Altunizade Başkent Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Şu anda Altunizade Başkent Üniversitesi Hastanesi ‘nde normal doğum çekimi için beklemedeyim… Ansızın gelişen bir çekim oldu ailemiz ile daha önce bir kaç kez telefon görüşmesi gerçekleştirdik… Doğum çekimi ve paket fiyatlarım hakkında aileyi bilgilendirdim fakat aile randevu almadı. Bugün başka bir randevum olmadığı için doğal olarak bir hazırlıkta gerçekleştirmedim.. Birden telefonuma “Özge hanım biz hastanedeyiz ve doğumumuz birazdan başlayacak” diye bir mesaj geldi. Bu mesajı görür görmez belki bir 5 dakika kadar kendime gelemedim aklımdan o kadar fazla düşünce soru işaretleri geçti ki bu 5 dakika bana 5 gün kadar uzun ve stresli dakikalar yaşattı acaba bir randevum vardı da ben mi not almadım yoksa daha önce randevulu olan ailelerimden birinde mi doğum oluyor vs. bunun gibi bir çok soru neyse ki durum açığa kavuştu ve daha doğum saatine epey bir zaman olduğu için derin bir nefes alarak hemen hazırlıklarımı tamamlamaya koyuldum.

Her an hazırız

Bu işimizin bir parçası beklenmedik durumlar bizim başımıza her an gelebilir ve biz daima hazır olmalıyız. İşte beklemediğim bir durum size başımdan geçen bir olayı daha anlatayım bundan bir kaç ay önce tanıştığımız dış mekan hamile çekimlerimizi gerçekleştirdiğimiz normal doğum olacak bir aile ile tüm hazırlıklarımızı gerçekleştirdik ve doğum gününü bekliyoruz tabiki bebeğimiz gününden epey bir zaman önce dünyaya gelmek için acele etmiş ve anne baba telaşla bana ulaştılar Özge hanım açıklığımız 6 cm olmuş sizi bekliyoruz. Normal doğumlarda açılma saatte 1 cm’lik olur ve yaklaşık 6-8 saat sonunda tam açılma gerçekleşir. Daha sonra anneye bağlı olmakla birlikte yarım saat ile 1 saat arasında doğum gerçekleşir. Fakat o gün ilk defa başımıza gelen bir durum oldu 6 cm olan açıklık yarım saat içerisinde 10 cm ulaştı ve bebeğimiz dünyaya geldi. Eğer hastane çok yakın olmamış olsaydı o gün doğumu kaçırabilirdim. İşte normal doğumlarda bu gibi riskler var ben ailelerimle konuşurken tüm bu konular hakkında bilgi veriyorum. Eğer bu şekilde bir durum ile karşılaşırsak ve doğum çekimi aşamasını kaçırırsak bu birazda kısmet fakat sezeryan doğumlarda bu oran %1 gibi…

Orada olmayı çok seviyorum

Mutlaka gün içerisinde yada hafta içerisinde bir çok kez doğum anı ile karşılaşıyorum ve bu mucizeye tanık oluyorum. Fakat öyle büyük mutluluk ki bu kelimelerle tarif edilemeyecek kadar güzel… Bir insanın dünyaya gelişine tanıklık ediyorsunuz ve en az anne – baba kadar heyecanlı oluyorsunuz. Nasıl oluyor da bu kadar çok doğuma giripte o anı ilk kez yaşıyormuş gibi heyecanlanıyorsunuz diyorsanız. Her doğumda o anı bir kez yaşıyorsunuz çünkü her aile farklı her ailenin farklı farklı duyguları farklı farklı beklentileri ve heyecanları var siz ailelerle kendinizi bir anda o duygunun içerisinde buluyorsunuz. Onlarla sohbet ettikçe ve paylaşımda bulundukça görüyorsunuz ki sizinde beklentileriniz onların ki gibi olmuş dünyaya gelecek yavruya o kadar sıkı bir bağ ile bağlanıyorsunuz ki anne baba gibi ağlıyorsunuz, sağlığından endişe ediyorsunuz, ağlarken yüreğiniz sızlıyor bu duygulara sahip olan bir insan nasıl tekrar tekrar heyecanlanmaz ki 🙂

Altunizade Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde normal doğum çekimi

Başkent Üniversitesi Hastanesi doğum fotoğrafçısına alışık olan bir hastane ve bu hastanede normal doğum sezeryan doğum çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer paket fiyatları hakkında bilgi almak için bana ulaşmak isterseniz 0541 591 1548 telefon ve whatsapp iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bilgilerinizi yollarsanız size dönüş gerçekleştirebilirim.

Fotoğrafların üzerine özge kahveciler olarak damga vuruyorum biliyorum görüntüyü çok bozuyor ama fotoğraflarımı izinsiz olarak alarak kullandıklarını görüyorum bu nedenle çok fazla fotoğrafta paylaşamıyorum paylaştıklarımı da bu şekilde damgalamak zorunda kalıyorum görüntü çirkinliği için özrü dilerim.

Benzer Konular

4 Yorum

yonca

Merhaba Özge Hanım;
36 haftamı doldurduğumda hamilelik çekimi, doğum çekimi ve bebeğimiz 20 günlük olunca bir çekim düşünüyoruz. Bunun için bize bir fiyat (paket) oluşturabilir misiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Yonca hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

Dilek

Merhaba, hamilelik,dogum ve yenidogan cekimi icin ucret bilgisini iletebilir misiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Dilek hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV