahanesi'nde ve doktorunuzdan izin aldıktan sonra doğum fotoğrafçısı ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Sizde 24 saat ulaşabilir miyiz ?

Güneşli Erdem Hastahanesi'nde gerçekleştireceğiniz doğum için bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Ani gelişmelerden mutlaka haberim olması gerekiyor. Doğumdan en az 1 saat öncesinde bana haber verirseniz ben hazırlanmış Güneşli Erdem Hastahanesi'ne doğru yola çıkmış olacağım.

Güneşli Erdem Hastahanesi'nde doğum sonrasında ve ertesi gün de fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor musunuz ?

Güneşli Erdem Hastahanesi'nde hen doğum günü hem de ertesi gün doğumu çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer doğumunu Çok ani olduysa ve siz doğum ile ilgili fotoğraf çektirmediyseniz Güneşli Erdem Hastahanesi'ne ertesi gün de gelerek doğum sonrası fotoğraflarınızı çekebiliriz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Güneşli Erdem Hastahanesi'nde doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyorsunuz

Doğum çekimlerinde her zaman ben kendim gerçek değiştiriyorum asla başka birine doğum çekimlerine göndermiyorum. Almış olduğum randevulerii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.

Güneşli Erdem Hastahanesi'nde doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. Güneşli Erdem Hastahanesi doğum fotoğrafı çekimlerinde ben ailelere birçok paket fiyat sunuyorum aileler bütçelerine uygun paketi seçerek doğum çekimli gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Diğer Bağcılar Bölgesindeki Hastaneler

Bağcılar Tekden Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Hospitalist Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Yeni İklim Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Yeni Ufuk Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Safa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Doğum Fotoğrafçısı
Medicine Hospital Group Doğum Fotoğrafçısı
Güneşli Erdem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medilife Bağcılar Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Kategori listesi:   

6 Yorum

melike

Merhaba,
Doğum anı ve yeni doğan için fotoğraf çekim paketlerinizi ve fiyatlarını öğrenebilir miyim?

Teşekkürler
Melike

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Melike hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Büşra

Merhabalar,

37 haftalık gebeyim, malum doğum yaklaşmış durumda artık,
doğum fotoğrafları için araştırmaya girmiş bulunmaktayım.

Sizden de fiyat teklifi almak istiyorum. Ben çekilen fotoğrafları cd olarak almak isityorum sadece ektra birsey istemiyorum.

Şuandaki gidişat normal doğum olarak gözüküyor. Ve bildiğiniz üzere gün ve saati belli olmayan bi durum. Her an Çekime gelme açısından sıkıntınız olur mu? Bu konuda da seçici davranan fotoğrafçılar var malesef bu yüzden sormaktayım.

Doğumum Özel Çamlıca Erdem Hastanesinde gerçekleşecektir.
Tahmini tarih temmuzun ilk haftası gibi gözüküyor, ama daha erken olma ihtimalide var.

Gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız çok sevinirim.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Büşra hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Işılay

Merhaba paketler hakkında fiyat bilgisi alabilirmiyim teşekkürler

merve

merhaba hastane lıstenıze baktım bnde camlıca erdem hastanesınde dogum yapıcam inşallah.daha ordan bır bılgı almadım tam fıkrım yok dısarıdan bır fotografcı getırılıyormu ama, sızden bılgı almam mumkunmu bu konuyla ılg acaba? ucretı nedır, doguma gırebılıyormusunuz ve cekım nasıl oluyor ılerlıyor. tesekkurler sımdıden:)

Yorum Gönder