Bebeğinize vereceğiniz en güzel hediye doğum fotoğrafları

Bebeğinizi vereceğiniz en güzel hediyelerden birisi bebeğinizin ilk doğum fotoğraflarından oluşan güzel bir albüm.. Yıllar geçtikten sonra tekrar tekrar bakabileceği ve ne kadar şanslı olduğunu tekrar tekrar hatırlayacağı güzel ve mutlu anlardan oluşan bir albüm onu ne kadar da mutlu ederdi..

En sevdikleri daima yanında

Daima en sevdiklerini hatırlayacağı ve her zaman onun yanında olduğunuzu bildiği doğumundan tüm hayatı boyunca onu şefkatli kollarınızla sarıp seveceğinizi ona hissetireceğiniz anları kayıt altına almak hepimizin arzuladığı bir durum ve yanınızda bunu sizin için yapacak profesyonel bir el her zaman olmalı..

Anlar çok hızlı geçiyor

Anlarımız çok hızlı geçiyor ve bizler hiç bir şeyin farkına varamadan bitmiş oluyor. Öyle anlar yaşıyoruz ki bu anları bazen kayıt altına alabilmek mümkün olmuyor. Artık doğum anları kayıt altına alınamayan gruptan uzak iyiki böyle bir meslek var ve iyiki bu en güzel anları artık kaçırmıyoruz.

Doğum anı ve ertesi gün çekimleri

Tabiki ilk gün bizim için en kutsal günlerden birisi en güzel ve en anlamlı saatler ilk gün yaşanıyor. Özellikle doğum anı kaçırılmaması gereken en önemli mucizevi anlardan birisi.. İkinci gün çekimleri de ilk günün devamı niteliğinde anne ve bebek kendine gelmiş ağrılarımız dinmiş ve yorgunluk tamamen bitmiş oluyor. Bebeğimiz yıkanmış karnı doymuş herşey ve her kare biraz daha renkli ve güzel görünüyor gözümüze.

İşte Adel bebek

Adel bebeğimiz fotoğraflarımızda gördüğünüz gibi şeker mi şeker bal gibi Allah nazarlardan saklasın üç kilo ikiyüz gram olarak dünyaya geldi. Çok tatlı bir gamzemizde var 🙂

 

BW9A3656 BW9A3658 BW9A3717 BW9A3719 BW9A3730 BW9A3736 BW9A3777 BW9A3801 BW9A3805 BW9A3807 BW9A3816 BW9A3819 BW9A3828-1 BW9A3831 BW9A3843 BW9A3845 BW9A3855-1 BW9A3859 BW9A3863 BW9A3866 BW9A3871 BW9A3875 BW9A3880

Benzer Konular

7 Yorum

yesim

merhaba özge hanım ben bir fiyat almak istiyorum sadece doğum fotoğrafları fiyatları ne kadardan başlıyor acaba

Güler

Medipol Mega bağcilarda doğum yapacagim hastanenin fotgrafcisi var aslında fakat ben yinede sizden bilgi almak isterim dışardan fotoğrafçı kabul ediyor mu ?? hastane bilemiyorum ama daha evvel gittiginize göre sizde bilirsiniz herhalde sizden paket fiyati almak istiyorum özge hn

Dilek

Merhaba,

Haziran başı gibi Atasehir şifa hastanesinde şimdilik görünen normal doğumum olacak. Doğum video ve foto çekim için fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim.

ezgi

Merhaba Özge hanım hastane çekimi ile ilgili fiyat bilgisi rica ediyorum.İyi çalişmalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgileri ilettim Görüşmek dleğiyle

Canan kübra kadayıfçı

Merhabalar
Hastane çekimiyle ilgili fiyat bilgisi rica edecektim.
İyi çalışmalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Canan hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV