Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Ataşehir Şifa hastanesi de dışarıdan doğum fotoğrafçılarına izin vermeyen ve bünyesinde doğum fotoğrafçısı bulunduran hastanelerden birisidir. Daha önceki yıllarda bu hastanemizde doğum fotoğrafı çekmeme rağmen şimdilerde bu hastanede de doğum fotoğrafçılarına ameliyathaneye girme yasağı uygulanmaktadır. Eğer bu hastanede doğum yapmayı planlıyorsanız Şunu bilin ki dışarıdan herhangi bir doğum fotoğrafçısı tutsanız dahi ameliyathane bu doğum fotoğrafçısını sokmayacaksınız. Eğer bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmak istiyorsanız onların size sunmuş olduğu doğum fotoğrafçısı tutmak mecburiyetindesiniz. Genellikle çalıştığım aileler olsun “Özge Hanım Doğum anını Çekemesenizde doğum sonrasındaki tüm anları sizin çekmenizi istiyoruz.” şeklinde talepte bulunuyorlar. Bu Tabii ki gurur verici bir durum insanların hiç tanımadıkları bir iletişim kurmadıkları ve bir duygu alışverişi içerisinde bulunmadıkları fotoğrafçı ile doğuma girmeleri ya da bu duruma zorunlu bırakılmaları aileleri bazı fedakarlıklar yapmaya zorluyor. Bu fedakarlık ise ailelerin Doğum anını kaçırmasına neden oluyor.

Doğum fotoğrafçılığında en duygusal anlar ve en önemli anlar

Doğum fotoğrafçılığının en önemli anlarından bir tanesi Bebeğin doğum anıdır. Aslında konsepte baktığımızda tüm planlama doğum anı üzerine kurulur. Annenin ameliyata gidiş anı, bebeğin çıkış anı, bebeğin kordonunun kesildiği an, bebekle annenin ilk buluştuğu anlar, bebek ile babanın ilk buluştuğu anlar en kıymetli ve en değerli anlar olmaktadır. Doğum fotoğrafçısı ameliyathane giremediğinde Bu anların yüzde doksanını kaçırmış oluyor. Yani biz konseptin geneline baktığımızda en değerli anların bu anları olduğunu biliyoruz ve çekimlerimizi ona göre planlıyoruz. Fakat hastanelerin doğum fotoğrafçılarını ameliyathane almaması ile beraber bu konseptin en değerli parçaları otomatik olarak yani zorunlu olarak konseptin dışında kalıyor. Ben genellikle bu tür durumlarda Fotoğraf çekmemeyi tercih ediyorum. Çünkü Madem en değerli anlar bunlarsa ve hastaneler aileleri bu değerli anların çekiminden mahrum ediyorsa bende ortamda bulunmak istemiyorum.

Doğum fotoğrafçılığı zor bir meslek midir ?

Doğum fotoğrafçılığı bu durumlar dikkate alındığında zaten zor bir meslek iyiden iyiye daha da zorlaşmaktadır. Hastanelerin ameliyathaneye doğum fotoğrafçılarını sokmaması kendilerinin anlaşmaya vardıkları bir fotoğrafçıyı zorunlu olarak ailelere önermeleri doğum fotoğrafçılarını oldukça zor bir duruma sokmaktadır. Zaten stresli olan bir durum, ameliyathane koşulları, hemşirelerin doğum fotoğrafçısı olan yaklaşımları ve en önemlisi hastanelerin doğum fotoğrafçılarına olan yaklaşımları ile beraber bazen doğum fotoğrafçılığı oldukça zor bir meslek haline geliyor.

Profesyonel doğum fotoğrafçıları

Bazı hastaneler profesyonel olmayan ameliyathane koşullarını bilmeyen bir takım kişilerin ameliyathaneye girdiklerini burada doğum çekimi gerçekleştirdiklerini savunarak doğum fotoğrafçılarını ameliyathaneye almamayı tercih ettiklerini belirtiyorlar. Anlaşmalı oldukları bir doğum fotoğrafçısını öneriyorlar. Fakat zaten profesyonel olan doğum fotoğrafçılarının ellerinde bu işi yaptıklarını kanıtlayan sertifikalar, vergi levhaları, faaliyet belgeleri bulunmaktadır. Eğer bir çıkar gözetmeyen hastaneler sadece profesyonel olan doğum fotoğrafçılarına ameliyathaneye almak istemeleri durumunda bu sertifikaları kontrol ederek denetimi sağlayabilirler. Tabii ki bu durum son yıllarda hastanelere gelir de sunmaktadır. Bu durumu da göz önünde bulundurduğumuzda üzülenleri ve sevinenleri ayırt etmekte çok zor olmuyor.

Doğum fotoğrafçılığında bizlere en çok etkileyen anlar

Doğum fotoğrafçılığında Bu mesleğin en güzel yanlarından bir tanesi ailelerle beraber onların En mutlu gününde yanlarında bulunmak bu oldukça duygusal anlar hem gözyaşı hemde sevinç duygusu içerisinde hiç bitmeyecekmiş ve bu mutluluk hiçbir zaman bitmesin diye dua ettiğimiz onlarla geçiyor. Işte o anlarda diyorsunuz ki ben iyi ki böyle bir meslek seçmişim. Her meslekte olduğu gibi doğum fotoğrafçılığı mesleğinin de çok zor yanları vardır. Fakat ortaya çıkan bu inanılmaz anlar kısaca mucizevi anlar o olumsuzlukların tamamını sizleri unutturuyor geri ise mükemmel bir tablo ve mükemmel hatıralar kalıyor.

Doğum fotoğrafçısı fiyatları

Doğum fotoğrafçısı fiyatları genel olarak birkaç farklı paketten oluşmaktadır. Farklı farklı paketlerin fiyat aralıkları içerisinde yer alması ailelere de farklı seçim seçenekleri sunmaktadır. Bu farklı paket aralıklarından aileler kendilerine uygun olan paketi seçerek hem bütçelerine uygun albümleri hemde istedikleri bir fotoğrafçıyı seçiyorlar

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler

Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Benzer Konular

20 Yorum

Dilek

Merhaba,

2 Haziran civarinda Atasehir Sifa hastanesinde dogum icin dogum video+foto cekim konusunda detayli bilgi verirseniz sevinirim.

Iyi Calismalar,

Özge

DOĞUMUN GERÇEKLEŞTİĞİ GÜN VEYA BİR SONRAKİ GÜN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE DOĞUM SONRASI EVDE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Doğumun gerçekleşeceği planlanan tarih 09.07.2016
Doğumun gerçekleşeceği yer
Kadıköy Şifa Kadıköy

Fiyat ve önerilerinizi rica edebilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Özge hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim.

firat

Merhabalar. Doğum çekimi için fiyatlandırmanızı mail olarak geçerseniz çok sevinirim. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

ferdanur

doğum ćekimi ile ilgili paket ve fiyat bilgisi alabilir miyim

merve

Merhabalar,

Doğum fotoğraf paketleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz?
(Tahmini doğum tarihim 8 Ekim 2016 ve Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesi.)

Teşekkürler,

Emel

Fiyat konusunda bilgi alabilirmiyim

Tuğba

Özge Hanım merhaba,

Aralık 2. hafta Kadıköy Şifa’da gerçekleşecek doğumum. Fiyat ve paket bilgisi rica edebilir miyim?

Teşekkürler,

İrem

Özge Hanım merhaba,
2017 Nisan başında Ataşehir Şifa’da doğumum olacak. Doğumun gerçekleştiği gün fotoğraf ve video için bilgi ve fiyat verebilir misiniz?
Teşekkürler

irem

Ozge Hanim merhaba,

Nisan 2017’de Atasehir Sifa’da dogum planliyoruz.
Dogum ani ve sonrasinda fotograf cekimi ile fotograf video cekimi icin fiyat verebilir misiniz?

Tesekkurler
Irem

özlem

merhaba,

Mart’ın son haftası Kadıköy şifa Ataşehir hastanaseinde gerçekleşecek doğumum için fotograf çekimi yaptırmak istiyorum, fiyatlarınız konusunda bilgi alabilirmiyiz? teşekkürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Özlem hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Başak Selçuk Kendirci

Merhaba
İkiz bebek bekliyoruz. Hamilelik sürecinde biraz sıkıntılar oldu. Bu sebeple net tarih verememekle birlikte 24 haziran yada 1 temmuz olabilir. Doktorum, Fahri Akbaş .
Tarafıma fiyatlarla ilgili mail atar mısınız?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Başak hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

sanem

Merhaba Özge Hanım,

Doğum fotoğraf çekimi icin paket içerik bilgileriniz ve fiyatlarınızı iletebilir misiniz?

Teşekkürler

berna

Merhaba fiyat öğrenebilirmiyim. Doğum fotosu ve doğum önce dış çekim için😊

sibel

Doğum paketleri ve fiyatları hakkında bilgilendirebilir misiniz acaba? Şimdiden teşekkürler

selda

Merhabalar Özge hnm,
Dogum fotograf cekimi paketleri ve fiyatlari ile ilgili bilgi almak istiyorum. Dogumuma yaklaşık 1 ay kaldi. Bir aksilik olmazsa normal dogum olacak. Atasehir şifa hastanesinde gerceklesecek dogumum.
Bir de normal dogumun zamani tam olarak belli olmadigi icin cekimler nasil oluyor? Dogumun beklenen zamandan daha erken gerceklesmesi durumunda baska bir cekiminiz olmasi durumunda nasil bir yol izliyorsunuz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Selda hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

dilara

kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum ben doğum çekiminiz için fiyat bilgisi alabilir miyim acaba

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV