Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı sıklıkla doğum fotoğrafı çektiğimiz hastanelerden birisidir. Medical Park doğum fotoğrafçısı olarak burada birçok ailem ile beraber doğum fotoğrafı çekimlerimizi gerçekleştirdik. Oldukça konforlu bir hastane olan Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısına alışık olan hastanelerinden bir tanesidir.

Medical Park Hastanesi normal doğum ve sezeryan doğum doğum fotoğrafı çekimleri

Bu hastanemizde hem sezeryan normal doğum olarak doğum fotoğraflarını çektirmek mümkün oluyor. Hastane doğum fotoğrafçısı konusunda herhangi bir sıkıntı çıkartmazken önceden doktorun hastanenin mutlaka bu konu hakkında bilgisi olması gerekmektedir. Hastanelerden bu izni aileler alıyor ve bizlerle o şekilde irtibata giriyorlar.

Doğum fotoğrafçılarına 24 saat ulaşabilir miyiz ?

Randevusu olan anne baba baba adayları ile daha öncesinden sıklıkla iletişim kuruyoruz. Doğum zamanı yaklaştığında iletişimimizi ve daha fazla sıkı tutarak o tarihler arasında hem ailemiz hem de bizler doğuma hazırlıklı oluyoruz. Dolayısıyla doğum zamanı geldiğinde sezeryan doğumlarda zaten saat ve tarih belli oluyor normal doğumlarda ise bizlere 7 24 ulaşabiliyor oluyorsunuz.

Doğum sonrasında ya da doğumun ertesi gününde fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor musunuz ?

Doğumun ertesi gününde Doğum fotoğrafları gerçekleştiriyoruz. Doğum öncesinde sizlere sunmuş olduğumuz paketler içerisinde Ertesi gün de fotoğraf çekimleri devam edebileceğimiz bir paket seçeneği sunuyoruz. Dilerseniz bu paketimizden yaralanabilir ya da diğer paketleri seçerek ertesi gün çekimleri için ek 1 ücret ödeyerek Ertesi gün de doğum fotoğrafı çekimlerini devam ettirebilirsiniz. Tabii ki ertesi gün çekimlerinde oldukça cüzzi bir rakam söz konusu bu rakam Sizi asla rahatsız etmeyecektir.

Doğum çekimlerini siz mi yapıyorsunuz sizin yerinize başka bir yerde çekime gelen oluyor mu ?

Doğum çekimlerini kesinlikle ben kendim gerçekleştiriyorum ve asla başka birinin doğum çekimlerine göndermiyorum. Zaten randevularımı da kendime göre ayarlıyorum ay içerisinde çekebileceğim kadar randevu alıyorum Bunun dışındaki randevuları ise kabul etmiyorum. Kendi aldığım bir çekimi başkasını asla gönderemem ailelerle bizzat kendim iletişim kuruyorum ve yapabileceklerimi ailelere tek tek anlatıyorum. Söylediklerimin dışına asla çıkmamaya gayret ediyorum. Çalışma prensipleri ve son derece bağlıyım ve bu prensiplerden hiçbir zaman taviz vermemeyi kendime ilke edindim.. Bu nedenle kesinlikle ve kesinlikle başka birini çekime göndermiyorum.

Doğum öncesi ve doğum sonrası çekimleri nasıl gerçekleştiriyorsunuz ?

Doğum öncesinde ailelerle beraber belirlemiş olduğumuz saatte yani ameliyata 1 saat kala hastanede oluyorum. Bu süre içerisinde ailelerle tanışıp birkaç kare ısınma  pozları çekiyoruz. Daha sonra doğum öncesi anne ve baba çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Bu çekimler hamilelik çekimleri olup bu çekimleri ilaveten video çekimleri de gerçekleştiriyorum. Çekimlerimiz annenin ameliyata gidişine kadar devam ediyor. Doğum öncesi çekimleri bu şekilde tamamlanıyor. Doğum sonrası çekimlerinde ise annenin odaya gelişi ile beraber hemşirelerin bebeği odaya getirmesi bebek ile annenin buluşması bebek ile babanın buluşması çekirdek aile pozları ve bebeğin diğer aile fertleri ile beraber akrabalar ile çekimleri ile doğum sonrası süreç devam ediyor.

Doğum fotoğrafı fiyatları pahalı mıdır ?

Doğum fotoğrafı fiyatları sanılanın aksine oldukça ekonomik ve cazip fiyatlarla ailelere sunulmaktadır. Aileler bizlerden fiyat istediklerinden karşılarında çok fazla fiyat seçeneği olduğunu Görecekler ve bütçelerine ekonomilerine uygun bir paketi seçerek doğum fotoğraflarını çektirecekler. Paket fiyatlarımız çok çeşitli olup her kesimden insana uygun olmaktadır.

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler

Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Benzer Konular

65 Yorum

elif

merhaba 6 haftalık hamileyim doğum fotograflarıyla ilgili fiyat bilgisi almak istiyorum

elif

merhaba 6 haftalık hamileyim doğum fotograflarıyla ilgili fiyat bilgisi almak istiyorum

Esra

Merhaba,
Doğum çekimi fiyat bilgisi alabilir miyim? Bakırköy’de normal doğum düşünüyorum. Her ilçeye gelebiliyor musunuz?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Gamze

Merhaba;

Doğum fotoğrafı çektirmek istiyorum. Paket fiyatlarınız ile ilgili bilgi
verebilir misiniz?

Teşekkürler
Gamze;

Hazal

Merhabalar ,
6.7.ve8. aylarımda başlayan , doğum esnasında ve sonrasında da devam edecek bir fotoğraf paketiniz var mıdır acaba ? Fiyat öğrenmem mümkün mü ?

ilker

Merhaba,

20mayıs-01haziran arası olacak doğum için paket fiyatları ve detayları hakkında bilgi verebilir misiniz?

nesrin

fotoğraf fiyat bilgisi istiyorum

ilknur

Merhaba sitenizi inceledim bende medical park göztepe hastanesinde dogum yapacagim fotograf cekim fiyat bilgisini mail atarsanız sevirim iyi akşamlar

Özden

Özge hanım merhaba

Doğum fotoğraf çekimi fiyatlarınızı rica edebilir miyim? Benim doğum ayım Ağustos başı olacak ancak ben şimdiden araştırıyorum ..

Bilgilerinizi bekliyorum

TyfnKymak

Gaziosmanpaşa Medical Park da doğumumuz gerçekleşecektir. Bize fiyatlar hakkına bilgi verirmisiniz ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

berna berke sübütay

özge hanım, merhaba fotograflarınızı çok beğendım .. Medical park gaziosmanpaşada olacak doğumum nisanın ilk haftası. fiyatlarla ve paketlerinizle ilgili bilgi alabilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba Berna hanım fiyatfiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Gulcin

Banada fiyat hakkinda meil atarmisiniz [email protected]

cigdem

Özge hanim merhaba,
Dogum agustos sonu eylül basi gibi olacak. Daha cok zaman var ancak ben arastirmalara basladim ? Mecidal park gaziosmanpasada dusunuyorum henuz erken oldugundan sezeryan veya normal diyemiyorum her iki paketinizinde fiyatlari hakkinda bilgi alabilir miyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Çiğdem hanım merhaba fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Tuğçe

Özge hanım iyi günler. Medical Park Gaziosmanpaşa hastanesinde 20 mayıs gibi doğumum var; normal doğum düşündüğüm için kesin bir tarih veremiyorum. Albümler, fotoğraf sayıları ve fiyatları hakkında mail gönderebilir misiniz? İyi çalışmalar…

Elcin

Doğum öncesi ve doğum sırasında ve doğum sonrasında foto çekim fiyatlarını alabilir miyim? ? Medikalpark goztepe için. SezeRyan

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Elçin hanım paket içeriklerini mail adresinize ilettim.

Hacer Bayrak Yıldırım

Özge Hanım Merhaba,

Ağustos 1-15 tarihleri arası normal doğum ile (inşallah) bebeğimizi bekliyoruz. Medical Park Göztepe için doğum foto ve video paket/fiyat bilgisi alabilir miyim?

İyi çalışmalar dilerim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Hacer hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim

Selin

Fiyat bilgisi alabilir miyim?

Tuba

Özge Hanım merhaba,

Nasipse ekim ayında doğum yapacağım. Doğum çekimi paketi bilgilerinizi ve albüm görsellerinizi gönderebilir misiniz?

hande

fiyat ve paket bilgisi alabilir miyim?

serap

Merhaba Göztepe Medicalparkta doğum yapmayı düşünüyorum, doğum paketlerinizi ve fiyatını öğrenebilir miyim?

Kıvılcım

Merhaba Özge hanım 2 ocak 2017 de Silivri Medical Park Hastanesinde doğum yapacağım doğum fotoğrafı ve sonrasında evde bebek fotoğrafları çekimi ile ilgili ayrı ayrı fiyat bilgisi alabilir miyim lütfen

ilker

Eşim 1 Ekim sonrasında İzmit MedicalPark’ta doğum yapacak. Normal doğum olmasını umut ediyoruz ve şimdilik öyle gözüküyor. Biz de bu özel günümüz için fotoğrafçı arıyoruz.

Kocaeli’ye de geliyor musunuz? Eğer gelebiliyorsanız rica etsem benimle hizmetinizin detaylarını ve fiyatları paylaşabilir misiniz?
En kısa zamanda sizden haber bekliyoruz.

İyi günler dilerim,

Zeynep

Merhaba göztepe medicalparkta dogum yapacagim dogum öncesi ve sonrası fotolarin ve bebegin hazirlik asamasi video cekimi istyrm fiyatlarınızi öğrenebilirmiyim

hacer

Merhabalar medical parkta doğum yapıcam paket ve fiyat bilgisi öğrenebilir miyim ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Nisa özkan

Merhaba medical park doğum ücreti ve fotoğraf paketinin ücretini öğrenebilir miyim ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Nisa hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim kontrol edebilirsiniz.

Seyhan

Merhaba Özge hanım 4 haftamız kaldı normal Doğum planlıyoruz Doğum fotoğrafı paketleriniz hakkında bilgi almak istiyorum Göztepe medicalpark hastenesinde olacak
Teşekkür ediyorum

Damla

Merhabalar;

32 haftalık hamileyim, doğumum medical park Göztepe hastanesinde olacak. Şimdilik normal doğum düşünüyoruz. Hamile, doğum ve yeni doğan çekimleri için paket fiyatlarınızı öğrenmem mümkün müdür?

Şimdiden teşekkür ederim.

Sena

Merhabalar özge hanım ben ocak ayında bahçelievler medicalpark hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum fiyat bilgilendirmesi alabilir miyim sizden ? İyi çalışmalar.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Sena hanım fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

Aslı

Özge hn merhaba;

5 aylık ikiz gebeyim. Medikal Park Bahçelievlerde doğum yapmayı planlıyorum. Doğum öncesi, doğum sırasında , hastanede ve en önemlisi sonrasında evde bebeklerle özel kareler çektirmek istiyorum. bununla ilgili fiyatlandırma , örnek çekimlerinizi paylaşmanızı rİca ederim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Aslı Hanım Fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir.

Suheda

Fiyat bilgisi alabilir miyim?

gozde

medical park göztepe hastanesinde doğum yapacagım paket fiyatları hk bilgi almak istiyorum

BAHAR

Merhaba,
Göztepe medicalpark hastanesi 20.03.2016 tarihinde sezeryan doğum için,ameliyathane(doğum) forograf,video ve albüm fiyatı alabilir miyim,

tşk.

seda

Merhaba Özge hanım
İst. Gaziosmanpaşa Medikal Park Hastanesi için doğum paket lerinizi öğrenmek istiyorum.
Teşekkürler.

Dilek

Merhaba,

Mayıs son hafta, haziran ilk hafta gibi gözüken bir dogumum var, hastanade yapılacak dogum cekimi için fiyat alabilir miyim?

Medical park bahcelievlerde dogum planlıyorum.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Esra

Merhaba medical park goztepede sezeryan doğum gerceklestiricem.fiyatlariniz hakkında bilgi alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Esra hanım Fiyat bilgilerimizi mail adresinize ilettim

Esra

Mail gelmemis tekrar iletebilirmisiniz

Esra

Mail gelmemiş tekrar iletebilirmisiniz

Dursun

İyi çalışmalar..Eşim bi aksilik olmazsa; 5 eylül de Medicalpark Silivri hastanesinde ikiz kızlara doğum gerçekleştirecek..Fiyat bilgisi alabilir miyim ? Paket seçeneklerini de belirtirseniz sevinirim..5 eylülde sabah 9 gibi müsait misiniz ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Dursun bey fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim

Gözde

Merhaba,

Nisan 2018 son haftalarda olması planlanan doğumum için paket fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Burcu

Merhaba, medicalpark göztepe hastanesi için tüm paket fiyatlarını içeren bir mail iletebilir misiniz rica etsem? Teşekkürler…

eda

merhabalar özge hanım 🙂
doğumuma daha 2 ay var fakat ben çekimlerinizi ve enerjinizi çok sevdim sizden fiyat bilgisi almak istiyorum ve bir de bir aksilik olmazsa doğumum inşallah beylikdüzünde olacak istanbul un her yerine geliyor musunuz öğrenmek istedim iyi çalışmalar size 🙂

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Eda hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

kemal

Merhaba Özge Hanım;

Bizim temmuz ayı başı gibi bebeğimizi bekliyoruz yani 7 aylık Medical Park Göztepe hastanesinde normal doğum düşünüyoruz
Doğum çekimi için fiyat alabilir miyim?
Gece veya ani doğum da gelebiliyor musunuz?

Teşekkür Ederim
İyi çalışmalar.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Kemal bey fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

büşra

Özge Hanım Merhaba,

Eylül başı gibi Medical Park Göztepe Hastanesinde doğum yapacağım.

Siz hastanenin anlaşmalı olduğu fotoğrafçısı mısınız? Yoksa sıklıkla orda mı çekimleriniz oluyor?

Bir de tabiki tüm paket fiyatlarınızı rica edeceğim.

Şimdiden çok teşekkürler,

Sevgiler

Büşra

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Büşra hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

zekiye

doğum fotograf çekimi için fiyat öğrenebilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Zekiye hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

emine

Merhaba,
şubat 2019 için doğum fotoğraf ücretini öğrenebilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Emine hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Alican

Merhaba,
Eşimin 16 Ağustos gibi doğumu olacak. (Şuanda Normal olarak öngörüyoruz)Doğum Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesinde olacak. Çekim ile ilgili detayları ve fiyatları paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler
İyi çalışmalar

bahar

medical park florya ile anlaşmanız var mı?
var ise paket fiyat bilgilerinizi alabilr miyim

Gözde

Merhaba

5 aylık hamileyim, doğumum Göztepe Medikal Park hastanesinde gerçekleşecek, paket fiyatlarınızı öğrenebilir miyim ?
İyi çalışmalar

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV