Medicine Hospital Group

Medicine Hospital Group sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. Medicine Hospital Group'nde doğum fotoğrafı olarak birçok çekim gerçekleştirdik. Doğum fotoğrafı konusunda oldukça anlayışlı ve doğum fotoğrafını bilen hastanelerden birisi olan Medicine Hospital Group oldukça konforlu bir hastanedir. Doğum fotoğrafçılarına alışık olan Medicine Hospital Group oldukça konforlu hastanelerden birisidir. Dışarıdan hastaneye doğum fotoğrafçısı alan ve bu konuda oldukça anlayışlı olan bir hastanedir. Medicine Hospital Group'ne dışarıdan doğum fotoğrafçısı kabul edilmektedir.

Medicine Hospital Group normal doğum ve Sezeryan doğumda doğum fotoğrafçısı

Medicine Hospital Group'nde Hem normal doğumda hem de Sezeryan doğumda fotoğraf çekimi gerçekleştirilebilmektedir. Anne ve baba adayları hastaneden ve doktorunuzdan izin alarak dışarıdan bir doğum fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz. Medicine Hospital Group bu konuda ailelere herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Fakat önceden hastane ve doktorunuzun mutlaka doğum fotoğrafçısı konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Medicine Hospital Group'nde ve doktorunuzdan izin aldıktan sonra doğum fotoğrafçısı ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Doğum Fotoğraflarını Görmek İçin Hemen Tıklayın

 

Sizde 24 saat ulaşabilir miyiz ?

Medicine Hospital Group'nde gerçekleştireceğiniz doğum için bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Ani gelişmelerden mutlaka haberim olması gerekiyor. Doğumdan en az 1 saat öncesinde bana haber verirseniz ben hazırlanmış Medicine Hospital Group'ne doğru yola çıkmış olacağım.

Medicine Hospital Group'nde doğum sonrasında ve ertesi gün de fotoğraf çekimini gerçekleştiriyor musunuz ?

Medicine Hospital Group'nde hen doğum günü hem de ertesi gün doğumu çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer doğumunu Çok ani olduysa ve siz doğum ile ilgili fotoğraf çektirmediyseniz Medicine Hospital Group'ne ertesi gün de gelerek doğum sonrası fotoğraflarınızı çekebiliriz.

 

Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Listesi İçin Tıklayın

 

Medicine Hospital Group'nde doğum çekimlerinizi gerçekleştiriyorsunuz

Doğum çekimlerinde her zaman ben kendim gerçek değiştiriyorum asla başka birine doğum çekimlerine göndermiyorum. Almış olduğum randevulerii kendime göre düzenliyorum bir güne 2 randevu birden almıyorum.

Medicine Hospital Group'nde doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. Medicine Hospital Group doğum fotoğrafı çekimlerinde ben ailelere birçok paket fiyat sunuyorum aileler bütçelerine uygun paketi seçerek doğum çekimli gerçekleştirebiliyorlar. Dilerseniz bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Buradan Hemen İletişim kurabilirsiniz.

 

Diğer Bağcılar Bölgesindeki Hastaneler

Bağcılar Tekden Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Hospitalist Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Yeni İklim Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Yeni Ufuk Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Safa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medipol Mega Hastaneler Kompleksi Doğum Fotoğrafçısı
Medicine Hospital Group Doğum Fotoğrafçısı
Güneşli Erdem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medilife Bağcılar Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Kategori listesi:   

7 Yorum

Duygu

Merhaba

15-30 Kasim arasi beklenen dogumum icin (sezaryan tarihi yakinda netlesir) ozellikle dogumdan sonra anne bebek kendine geldigi gun,anne bebek ve anne baba bebek temali ozellikle siyah beyaz fotograflar diliyorum.

Dogum ani, sezaryan odasi ya da bebegin yikanip hazirlanmasi gibi detaylari pek estetik bulmadigim icin o tarz resimleri tercih etmiyorum.

Acaba boyle derli toplu hallerimizle cekilecek mini bi fotograf paketinin fiyati ne olur?

Tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Duygu hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Hacer

Paketler hakkında bilgi alabilir miyim

gamze

merhaba özge hanm.
Ekim sonunda doğum yapacagm inş.paketler içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gamze hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim

nurhak

medicine hospita hastenesinde doğum düşünüyoruz fiyaz alabilirmiyiz.

Esra

Merhaba ;
Ağustos 20 – 27 gibi doğum paketler ve fiyat bilgisi alabilirmiyim ?
Teşekkürler.

Yorum Gönder