Anne ile İlk Buluşma Anları

Bugün hayatımdaki en güzel ve en anlamlı çekimlerinden birisini daha gerçekleştirdim.. Melis bebeğimiz 34 haftalık iken dünyaya gelme kararı almış ve bu karar ailemizi biraz tedirgin etmişti. Yüce rabbime şükürler olsun ki bebeğimiz çok sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Allah Melis bebeğimizi nazarlardan korusun ona sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin inşallah.. Dünyaya erken gelme kararı ailemizin de bana son dakika ulaşması ile bir saat içerisinde Bakırköy Acıbadem hastanesinde oldum. Her doğum gününün her doğum anının farklı farklı duyguları var bu anların en yakınında olan birisi olarak bu duygulu anları sonuna kadar kalbimin tüm derinliklerinde hissedebiliyorum.

Melis bebeğimizin doğumunu gerçekleştirecek olan doktorumuz aynı zamanda dünyaya gelen Melis kızımızın annesininde doğumunu gerçekleştirmiş. Zaten bunu duyduğunuz anda bambaşka bir havaya bürünüyorsunuz. Her anı heyecan dolu, tatlı bir telaşın yaşandığı ve bebeğimizin de erken dünyaya gelişindeki sağlığı açısından birazda endişeli bekleyiş Melis kızımızın nihayet dünyaya gelişi ile mutluluk gözyaşlarına dönüştü.. Ben babamızın da anne ile beraber ameliyathanede olmasından büyük keyif duyan biriyim. Mutlaka ama mutlaka eğer baba bu durumdan etkilenmeyecekse anne ile beraber bu muhteşem duyguyu tatmalılar. Bu mucevi anlara tanıklık etmesi ve anne ile ilk buluştukları karede babanında olması bambaşka bir duygu ve heyecan.. Babamızın doğum anında annenin elinden tutarak az kaldı bitanem, seni çok seviyorum, dayan canımın içi, birazdan bebeğimiz canım kızımız dünyaya gelecek sözleri ortamın güzelliğini ve duygusunu adeta anlamlandıran sözler oluyor.

Anne ile ilk buluşma anları

Bebeğimizin annesi ile babası ile yada kardeşleri ile ilk buluşma anları en güzel karelerden birisi oluyor. Mutlaka bu anlarda onları seyredenler ya yüzündeki tebessüme yada gözlerinden akan yaşlara engel olamıyorlar. Ağızdan dökülen cümleler ise kalbimize bir ok gibi batıyor. Gamze çok tatlı bebeğimiz, sağlıklı değil mi, allahım sana şükürler olsun ve sarılma anları ile yüreğimizin kabarması ve bu kadar güzel anları yaşamanın keyfi ile bu kareleri sonsuza dek ölümsüzleştiriyoruz.

Bu anlardan kendinizi kesinlikle mahrum etmeyiniz

Mutlaka ama mutlaka doğum anında yanınızda profesyonel bir doğum fotoğrafçısı bulundurun. Kendinizi eşsiz olan ve bir daha yaşanması mümkün olmayan bu karelerden mahrum etmeyin. İnanın bu kareler ve yaşanılan her an sizin bu dünyada yaşayacağınız belki de en güzel anlardan birisi o anları bir kare ile hatırlamanız bile yaşamış olduğunuz onca güzelliği sizlere tekrardan hatırlatıyor.

Hepimizin hayatında inişli çıkışlı dönemler oluyor. Mutsuz olduğumuz yada kendimizi çok kötü hissettiğimiz zamanlar oluyor. O anlarda ufak bir fotoğraf karesi bebeğinizin dünyaya geldiği ilk anları, yaşamış olduğunuz bu sevinci görmeniz bu fotoğraf karelerine bakmanız bazen her şeyi unutturabiliyor. Sizi çok ama çok mutlu ediyor. Peki hangi anne ve baba bu duygudan mahrum kalmak ister ki ülkemizde bu işi çok ama çok iyi yapan her anı her duyguyu kareleyen ve bu karelere tekrar tekrar baktığınızda aynı duyguları sizlere hissettiren doğum fotoğrafçısı arkadaşlarım var bende elimden geldiğince sizlere bu anları karelemeye çalışıyorum. Tüm kalbimle ve tüm güzel duygularımla bu anları sizlerle beraber paylaşıyorum. En az sizin kadar seviniyorum, sizin kadar üzülüyorum, sizin kadar heyecanlanıyorum ve her aile ile beraber bu muhteşem duyguyu yaşamak istiyorum.

Doğum fotoğrafçısı fiyatları

Bazı aileler doğum fotoğrafçılarının fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşündükleri için doğum fotoğraflarını çektirmekten çekindiklerini söylüyorlar. Ben bu konuda kesinlikle çok ama çok ekonomik fiyatlar tutmaya çalışıyorum. Evet belki ekipmanlarımız çok pahalı olabilir. Bir profesyonel fotoğraf makinesinin yada kullanılan lenslerin değeri Türkiye şartlarında çok çok yüksek olabilir. Fakat benim düşünceme göre her aile doğum fotoğraflarını çektirebilmeli hiç kimse bu durumdan mahrum kalmamalı bu nedenle çok fazla fiyat aralıkları ve çok fazla paket fiyat çıkarttım. Her aile ile bu anları paylaşabilmek istiyorum. Bu nedenle her aileye uygun gelebilecek mutlaka bir fiyatımız oluyor. Fiyat sormaktan yada yok biz çektirmeyiz diyerek kesinlikle bu anları ölümsüzleştirmekten çekinmeyin ve asla vazgeçmeyin.

Her ailenin kendine özgü fotoğrafları oluyor

Şundan kesinlikle emin olun ki her ailenin kendine özgü fotoğrafları oluyor. Bu bir duygu anı ve hiç kimsenin yaşadığı an bir diğer ile aynı olmuyor. Belki yaşanılan mutluluk aynı fakat o anlar sizi özgü oluyor. Bizim işimizin en güzel yanı da bu 🙂 her aile ile farklı farklı duygular farklı farklı mucizeler yaşıyorsun hepsi o kadar güzel oluyor duygusal oluyor ki sen her gün farklı bir güzelliğin içinde kendini buluyorsun bu nedenle çok fazla aileye ulaşmak ve çok fazla defalar bu anlara tanıklık etmek istiyorum.

Sorular

Aileler bana nasıl ulaşıyor ?

Aileler genellikle 2 yada 3 ay önceden doğum fotoğrafçısı arayışlarına giriyorlar. Genellikle bu arayış daha gebelik başlamadan oluyor fakat resmiyete dökülmesi son 2 yada 3 ayda başlıyor. Genellikle web sitesi üzerinde www.dogumfotografcisi.com.tr adresinden ulaşıyorlar. Yada gün içerisinde web sitemizdeki telefon numaralarından eğer çekimde değil isem ayrıntılı bir şekilde tanışıyoruz ve sizlere aşamaları ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışıyorum. Sizlere mail adresinize fiyatlarla ilgili olarak geniş bir fiyat listesi gönderiyorum. Hangi paket fiyatları size uygun ise siz karar veriyorsunuz ve tekrardan bana mail üzerinden yada telefondan bildirim gönderiyorsunuz. Bu paketler içerisinde hamilelik dış çekim, baby shower paket fiyatları, doğum çekim fiyatları, doğum sonrası çekim fiyatları, özel gün çekimi, doğum çekimi vb. ayrıntılı bir fiyat listesi sizlere sunuyorum. Her aile ile mümkün olduğunca anlaşma sağlıyoruz. Fiyatlarımı oldukça ekonomik ve her bütçeye uygun olabilecek şekilde ayarladım hemen hemen fotoğraf çektirmek isteyen tüm ailelerle anlaşıyorum. Bu aileler içerisinde fiyatlarınız oldukça uygun çok teşekkür ederiz Özge hanım diyenler çoğunlukta..

Doğum çekimlerini artık babalarda çok istiyor

Bana bundan bir iki yıl önce anneler mi doğum çekimiyle daha çok ilgileniyor yoksa babalar mı denilseydi mutlaka anneler derdim 🙂 şimdi böyle bir soru sorulsa yine anneler diyorum 🙂 fakat size çok samimi duygularla söylüyorum ki en az babalarda anneler kadar bu konuda artık istekliler. Bana 5 kişi ulaşıyorsa bu kişilerden en az biri yada ikisi baba adayı oluyor. Bu oranda oldukça fazla bence babalarında bu konuda istekli olması işi çok daha duygusal ve çok daha anlamlı kılıyor. Çünkü bazı babalar geliyor anneye şüpriz yapıyor. Özge hanım “Ben eşime ve dünyaya gelecek olan bebeğimize süpriz yapmak istiyorum” diyor. Bu ne kadar güzel ne kadar duygu yüklü bir an oluyor kelimelerle tarif edebilmek kesinlikle mümkün değil.

Özge hanım neden size fotoğraf çektireyim

Tabi ki bu bir tercih ülkemizde bu işi çok iyi yapan arkadaşlarım kardeşlerim yada ablalarım var. Bu konuda çok deneyimli ve çok profesyonel olan fotoğrafçılar var. Fotoğraflarınızı kime çektirdiğiniz çok önemli bu konuda sizlere tavsiyem

– Fotoğrafçınız mutlaka bir bayan olmalı çünkü siz rahat hareket edebilmelisiniz, rahat giyinebilmeli, stres yaşamamalısınız.

– Fotoğraflarınızı çekecek olan kişi profesyonel bir fotoğrafçı olmalı çünkü ameliyathane koşullarını çok iyi bilmeli, doktorlarla uyum içerisinde hareket etmeli, hemşirelere zorluk çıkartmamalı, kesinlikle ama kesinlikle flashlı fotoğraf çekmemeli ( bu bebeğinizin gözlerine büyük bir zarar verebilir ) profesyonel doğum fotoğrafçısı her şartta profesyonel bir şekilde hareket eder.

– Sizinle aynı duyguyu hissedebilmeli çünkü duygusal bir çekim gerçekleştiriyorsunuz. Bu stüdyoda sen şöyle dur ben böyle durayım çekimi değil. Bu duyguyu yada heyecanı sizde en az anne baba kadar hissedemezseniz o duyguyu fotoğraflarınıza yansıtamazsınız.

Sonuç olarak kendinizi yakın hissettiğiniz doğum fotoğrafçılığı konusunda profesyonel olan bir fotoğrafçı ile çekimlerinizi gerçekleştirmeniz gerekir.

doğum fotoğrafçısı

doğum fotoğrafçısı1

doğum fotoğrafçısı2

doğum fotoğrafçısı3

doğum fotoğrafçısı4

doğum fotoğrafçısı5

doğum fotoğrafçısı6

doğum fotoğrafçısı7

doğum fotoğrafçısı8

doğum fotoğrafçısı9

doğum fotoğrafçısı10

doğum fotoğrafçısı11

doğum fotoğrafçısı12

doğum fotoğrafçısı13

doğum fotoğrafçısı14

Benzer Konular

17 Yorum

Seda

Merhaba Ozge Hanim,

Az once telefonda gorustuk sizinle. Dogum fotografi icin fiyat bilgisi rica ediyorum.

Tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Evet Seda hanım paket fiyatları ile ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Dilediğiniz zaman mail yada telefon ile bana ulaşabilirsiniz.

merve

Merhaba İstanbul özel göztepe hastanesinde mayis son haftasi Doğumum olacak inş.doğum ve sonrasında y.doğan çekimi istiyorum.yengemde agustos ayinda dpgum yapacak iki kisi icin uygun bir fiyat bilgisi verirseniz sevinirim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merve hanım fiyatlarla ilgili bilgilerimizi mail adresinize ilettim Tekrardan görüşmek dileğiyle.

hasret

merhaba
haziran ayında inşallah doğum yapacağım , video + foto istiyorum hastanede bana paket detaylarınızı ve fiyatlarını atarsanız sevinirim
tşk

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Paket ve Video çekimi için fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim Hasret hanım görüşmek dileğiyle.

HİLAL MUŞTU

merhaba özge hanım doğum başlamadan hastane ortamı, doğum sırasında bebeğimin her anında, doğum sonrasındada ailecek pozlar paket fiyatlarınızı mail olarak bekliyorum. iyi çalışmalar dilerim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba Hilal hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Ayrıca çekim aşamalarınıda sizlere gönderdim.

songül

meraba..benim 5 aylık bi oğlum var..havalar biraz daha ısınınca dış ve iç mekan çekimleri yaptırmak istiyorum..fakat çok değişik kıyafetlerle olmasını istiyorum bunları hazırlamak için çok da fırsatım yok…kostümleri siz mı hazırlıyorsunuz fiyatlarınız nasıl ve biraz daha fazla örnek foto görebilir miyim…

melda

merhaba 🙂

öncelıkle daha çok mınıgız 10 haftalıgız tabı ben şimdıden resımlere vıdeolara bakıp araştırım fıyat bılgısı almak ıstedım. gercekten olması gereken anılar dıye düşünuyorum bu yuzden fıyat bılgısı alabılırmıyım sızde dogum oncesı dogum anı sonrası için

serpil

merhaba Özge Hanım, ben İstanbul Kartalda doğum yapacağım bu ikinci doğumum temmuzun ilk haftası gibi normal doğum olacak büyük ihtimalle herşey dahil ne kadara yapıyorsunuz bu çekimleri bilgi verirseniz sevinirim
İyi günler diliyorum.

BURCU

Merhaba,
Hamilelik doğum doğumdan bi süre sonra çekilen yenidoğan foto videolarını içeren bir paketiniz mevcut mudur acaba?Fiyat bilgileri ile birlikte paketleriniz hususunda bilgi alabilirsem sevinirim..teşekkürler

Bedros

Özge Hanım Merhaba nisan ortasında olacak doğumumuz icin fiyat teklifinizi alabilirmiyim?

BURCU

Özge hanım Merhaba;

Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Sitede yenidoğan forografları ve albümlerle ilgili fazla örnek göremedim gördüklerimi çok beğendim gerçiJ bana örnek yollayabilirsenizçok sevinirim.

Teşekkür ederim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Ayse Çevik

Dogum cekimi + hastane cekimi istiyorum fiyat konusunda bilgi alabilirmiyim ☺

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Ayşe hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV