Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı Çekimleri

Merhabalar yeni bir gün ve yeni bir yazı ile yine karşınızdayım son zamanlarda o kadar çok sık çekime gider oldum ki artık neredeyse günleri ve tarihleri karıştırıyor oldum Kadıköy Acıbadem Hastanesi’nden Maslak Acıbadem Hastanesi’ne oradan Nişantaşı Amerikan Hastanesi Ne derken oradan Ataşehir Acıbadem Hastanesi’ne çift yönlü dikiş gibi hastane hastane bebeklerin çekimine yetişiyorum… aynı zamanda geceleri ise çekmiş olduğumuz bebeklerimizin fotoğraflarına düzenlemekle uğraşıyorum Yani tamamen otomatik bir insan gibi sürekli olarak günlerim bu şekilde geçiyor. Ne kadar çok yorulursam yorulayım çekim anı geldiğinde bambaşka dinamik heyecanlı ilk günkü gibi oluyorum. Bu duygudan ve heyecandan hiçbir zaman kokmamak için var gücümle çalışmaya devam ediyorum..

Karşılaşılan sorunlar

Tabiki bu saymış olduğumuz konular işimizin en güzel yanları bu güzellikleri sayarken gün içerisinde karşılaştığımız o kadar çok sorun var ki bu güzellikleri gördüğümüzde hepsini unutuyoruz yani gün sonunda baktığımızda aklımızda işimizin hep en güzel yanları kalıyor. Geneline baktığımızda ise bizlere stres yaşatan o kadar fazla zaman oluyor ki özellikle hastane ortamında yetkililerin bizleri hala kabullenememesi işimizde en zorlandığımız taraflarından birisi hala bazı hastanelerde ameliyathanelere girememe sorunu ile karşılaşıyoruz bu sorun ise deneyimsiz bazı fotoğrafçıların hastaneye bundan önceki çekimlerinde yaşatmış olduğu bazı sorunlar ya da hastanelerin anlaşma yaptığı fotoğrafçılar… Bu sorun hem aileleri hem de bizleri gerçek manada oldukça fazla üzmektedir en kısa sürede bu sorunların giderilmesi dileği en büyük temennimizdir.

Ailelerle birlikte ortak hareket ediyoruz

Bizler ailelerle beraber ortaklaşa hareket ederek oluşabilecek sorunlara önceden tedbir alıyoruz. Ailelerimizi hastanede oluşabilecek sorunlar karşısında önceden uyarıyor hastane yetkililerinden ve doktorumuzdan önceden izin almaları konusunda ailelere telkinde bulunuyoruz. Hastanenin bizlerden istemiş olduğu belge diploma vergi levhası sertifika ve benzeri belgeleri her zaman yanımızda bulunduruyoruz. Bu sayede hastanelerle olan problemleri de hallederek sorunların en aza inmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Mutlaka önceden bu doğabilecek sorunlar konuşulmalı ve olabilecek sıkıntılara karşı önceden önlemler alınmalıdır.

Normal doğum ve sezeryan doğum

Genel olarak hem normal doğum hem de sezeryan doğum çekimlerinde bulmaya çalışıyorum fakat normal doğumlar gerçek anlamda oldukça zor meşakkatli ve zaman gerektiren çekimler oluyor. Normal doğumlarda tarih belirlemek gerçek anlamda oldukça zor bugüne kadar randevu defterine kayıt etmiş olduğum hiçbir normal doğum aynı tarihte gerçekleşmeden Bu nedenle almış olduğumuz normal çekim tarihlerinde oynamalar olabileceğini düşünerek doğum tarihlerine esnek tutuyorum genellikle bu tarihler arasında başka doğum almamaya çalışıyorum. Sezeryan doğum ise günü ve saati şaşmadığından dolayı genel olarak sezaryen doğumlar bizim açımızdan daha sorunsuz geçmektedir.

Doğum çekimi fiyatları

Yıllar geçtikçe daha fazla çekim yaptıkça deneyimlerimiz ve gözlemlerimiz daha fazla artıyor Bu deneyim ve gözlemlerimiz çerçevesinde fiyatlarımızı da yaşamış olduğumuz gerçeklere göre belirliyoruz. Ben bu bağlamda fiyat aralıklarını her aileye uygun olabilecek şekilde tutmaya çalışıyorum. Bu nedenle her aileyi kendi yerime koyarak mümkün olduğu kadar çok fiyat aralıkları belirliyorum.

Sizin yanınızda olmak benim için büyük bir mutluluk

Mucizevi anlarda sizlerin yanında bulunmak benim için tarif edilemez büyük bir mutluluk. Sizlerle ve daha çok aile ile bu geri dönülmez anları yaşamak istiyorum. Beni de ailenizden birisi olarak gördüğünüzden dolayı çok mutluyum ve sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Benzer Konular

18 Yorum

Mina

Mrh normal doğum olma durumunda şartlar nasıl oluşuyor acaba(zamanında olursa acıbadem aile,,acelesi olup erken gelirse halkalı acıbadem),,benim istediğim dopum anı ve hastane odası çekimi?? Koşullar ve fiyatı öğrenebilirmiyim..tşkler
Mina dan saygılar

ece

Merhabalar Özge Hanım,

Ben 6 aylık hamıleyım, dogumum kısmetse Atakent Acıbadem Hastanesı’nde olacak.

Sızden rıca etsem dogum fotograf paketlerı, ucretlerı, neler yapılması gerekıyor, ne zaman randevu alınmalı gıbı detaylara ılıskın sızden genel bır bılgılendırme rıca edecegım.

Sımdıden bılgılendırmenız ıcın tesekkurler,

senay

Özge Hanım Merhaba;

Şuan 35. haftamdayım. Sezeryan doğum düşünüyoruz. Hastane Maslak Acıbadem olacak.

Sizden paket fiyatlarınızı rica edebilir miyim? Bir de video çekiyor musunuz? Onun da fiyatını rica edeceğim.

Teşekkürler,

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim görüşmek dileğiyle

Gizem

Merhaba Özge Hanım,
Amerikan Hastanesinde planladığımız doğumum(normal şu an görünen) için dogum fotograf-video paketlerı, ucretlerı, neler yapılması gerekıyor, ne zaman randevu alınmalı gıbı detaylara ılıskın sızden genel bır bılgılendırme rıca edecegım.
Sımdıden bılgılendırmenız ıcın tesekkurler,

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gizem hanım tüm detayları mail adresinize ilettim.

Gökçe

Özge hanım merhaba 35 haftalık hamileyim maslak acıbadem de sezeryan doğum olacak paket fiyatlarınız hakkında bilgilerinizi rica ederim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gökçe hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim.

bilge

Merhaba,
Ocak ayında Acıbadem’de doğum yapmayı bekliyorum. Bunun için doğum foto ve video fiyatları ve içerisine neler dahil olduğu hakkında bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler,
İyi çalışmalar

GÖZDE

Merhabalar,
doğumun normal mi yoksa sezeryan mı olacağı belli değil fakat fiyat alabilir miyim?

muge

Merhaba fiyatlar hakkinda bilgi ve detay alirsam sevinirim.?

özge

MRB hamile çekimi doğum anı ve sonrası için “3ü bir arada:)” fiyat bilgisi alabilir miyim. doğum sonrası bebek çekimlerinde ne gibi aksesuarlar kullanıyorsunuz bunları siz mi temin ediyorsunuz yoksa bizdekiler üzerinden mi çekim yapılıyor. ayrıntılı açıklama ile bilgi paylaşımında bulunur musunuz

aysun

Fiyat alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Meltem

Merhabalar benimde dogumuma 2 ay kaldi hayirlisiyla fiyat bilgilerini ögrenebilirmiyim acaba

berivan

merhaba özge hanım. instagram üzerinden de takip ediyorum sizi. sizinle birlikte çalışmak isterim. dönüş yaparsanız çok ama çok mutlu olacağım 🙂

Özlem

Merhaba Özge Hanım,
19 Ağustos tabi tarih değişebilir, Amerikan Hastanesinde planladığımız doğumum (normal şu an görünen) için dogum fotograf-video paketlerı, ucretlerı, neler yapılması gerekıyor bilgi alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Özlem hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV