Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Bir çekimi daha geride bıraktık Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde gerçekleştirdiğimiz doğum çekimi çok renkli, eğlenceli ve bir o kadar da duygu yüklü geçti. Bu çekimimizde anne ve babamız hem video hemde fotoğraf çekimini içeren paketimizi tercih ettiler. Çekimimiz sabah 7:00 gibi başladı. Annemizin hastaneye girişi ile ilk karelerimiz daha sonra anne ve baba ile hamile çekimleri ile süreç devam etti.

Doğum öncesi hamile çekimleri

İlk kareler her zaman bir miktar gergin başlar ama sonrasında hem anne hemde baba yanı başlarında bir fotoğrafçı olduğuna alışırlar bir süre sonra artık fotoğrafçı olduğunu unutur ve zamanı yaşamaya başlarlar. İşte tamda profesyonel fotoğrafçı kendisini bu aşamada belli eder. Odaya ilk giriş ilk tanışma çok önemlidir. Oldu ki daha önce tanışamadınız ve hastanede ilk kez karşılacaksınız bizim işimizin en özel kısmı burası ilk kez tanıştığınız bir aile ile beraber onların en mutlu anlarına tanıklık ediyorsunuz. Orada öyle bir misyonla bulunuyorsunuz ki işimizin sorumluluğu gerçekten çok fazla ve biz bu sorumluluğun hakkını her zaman tam vermeliyiz. Bizde aileden bir birey olmalıyız ve aile hangi duyguları yaşıyorsa bizde o duyguları birebir onlarla paylaşmalıyız. Çok şükür ki bugüne kadar tüm doğum çekimlerimde o samimi ve içtenliği yakaladık öyle ki bir çok hastane çalışanı beni aileden bir akraba bir yakını kardeş abla teyze zannettiler işte bunu yansıtabilmek ve böyle hissettirebilmek çok önemli..

Biz doğuma gidiyoruz

Hamile çekimlerimizin ardından kontroller ve büyük bir heyecanla ameliyathaneye doğru ilerleyiş aşamaları geliyor. Bu bizim en duygusal ve en heyecanlı anlarımızından birisi burada ortaya çıkan karelerde bambaşka oluyor. Tüm duygular işte tam bu anda ortaya çıkıyor. Birazdan minik yavrumuza kavuşacağımızı bilmek ise içimizdeki havai fişeklerini tetikliyor.

İşte tam o anlar

Ameliyathanedeyiz ve minik yavrumuzun ilk karelerini çekmek için pür dikkat bekliyorum. Kalbim her zamanki gibi tüm şiddeti ile çarpıyor. İşte o göründü minicik bedeniyle ben geldim diye bağırıyor anne bak ben geldim ve fotoğraf makinesinin sesleri 10 larca kare durmadan basıyorum o en güzel kareyi ölümsüzleştirmek için….

Anne ile bebeğimizin ilk buluşması

Artık mutluluk gözyaşları dökülüyor. Ailemiz minik yavrusuna kavuştu o da bir ömür boyu onu koruyacak, herşeyden sakınacak, onunla ağlayacak onunla gülecek, hasta olduğunda baş ucunda bekleyecek ve onu bir ömür boyu sevecek anne babasına kavuştu bende onların yıllarca hatırlayacakları iç çekerek bakacakları kareleri ölümsüzleştirdim.

Tüm aile fertleri artık bir arada

Bebeğiniz gerekli muayeneleri gerçekleştikten sonra odanıza getiriliyor ve burada diğer aile fertleri anneanne, babaanne ve dedeler ile buluşuyor. Artık tüm aile fertleri bir arada karesini alıyoruz.

Doğum fotoğraf çekimleri ile ilgili fiyat bilgisi

Fiyat bilgisi için sizlerden ricam [email protected] mail göndermeniz yada iletişim bölümünden iletişime geçmenizdir. Aynı zamanda telefon ile yada whatsapp üzerinden de fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Konular

13 Yorum

Merve

Özge Hanım Merhabalar;

Öncelikle size ve bebeklerinize mutlu haftalar dilerim.

Mailinize instagram aracılığı ile ulaştım.

Doğum paketleri ile ilgili ayrıntılı fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

Bir de albümlerinizden örnek resimler var ise paylaşmanızı rica ederim.

Şimdiden ilginize teşekkürler

esra

Merhaba özge hanım benim 2 ay sonra doğumum olucak Allah’ın izniyle bende o anları ölümsüzleştirmek istiyorum fiyatlarınız nedir acaba bide Doğum öncesi Doğum anı ve Doğum sonrası fiyatları ayrı ayrımı yoksa tek bi fiyatın içinde hepsi varmı detaylı bi şekilde bilgi alabilirmiyim ☺️

sema

Merhaba, sayfanızı inceledim fakat fiyat bilgisini goremedim. Rica etsem güncel fiyat listesi yollayabilir misiniz.

didem

Benim bebegim dunyaya geldi. Yaptiracak birini bulamadigim icin simdi yaptiracagim. Bunu degerlendirerek yeniden fiyat atarsaniz sevinirim. Ben size istediklerimi soyleyeyim siz ona gore fiyat cikarin. Album icerisinde resimleri bir buyuk aile resmi ( anne baba ve cocuk ) yakinlara dagitmak icin kartpostal seklinde resim resimlerin cd si
Tesekkurler

sinem

Özge hanım iyi akşamlar ,
Doğum fotoğraf çekimleri için paket fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

mine

ÖZGE hanım merhaba,

Konu kısmında yazan uygulamalarla ilgili fiyat teklifi alabilir miyim?

Teşekkürler,
İyi Çalışmalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Mine hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

GÖZDE

Acibadem Kozyatağı Hastanesinde dogum yapiyor olacagim, Fotoğraf, video vb.. fiyatlari ve icerikleri hususunda sizlerden bilgi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gözde hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Güliz

Fiyatlarla ilgili bilgi almak istiyorum

rüzgar

Eşim acıbadem hastanesinde doğum yapacak fiyat bilgisi alabilirmiyim çekimler için

Yeliz

Merhaba özge hanım 1 ay sonra Kozyatağında Doğum olacak Doğum paket ve ücret bilgisi alabilir miyim lütfen , oda süslemesi de yapıyor musunuz

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyat bilgisini mail adresinize ilettim Yeliz hanım

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV