Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Merhaba yeni bir yazı yeni fotoğraflar yeni bir çekim ve yine ben sizinle beraberim 🙂 her yeni yazımda hep duygulanıyorum.. Sanki yeni anne adaylarıyla konuşuyormuş ve onlarla bir şeyler paylaşıyormuş duygusu oluşuyor bende nitekim de öyle bu aralar bende bir anne adayı olduğum için daha fazla duygusal oluyorum ve her fırsatta tabiki ağlamayı ihmal etmiyorum 🙂 iki gün önce Koç Üniversitesi Hastanesi nde gerçekleştirmiş olduğum çekimi hemen sizlerle paylaşmak istedim zaten çok uzun süredir siteye yazı ve foto girememiştim hemen fırsatını buldum ve sizlere yazıyorum. Hemen söyleyeyim elimde bu aralar inanılmaz bir foto birikintisi oldu yine onları da en kısa sürede sizinle paylaşmak istiyorum. Tabiki çekimlerden ve akşam yorgun argın eve geldiğimde bilgisayar başındaki çalışmalarımdan fırsat bulursam. Neyseki çok kısa bir süre sonra doğum iznine ayrılacağım bu arada bol bol dinlenme ve enerji toplama dönemi olur benim için inşallah tabiki bebeğimi de kucağıma alınca onunda enerjisi ile yeniden çekimlerime başlıyacağım..

Hastaneye ilk geliş ve ailelerle tanışma anı

Her hastaneye gidiş benim için yeni bir maceraya atılma anlamına geliyor. Yeni bir heyecan yeni insanlarla tanışma telaşı ve heyecanı aynı zamanda tedirginlik. Tedirginlik mutlaka oluyor bu tedirginlik ve bir miktar oluşan stres işine olan bağlılığın ve sorumluluğun getirisi tabiki. Çünki işimizin sorumluluğu gerçekten çok ağır insanların sizden beklentileri var ve bu beklentiyi mutlaka yerine getirmemiz gerekiyor. Bu bilinç ve işime verdiğim önem değer hepsi birleşince bir miktar tedirginliği de beraberinde getiriyor. Aslında tüm mesleklerde bu böyledir. İnsan ilk gün ki gibi heyecanını o tedirginliğini kaybederse hem o işi yaparken zevk alamıyor hemde işini tam anlamıyla teslim edememiş oluyor. Bu nedenle mutlaka benim içimde heyecan olur. Hastaneye girince ve odanın kapısına geldiğimde heyecanım biraz daha artıyor. Ailemizle tanışıyoruz çok şükür ki bu güne kadar hep tanıştığım ailelerimle çok sıcak içiçe olduk ve çok güzel anlar yaşadık. Beni ailelerinden biri olarak görmeleri aynı şekilde benimde onları bu ister istemez diğer hastane çalışanlarına da yansıyor ve çekimi gerçekleştiren sizin akrabanız mı gibi soruları da beraberinde getiriyor. Bunu duymak ve yaşamak çok mükemmel bir duygu olsa gerek ki ben bunu her çekimimde yaşıyorum allahıma binlerce kez şükürler olsun.

Duyguyu ve gördüklerinizi mutlaka fotoğraf karelerine aktarmak gerek

Doğum fotoğrafçılığı diğer fotoğraf dallarından çok daha ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Tabiki bu düşüncelerin benim kendi düşüncelerim olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bu çekimlerde mutlaka duyguyu ve yaşanan anları en içten bir şekilde fotoğraf karelerine aktarmak gereklidir. Zaten bunun duygusu ve anafikride bana göre budur. Ben çekimlerim de genellikle ailelere çok fazla müdahalede bulunmayı sevmiyorum onların anlık yaşantısını ve duygularını fotoğraf karelerine aktarmak istiyorum. Orada hiç yokmuş gibi hareket etmeye çalışıyorum. Tabiki onlar bana poz verirlerse de kaçırmıyorum. Bunu çok denedim bi bakıma deneye deneye de deneyim sahibi oluyorsunuz ben burada hiç yokmuşum gibi hareket edin de dedim bazen poz verinde de dediğim oldu burada samimi olmak gerekiyor fakat buradaki en ufak konuşmanız bile bir müdahale olmuş oluyor ve aileler ister istemez kendilerini kasıyorlar. Bu nedenle hiç konuşmamayı ve onlar içinden nasıl geliyorsa o şekilde davranmaları için aileleri serbest bırakmanın daha doğru olduğunu öğrendim. Şimdi çekimlerimi öyle gerçekleştiriyorum hiç bi şey söylemeyerek 🙂

Doğumdan önce yaşananları anlatmak istiyorum

Evet doğum öncesinde ailelerimizin heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunuyor. İster istemez sizde onların dünyasına bir bakıyorsunuz girivermissiniz. Bazen onlara sarılırken bazen doğum yaparken annenin elini tutarken hadi hadi diye söylenirken kendinizi buluveriyorsunuz. İşte bu dünyanın en güzel ve en anlamlı duygusu mutlaka inanılmaz bir yorgunluk fakat inanılmaz bir güzellik ve allahın bir mucize ile akıp giden gözyaşları. Yüce rabbim herkese bu inanılmaz kudretli dakikaları anları yaşamayı nasip etsin çünki hergünde bunu yaşasanız hergün bir farklı keyif tat lezzet ve mutluluk alıyorsunuz. Allahım herkese annelik babalık heyecanını tattırır inşallah.

Doğuma doğru gidiyoruz

Doğuma doğru vakit yaklaştıkça ve anne o ameliyat kıyafetlerini giydiğinde işte o an hayat daha farklı bir şekilde akmaya başlıyor. O saate kadar biriken tüm duygular bir anda boşalı veriyor zaten fotoğraflara baktığınızda da insan bunu birebir yaşıyor. Annenin heyecanlı ve karmaşık duygular içerisinde sedye üzerinde ameliyathane odasına doğru gidişi ve babanın onu teselli etmesi tıpkı bir film sahnesinden alıntı gibi ama burada herşey gerçek birazdan annemiz uyutulacak ve bebeğimizin dünyaya gelme evresi başlayacak..

İşte küçük bebiş göründü

Bebeğin dünyaya gelişi 10 15 dakika içerisinde gerçekleşiyor olacak ve bebeğimiz ilk görünmeye başladıktan itibaren inanılmaz ben göklerde bir yerlerde geziniyor oluyorum 🙂 o anda hiç bir saniyeyi kareyi kaçırmamak için transa geçiyorum ve duyduğum tek ses deklanşörün sesi oluyor. O kadar hızlı basıyorum ki seri çekim ile beraber bebeğin hiç bir anını kaçırmamak için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Tabiki bu anlarda mümkün olduğu kadar ameliyathane kurallarına uymamız gerektiğini de unutmuyoruz. Bu çok önemli hayat meselesi dediğimiz şey bu işte o anda anne ve bebeğin sağlığı herşeyin üzerinde asla bunu ihmal edecek bir davranış içerisinde bulunmadan ameliyathane odasındaki çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Anne baba ve yeni dünyaya gelen bebeğimizin çekimleri

En güzel ve en keyifli fotoğraflar anne baba ve bebeğin buluşması ile beraber başlıyor ilk karşılaşmaları ve ilk dokunuşlar çok önemli birbirlerin öpmeleri hem video hemde fotoğraf eşliğinde bu anları çekiyorum. Son olarak ise bebeğin diğer aile fertleri ile beraber anneanne dede babaanne ile çekimleri de doğum çekiminin en özel kareleri oluyor. Bebeğimizi de tek olarak bol bol çekmeyi hiç bir zaman ihmal etmiyoruz.

Koç Üniversitesi Hastanesi doğum fotoğraf çekimi fiyatları

Doğum fotoğrafı çekimleri için fiyat aralıklarımı oldukça esnek tutmaya çalışıyorum. Benim için öncelikli olan her aile ile beraber bu muhteşem dakikaları beraber yaşamak Bu nedenle birden çok fiyat aralıkları belirledim sizlere telefon, mail ile yada whatsapp ile fiyat aralıklarını gönderiyorum sizde bütçenize hangi şecenek uygun ise onu seçiyorsunuz ve tarihinizi ayırtıyorsunuz. İşleyiş çok kolay ve fiyat aralıkları da çok esnek hiç bir aileyi geri çevirmemeye çalışıyorum. Umarım sizinle de bu mükemmel anları beraber yaşar ve sizinle de çok güzel bir aile oluruz.

Sevgi ve saygılarımla..

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler

Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 1      koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 7            koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 19 koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 20 koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 21 koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 22 koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 23 koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 24   koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 27  koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 29      koç üniversitesi hastanesi doğum çekimleri 35

Benzer Konular

48 Yorum

semra

merhaba 2 hafta sonra doğum yapıcam fiyat hakkında bilgi alabilir miyim

ecem

İyi akşamlar,
Oğlumun 1 yaş doğum günü kutlaması için dış mekan aile fotoğraf Çekimi ve cakesmash çekimi planlıyorum. Bu konuda çalışmalarınız var mı? Önerileriniz, çalışma örnekleriniz ve çalışmalarınızı ücretlendirme bilgilerinizi iletebilirseniz çok sevinirim.
İlginize teşekkür ederim.

tugba

Fiyat listenizi görebilir miyim ?

sonat

Merhabalar,
Haziran sonu (tarih net degil) Atasehr memorial’ da dogum bekliyoruz.

uygunlugunuzu ve fiyat teklifinizi iletebilir misiniz.
sitenizde fiyat, paket,vs..bilgisine ulasamdim.

tesekkurler,

didem

Merhaba haziran in 2. Haftasi gibi dogum yapacagim.. hastanem kozyatagi central hospital olacak. Detayli fiyat bilgisi alabilir miyim kolay gelsin

Meyal

Merhabalar,

Doğum sırasında çekilecek ve tabi aile ile çekilecek fotograflar için fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim?

Teşekkürler,

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle

canan

Merhaba, sizden bilgi almak isterim. Özellikle normal doğum için önceden gün ayırmak mümkün olmayabilir. Böyle bir durumda ne yapıyorsunuz? İlginiz için şimdiden teşekkürler. Tanışmak umuduyla 🙂

ayca

Özge Hanım merhaba,

Koç üniversitesi hastanesinde temmuz sonu, ağustos başı kızımız dünyaya gelecek.

Aynı zamanda tedavi gördüğüm için doktorlarım henüz kesin doğum tarihini belirlemediler.

Sizin o tarihlerde uygunluğunuz nasıl?
Bir de fiyat ve dahil olanlar konusunda bilgi verebilir misiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Ayça hanım fiyat bilgilerini ilettim

Elif

25 aralık 2016 doğum yapacağım. tabi ki bu kesin tarih olmayabilir çünkü aksilik olmazsa normal doğum olacak. paket fiyatlarınızı öğrenebilirim?

Evşen UNAN

Merhaba bebeğin doğduğu gün hastane fotoğrafları için fiyat bilgisi alabilir miyim? Teşekkür ederim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim.

barış

merhaba;

ekim ayı 2. veya 3. haftası doğum bekliyoruz.
fiyat listenizi alabilir miyim?

Saafet Güven

Merhaba
Aralık ayı ortasında Koç üniversitesi hastanesinde doğum yapacağım büyük ihtimalle normal doğum. Hastane dışında konseptli fotoğraf çekimleriniz de var mı? Bir de fiyat listenizi alabilir miyim?
Teşekkürler

Tülay

Merhabalar bende fiyat konusunda bir mail rica etsem

Murat AYDIN

Merhaba,
Fiyat bilgisi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Murat bey fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim. Görüşmek üzere

Aslı

Merhaba, Koç Üniversitesi Hastanesi çalışanıyım. Şubat ayının ilk haftası doğum yapacağım. Fiyat bilgisi almak istiyorum.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler iletildi.

DUYGU

özge hanım merhaba,
şubat ayında Koç ünv. hastanesinde doğum yapacağım, fiyatlarla ilgili bilgi almak isterim.
teşekkürler

pelin

Merhaba, 16 kasım saat 10 da Koç üniversitesi hastanesinde planlı sezeryan olacağım. Acaba fotoğraf çekimi, film çekimi fiyatlarınızı ve şartlarınızı öğrenebilir miyim?
Teşekkürler

eray

İyi akşamlar özge hanım..Eşim hamilelikte 7.ayını doldurmak üzere..Koç üniversitesi hastanesinde muhtemelen sezeryan ile doğumun gerceklesmesini planlıyoruz.doğum fotoğrafları ucretiniz ve çalışma şekliniz hakkında bilgi istiyorum.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle

buse

Merhaba,
Haziran ayında Koç üniversitesi hastanesinde doğumum olacak.Öncelikle bu hastaneye gelip gelmediğinizi bir de fiyat bilgisini rica edecektim.İyi çalışmalar…

Melis GÜrsoy

Merhabalar arkadaşım koç üniversitesi hastanesi çalışanı Doğum fotoğrafı için fiyat bilgi alabilir miyiz,teşekkürler.

Narinç

Özge hanım size ulaşabileceğim telefon numarası paylaşabilirmisiniz

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba sitemizde de mevcut 0541 591 1548 buradan ulaşabilirsiniz.

NİLÜFER

MERHABA,
KOÇ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ HAZİRAN AYI SEZERYAN DOĞUM İÇN FİYAT BİLGİSİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ

TEŞEKKÜR EDERİM

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Nilüfer hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim

Elif ÇİFTÇİ

Merhaba;
Mart 2. 3. Haftası gerçekleşecek olan Doğum için fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Şaziye Gedik

Ocak ayı sonumda Doğum yapacağım. Güncel fiyat bilgisi alabilirmiyim? Teşekkürler.

Buket

Merhaba ocak başı gibi Koç Üni hastanesinde doğumum olacak fiyat alabilir miyim?

GÜLDEN

merhaba koç üniversitesi hastanesinde kısmetse şubat sonu mart başı gibi doğum yapacağım.Fiyatlarınız nasıl paket paket değişiyor mu bilgilendirir misiniz ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gülden hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

Aslı

Koç Üniversitesi Hastanesi çalışanıyım. Hastanemizde doğum yapmayı planlıyorum. Doğum fotoğrafı için fiyat alabilirmiyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Aslı hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Merve Kuruçay

Merhabalar ;
Fiyat bilgisi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merve hanım Fiyatlar ilgili bilgileri mail adresinize

cansu

Doğumum koç üni. hast. olacak 6 eylül gibi bekleniyor ama değisebilir normal düsündüğümden ben fiyat listeniz hakkında bilgi almak isterim bi de o günlerdeki uygunluk durumunuz nedir acaba..

gamze

MERHABALAR, EKİM SON HATASI YADA KASIM İLK HAFTA OLACAK ŞEKİLDE DOĞUM PLANLANMAKADIR BU ANIMIZI KARELEMENİZİ RİCA EDERİM, TALEBİMİZ ŞU DOĞUMA GİRMEDEN HASTANEDE ODASINDA ÇEKİM, EŞİM DOĞUMA GİRECEĞİ İÇİN O ANLAR KARŞILAŞMA, AİLE BÜYÜKLERİ İLE İLK KARSILAŞMASI, DOĞUM KOÇ ÜNİVERSİTESİNDE PLANLANMAKTADIR.

asli

Merhaba, Koç üni hastanesi ile anlaşmanız varmı? hastanenin kendi fotoğrafçısı varmış fakat sizdende fiyat almak isterim. Yenidoğan çekimi yapıyormusunuz? sitede bulamadım. Hem doğum fotoğrafı hemde yapıyorsanız yenidoğan çekimi yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisini mail atarsanız sevinirim. İyi günler dilerim.

servet

Merhabalar,

Koç Üniversitesi Hastanesinde eşimin yakın zammanda doğumu olacak. Doğum forğraf paletlerinin fiyatlarını öğrenebilir miyim?
Saygılarımla.

Begüm

Merhaba,
Mümkün olur ise Nisan ayında Koç Üni. Hastanesinde dogum yapacagım. Sizden gönderdigim mail adresime esnek oldugunu ifade ettiginiz fiyat bilgilerinizi göndermenizi rica eder, calismalarinizda kolaylıklar dilerimm

kevser

merhaba Özge Hanım, araştırmalarım sonucu Koç Ünv Hasatnesi doğum fotoğrafçısı olduğunuzu öğrendim 🙂 Fiyat hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

sevgiler

Batu

Özge Hanım merhaba,
Şubat ayının son haftası için Koç Üniversitesi Hastanesinde doğumumuz gerçekleşecek. Rica etsem paketler ve ücretiniz hakkında bilgi alabilir miyim?
Teşekkür ederim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Batu paket fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim Teşekkür ederim.

Sibel

Merhabalar Temmuz başı doğumum Koç üniversitesi hastanesinde gerçekleşecek. Paket fiyatınız hakkında bilgi alabilir miyim?

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV