Doğum Fotoğrafçısı instagram Hesabım

Son yıllarda giderek artan ve oldukça popüler bir seviyeye gelen doğum fotoğrafçılığı mesleği sosyal ağlarıda renklendiriyor. Hem pratik kullanımı hemde gün içerisinde çok fazla kişi ile hızlı etkileşim hepimizi sosyal medya ağlarına doğru itti… Sonuç böyle olunca sitede çok daha az yazı ve fotoğraf paylaşır olduk… Yine de ihmal etmemeye ve zaman buldukça sizlere yazı yazmaya çalışıyorum.

Bugün sosyal ağlardan en popüler olanı instagramdan biraz bahsetmek istedim… Ben uzun yıllar blog yazdım ve düşüncelerimi blog sayfam üzerinden aktarmaya çalıştım. Fakat görüyorum ki bu durum biraz demode oldu hee tabiki öyle olmasıda kaçınılmaz çünki instagram üzerinden insanlar birbirine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Web siteleri ve maillerde haliyle iletişimi daha zor kıldıkları için daha doğrusu cevabın daha geç alındığını bir sistem olduğu için dolayısı ile geri plana atıldı.

Bende sıkı bir instagram kullanıcısıyım ve hemen hemen hergün gün içerisinde yaptıklarımı çektiğim bebekleri ve kendi çocuğumunda paylaşımlarını yapıyorum. Sosyal medyayı kendi mesleğim dışında olan kısmı son derece amatör kullanmayı tercih ediyorum bunun nedenine birazdan değineceğim kendi mesleğimin dışında diyorum çünkü mesleğimle ilgili olan fotoğraflar ve videoları son derece profesyonel bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. Çünkü bu benim mesleğim ve mesleğimi çok fazla sevdiğim ve profesyonel olarak düşündüğüm için bu konuda taviz vermemeye çalışıyorum. Mesleğimin dışında olan kısmıda son derece profesyonellikten uzak sıcak samimi paylaşımlar profesyonellikten tamamen uzak cep tel ile çekilmiş anlık fotoğrafları atarak yapmayı tercih ediyorum. Eğer bu eğlence ve aktivite de bir anlamda bunuda profesyonel olarak düşünürek fotoğraflar yada videolar atmaya çalışırsam bu beni gün içerisinde çok fazla yoracağına ve bundan keyif alamayacağıma ve her hoşuma gideni paylaşamayacağıma kanaat getirdiğim için bu şekilde yapmayı tercih ediyorum.

İnstagram hesabım

Eğer beni instagram hesabımdan takip etmiyorsanız orayada bir göz atmanızı sizlerden isteyeceğim… Günlük olarak elimden geldiğince fotoğraf atmaya çalışıyorum fakat yoğun günlerde özellikle bilgisayar başında photoshop yaparken ne yazık ki fotoğraf atamıyorum ve benim günümün büyük bir bölümü bilgisayar başında photoshop yapmakla ve albüm hazırlamakla geçiyor.

Sizlere instagram hesabımda yer alan bir kaç fotoğrafı sunmak istiyorum. Fırsat buldukça yine yazacağım lütfen arar ara web sitemede bakın olur mu 🙂 görüşmek dileğiyle hepinizi çok seviyorum.

https://www.instagram.com/ozgekahveciler/

Benzer Konular

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV