Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Bakırköy Acıbadem Hastanesi diğer Acıbadem Hastaneleri gibi en sık doğum fotoğrafı çekimi gerçekleştirdiğimiz hastanelerden birisidir. Bakırköy Acıbadem Hastanesi oldukça konforlu bir hastane olarak ailelere ve doğum fotoğrafçılarına her türlü imkanı sunan hastanelerden birisidir. Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde ailelere zorunlu bir doğum fotoğrafçısı sunulmamaktadır. Aileler bu konuda serbest bırakılarak istedikleri doğum fotoğrafçısı ile çalışabilmektedirler.

Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nin doğum fotoğrafçısı ne bakışı

Bakırköy Acıbadem Hastanesi diğer Acıbadem Hastaneleri gibi doğum fotoğrafçılarına alışık oluyorlar. Hem hastane çalışanları hem de Acıbadem Hastanesinde hizmet veren doktorlar doğum fotoğrafçılarına alışık olduklarından dolayı herhangi bir zorluk ve sıkıntı ile karşılaşmıyoruz. Biz de profesyonel doğum fotoğrafçısı olarak hastane ameliyat kurallarına sonuna kadar bağlı kalarak bizlere göstermiş oldukları anlayıştan ödün vermiyoruz. Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nin bu tutumunu ve anlayışını diğer hastanelerde örnek almaktadır.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde çalışmak bir ayrıcalık oluyor

Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde ve diğer Acıbadem hastanelerinde çalışmak doğum fotoğrafçıları için oldukça kolay ve ayrıcalık oluyor bu tür hastanelerde yani doğum fotoğrafçılarına alışık olan hastanelerde çalışmak Hem daha kolay hem de fotoğraflar açısından daha estetik sonuçların çıkmasını sağlamaktadır.

Doğum fotoğrafçıları hastane kurallarının mutlaka bilmelidir

Acıbadem Bakırköy Hastanesi ameliyatları profesyonel olan doğum fotoğrafçıları almaktadır. Ameliyata girebilmeniz için birtakım Evraklarınız olmalı ve bu evrakları hastaneye sunmalısınız. Örneğin bir faaliyet belgesi, bu işi ticari olarak yaptığınızı kanıtlayan belgeleriniz, profesyonel olduğunuzu belirten diploma ve benzeri belgeleriniz, doğum fotoğrafçılığı ile ilgili olarak katılmış olduğunuz kurs ve Seminerlerin belgeleri, vergi levhanız ve benzeri hastanenin isteyeceği belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Anne ve bebeğinin sağlığı her zaman önceliklidir

Doğum fotoğrafçılığında bilinmesi gereken en önemli Kural anne ve bebeğinin sağlığının asla tehlikeye atılmaması gerekliliğidir. Bu nedenle hastane kurallarına ve ameliyathane kurallarına bir doğum fotoğrafçısı mutlaka bilmeli ve çok titizlikle yaklaşmalıdır. Hastanelerde anne ve bebeğin sağlığını tehlikeye atmamak adına acemi doğum fotoğrafçılarına izin vermemektedir. Bir ameliyat odasında bulunması gereken en son kişinin bizler olduğu asla unutulmadan hareket edilmesi gerekmektedir. Bu bilinç ve tecrübeli hareket eden doğum fotoğrafçıları profesyonel olarak bu işlemi gerçekleştirmekte anne ve bebeğin sağlığını her zaman ön planda tutmaktadır. Bu nedenle doğum fotoğrafçısı ile çalışacak olan aileler mutlaka profesyonel olan bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmaları gerekmektedir.

Doğum fotoğrafı çekimleri bebek için zararlı olur mu ?

Sıklıkla karşılaşmış olduğumuz sorulardan bir tanesi de doğum fotoğraf çekimlerinin bebeğim için herhangi bir zararı var mıdır ? bu çok aklı bir şekilde her anne ve babanın sorması gereken sorulardan bir tanesidir. Hiçbir anne ve baba bebeğinin bu konuda zarar görmesini istemez. Profesyonel Ellerden çıkan doğum fotoğraf çekimlerinin bebeğe hiçbir zararı yoktur. Yani şunu şöyle özetlemek gerekirse bu konuda profesyonel olmayan ve fotoğraf çekmeyi bilmeyen Flash ışıklarını Bebeğin gözüne gözüne patlatan fotoğraf çekimleri bebeğin gözlerine zarar verebilir. Bu nedenle profesyonel olmayan kişilere doğum çekimi yaptırmamak gerekir.

Bakırköy Acıbadem Hastanesi doğum fotoğrafçısı fiyatları

Doğum fotoğrafı fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bölümünden mesaj bırakabilirsiniz. Sizlere doğum fotoğrafçılığı fiyatları hakkında birden çok paket fiyatı oluşturdum. Mutlaka bütçenize uygun bir paket bulacaksınız.

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler

Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Benzer Konular

67 Yorum

Asuman DURMUŞ

“Merhaba. 02 Nisan 2016, Cumartesi günü eşimin iş münasebeti nedeni ile size tam saat veremiyorum (büyük olasılıkla öğleden sonra) kusurama bakmayın Bakırköy Acıbadem hastanesinde sezeryam doğum gerçekleştireceğim. İntertten fotoğraflarınızı gördüm ve çok beğendim. Sizden detaylı bilgi ayrıca fiyat bilgisi edinebilir miyim. İyi günler diliyorum.”

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim Asuman hanım..

emel

Ben doğum öncesı, sonrası ve doğum paketi ile ilgileniyorum. Henüz hamile bile değilim ama kısmet olursa hersey yolunda giderse normal doğum planlıyoruz. Bu durumda, bebeğin hangi gün ve saatte geleceği belli olmuyor haliyle. Bu konuda, sizin başka bir randevunuzla çakışma durumu falan olmaz değil mi? Bunu nasıl garanti ediyorsunuz? Gece gündüz herhangi bir saatte çekimleri yapabiliyorsunuz değil mi burada bir sıkıntı yok? Çekime bizzat siz mi geliyorsunuz?
Kadıköy acıbademde daha önce çekim yaptınız mı? Hastane ile önceden görüşmemize gerek var mı?
Toplam kaç saat çekim sürüyor? Ne zaman başlayıp ne zaman bitiriyorsunuz?
Okey dememiz durumunda, ne kadarlık bir ön ödeme yapıyoruz?
şimdiden çok teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Teşekkürler Emel hanım fiyatlarla ilgili ve arih ile ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Cansın özalp

Merhaba;
Freelance bu işi yapabilir miyim?
Yada bu işi arada yapabilmek için nereden başlamalıyım?

damla

25 nisanda bakırkoy acıbademde dogumum olacak paketlerle ilgili bilgi alabilir miyim?

Zeynep Kurt Gmktürk

merhaba Ağustos ayı bakırköy acıbadem hastanesi için fotoğraf çekimi+ oda süsleme detaylarını ve fiyatını ögrenebilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Zeynep hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

DENİZ

Merhaba özge hanim.. 21 haziranda saat 9 da maslak acibadem hastenesinde sezeryan dogumum olucak insallah… bana fiyat bilgisi verir misiniz lutfen.. hem hastane odasinda doguma giderken, dogumdayken ve odaya ciktiktan sonra cekim icin fiyat lutfen.. tesekkur dderim.

Zeynep

Merhaba .temmuz basi dogum.olacak.kismetse.bakirkoy de fiyat bilgisi ve.cekim surecinin.detaylari hakkinda bilgi almak istiyorum.ayrica hamile cekimi icin de fiyat verir misiniz

seher

özge hanım merhaba,

eylül sonu doğumum olacak inşaalah doğum çekimi istiyorum.konuyla ilgili teklif göndemenizi rica ederim. iyi çalışmalar.

esin

Özge hanım merhaba,

Yaklaşık 3 hafta sonra Acıbadem Maslak’ta doğum yapacağım. Bir terslik olmazsa normal doğum bekliyoruz. Hem fiyat konusunda bilgi almak istiyorum hem de normal doğumda tarih ve saat belirsiz olduğundan çekimleri nasıl ayarlıyorsunuz, hangi saat olursa olsun gelebiliyor musunuz, bu konuda fikir sahibi olmak istiyorum. Doğumdan 1 hafta sonra evde çekimi de dahil edersek fiyat ne oluyor? Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Mehmet

Merhaba, Bakırköy acıbadem için fiyat alabilir miyiz

didem

iyi akşamlar, acıbadem bakırköyde doğum yapmayı
planlıyorum. doğum paketlerinizin fiyatlarını
paylaşırsanız sevinirim

yeliz

Merhaba Bakırköy acibadem paket fiyatlarını rica edebilir miyim lutfen

bahar

Merhaba,

Doğum öncesi gebelik,doğum anı ve doğum sonrası yeni doğan fotoğraf çekimi hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum

Teşekkür ederim.

MÜGE

Merhaba,

Şubat başı Epidural sezeryan ile doğumum olacaktır.
DOğum için ve küçükte olsa aile ile bir çekim yaptırmak istyorum. En uygun paket fiyatınızı öğrenebilir miyim?

Teşekkürler

Duygu

Merhabalar;

Kasım sonu Aralık 15 arası doğum gerçekleşicek. Allahın izniyle Medical Park Silivride

Buraya gelip fotoraf çekebiliyormusunuz ?
Normal doğum düşünmekteyim.

Veli

Merhabalar Özge Hanım,

Bebeğimizin doğmasına yaklaşık 4 ay var. Çekim ve fiyatlar ile ilgili bilgilendirme almak istiyoruz.

Yardımcı olursanız çok memnun oluruz.

İyi çalışmalar.

Merve Uygur

Merhaba, Acıbadem kadıköy hastanesinde Ekimin ilk haftası epidural sezeryan şeklinde doğumum olacak ; çekim paketleri ile ilgili fiyat teklifi gönderebilir misiniz?

emre

Merhaba,

Eşim Acıbadem Bakırköy hastanesinde ekim ayının son haftası doğum yapacak . Şuan için sezeryan (genel anestezi) olacak ama durum değişebilir tabii. Bununla ilgili fiyat alacaktık hem ameliyat esnasında hem sonrası için paket fiyatları konusunda yardımcı olabilir misiniz?

İyi çalışmalar.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

aylin

merhaba;
bakırköyde doğum için fiyat bilgisi alabilir miyim.genel olarak çekim paketleri ile ilgili bir bilgi verebilirseniz sevinirim.

Özge güntepe

Merhaba,
Bakirkoy acibadem hastanesine geliyorum.dogumuma 4bucuk ay kaldi fotograf cekimleri hakkinda bilgi alabilirmiyim ucret hakkinda bilgilendirme yaoabilir misiniz

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Ücret bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Elif

Merhaba, Açıkçası birçok yerden teklif aldım fakat hem güvenilir hem uygun fiyatlı hem de güzel çekimleri olanı bir arada bulamadım. Allah nasib ederse kizimizi mart sonu gibi kucagimiza alacağız. Ve bu anları tabiki bende olumsuzlestirmek istiyorum. Doğumum bakirkoy acibademde olacak insallah. Sizden gerekli detayları rica ediyorum. Teşekkürler

Müge

Merhaba ,

2017 mayıs ayında Acıbadem Bakırkoy hastanesınde doğumum gerçekleşicek.Şu an için fotografçı ve fiyat araştırması yapmaktayım.Doğum oncesı sonrası ve vidyo dahil detaylı fiyatları öğrenmek istiyorum.
-Normal doğum ve sezaryan olması durumunda fiyat değişirmi ?
-Gece doğum olması durumunda fotoğraf çekimi olacakmıolursa fiyat farkı oluyormu ?

teşekkürler,

iyi çalışmalar

Çağla

Aralik 16 gibi sezeryan dogumum var acibadem atakent hastanesi hamilelik fotograflari albumu ve dogum fotografi albumu istiyorum fiyatlarini ogrenebilirmiyim

Pelin

Merhabalar, acibadem bakirköy hastanesinde dogum yapacagim, fotograf paketlerinizin fiyatlarini ögrenebilirmiyim acaba?

Eda

Merhabdogum fotoğrafları için fiyat bilgisi rica edebilirmiyim

Bakırköy acibadem de olacak kısmetse

Sevgiler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Eda hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Zeynep

Merhaba,
13 Şubat pazartesi Atakent Acıbadem Hastanesinde doğum yapacağım. Doğum öncesinde, doğum sırasında ve doğum sonrasında fotoğraf çektirmek istiyoruz, fiyat bilgisi alabilir miyim? Ayrıca pazartesi uygunluk durumunuz nedir acaba?
Teşekkürler,
Zeynep

murat

Esim 3 martta bakirkoy acibadem hastanesinde sezeryan dogum yapacak(14 subat kontrolunden.sonra.tarih netlisecek)belki 3 marttan oncede olabilir
Ben guzel fotograflarfan olusan dogum oncesi vede dogumani vede.sonradi onlardan.olusan bi.album istiyorum
Doktorumuz alihan ozcan olacak
Umarim guzel.fiatlar verebilirsiniz kolay gelsin

Özlem

Merhaba; Hamileliğimin 35. haftasındayım.Şubatın ilk haftası gibi (normal ilerlediği için henüz net belli değil )Fulya Acıbadem Hastanesinde doğumum olacak. Paket fiyatlarınızı ve rezervasyon için en geç ne zamana kadar size dönmemiz gerektiğini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler…

nur cenik

merhaba bakırköy acıbadem hastanesinde doğum yapıcam fiyat bilgisi öğrenebilirmiyim

Merve

Merhaba, fotoğraf ve oda süsleme paket fiyatlarını öğrenebilir miyim?

NÜKTE

Merhaba,

Mayıs ayı içerisinde (şu anda Mayıs ayı son haftası olarak görünmekte) büyük ihtimalle Fulya Acıbadem veya Amerikan Hastanesi’nde doğum yapacağım. Mümkün olabilecek ise normal doğum olacak.Sizden fiyat konusunda bilgi alabilir miyim?
teşekkürler

inci

Merhaba özge hanim. Mayıs sonu haziran başı doğum bekleniyor. Bakirkoy acibademde dogum yapacagim. Fiyatinizi ve iceriklerini ogrenebilir miyim?

muge

merhaba ,

Tahmini olarak Mayısın son haftası doğum planlanmaktadır.
Doğum Acıbadem B.köy hastanesinde olacaktır.

Doğum fotograf ve film çekimleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak istiyorum.

teşk.

ozan

Özge Hanım merhaba,

Eşimle birlikte sitenizde yapmış olduğumuz inceleme ve yaptığımız ufak çaplı araştırmadan sonra, konu başlığında da belirttiğim üzere ilk heyecanımızı ve mutluluğumuzu bizim için ölümsüzleştirebilecek ender inasanlardan biri olduğunuz kanaatine vardık. Yaptığınız işin büyük ölçüde yetenek ve sabır gerektiren ve en az bir o kadar da samimiyet gerektiren bir iş olduğunun son derece bilincindeyiz. Sitenizdeki referans fotoğraflarından, yapmış olduğunuz bilgilendirme ve yorumlardan naçizane anladığım kadarıyla samimi ve yetenekli bir insan olduğunuz aşikar. Böyle bir profesyonelle çalışmak bizi gerçekten çok mutlu eder.

Eşim şuan 16 haftalık hamile. Bilemiyorum belki çok erken davrandım fotoğraf, video vs. için ama belirttiğim gibi bizim ilk heyecanımız olduğu için inanın son ana bırakamadım.Bir de bu konuda bir profesyonelin yönlendirmesine de ihtiyacımız elbette ki var. Bu sebeple de hem birlikte çalışacağımız insanı önceden tanıyabilmek (sonuçta ailemizin özelini paylaşacağız), hem de nasıl bir ürün veya ürün grubu sunacağınızın bilincine varabilmemiz adına biraz erkenden araştırma gereksinimi duyduk. Bu iş için ayırabileceğimiz müthiş, sınırsız bir bütçemiz yok ancak ben şahsım adına, 1 kare fotoğraf almaya yetecek maddi gücüm dahi olsa, bunu gerçekten hakedecek, işini layıkıyla yapacak, kaliteli bir ürün sunabilecek bir emekçiden almayı tercih ederim.

Belki biraz uzattım kusura bakmayın ancak bu konunun bizim için ne kadar önem arz ettiğini anlatabildiğimi düşünüyorum 🙂

İlk olarak ne yapmamız gerek, ne zaman görüşmeli konuşmalıyız, nasıl alternatifler sunacaksınız hangi aşamalarda fotoğraf ve/veya video çekimleri yapılmalı gibi konularda bizi bilgilendirmenizi sizden rica ederim.

Teşekkürler.

İyi Çalışmalar…

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Meral

Merhaba ,
Tahmini olarak haziranın son haftası Acıbadem B.köy hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum.
Doğum fotograf ve film çekimleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak istiyorum.
Teşekürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Detaylı fiyat bilgisi mail adresinize iletilmiştir Meral hanım

Ezgi K

Fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Ezgi hanım Fiyat bilgilerimizi mail adresinize ilettim

guldeniz

Özge hanım, Haziran ayı bekledigimiz bebegimiz icin dogum fotografı cektirmeyi istiyoruz. Teklif rica edeceğim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Güldeniz hanım fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Hüseyin

İyi akşamlar iyi çalışmalar. Mayıs ayının başı gibi bebeğimizi bekliyoruz. Albüm yaptırmak istiyoruz fiyat öğrenmek istiyorum.

seda

Merhaba ,Bakırköy acıbadem hastanesinde 23 ekim 2017 tarihinde sezeryan doğum yapacağım.paket ve fiyatlarinizi öğrenebilir miyim?

GÜLÇİN

merhaba,
fiyat bilgisi rica ederim.
doğum acıbadem bakırköy hastanesinde gerçekleşecektir.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gülçin hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

tugce

Merabalar benim eylul 1 -18 arasında Acıbadem Bakırköy hastanesinde bir doğumum olacak. Calışmalarınıza göz gezdirdim hepsi cok guzel ben kapsamlı bir çalışma istiyorum. Kısa filimde mutlaka istiyorum böyle bir paketiniz var mi fiyatlari nedir acaba ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tuğçe Hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

betül

merhaba nisanın ilk haftası büyük ihtimalle epidural sezeryan doğum olacak kısmetse.fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Betül hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Sema

Merhaba
Doğum fotoğraf paketleri ve süsleme hakkında fiyat ve içerik bilgisi alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Sema hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

meryem

merhaba doğum fotgraflarınız hakkında bilgi ve fiyat bilgiri rica ederiz.

beste

Merhabalar, doğum fotoğralarınız ve paketleriniz için fiyat bilgisi almak istemiştim. Genel olarak kafamdaki doğum öncesi, doğum anı, doğum sonrası ve ertesi gün çekimi. Ayrıca doğum filmi çekimi de yapıyor musunuz?
Teşekkürler,

Duygu

merhaba özge hanım ,
size yazmıştım paketler hakkında bilgi alabilir miyim diye ama teşekkür ederim maile ilettim diye mesajınızı gördüm fakat mailimde görünmüyor acaba başka bi hesaba mı gitti rica etsem tekrar iletirmisiniz

Leyla

Merhaba,
34. Haftada hamileyim ve Temmuz sonu gibi normal Doğum olmasını bekliyoruz. Acıbadem hastanesinde olacak Doğum. Sizden hem süreçle ilgili ( normal Doğum olmasini istediğimden tam zamanı belli değil ) hem de fiyatla ilgili Bilgi almak istiyordum
Tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Leyla hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Güliz

merhaba fiyat alabilirmiyim

Gizem

Merhabalar, ben de kısmet olursa Acıbadem Bakırköy De Doğum yapacağım. Bir fiyat lisaresi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gizem hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Yeşim

iyi günler acıbadem bakırköyde doğum yapmayı
planlıyorum. doğum paketlerinizin Doğum öncesi Doğum zamanı ve sonrası fiyatlarını
paylaşırsanız sevinirim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Yeşim hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV