Doğum fotoğrafçısı Öncesi Sonrası ve Hastane Çekimleri

Merhabalar dünyanın en güzel anne ve baba adayları böyle çok neşeli ve çok enerjik bir giriş yapmak istedim. Havaların iyice ısındığı bu günlerde sizlere çok güzel yemyeşil bir doğada yazı yazıyorum. Bugün Atatürk Arboretumunda hamile çekimindeyim anne ve babayı bekliyorum. Bir yandanda sizlere dün yaptığım çekimden bir kaç kare sunmak istedim. Çok güzel bir anne ile mükemmel bir doğum çekimi gerçekleştirdik. Ailemizin ameliyat öncesi hamile pozları, oda ve süslemelerin fotoğraf ve videolarını, ameliyatın tamamının videosunu ve doğum fotoğraflarını, doğum sonrası bebeğin el ayak fotoğraflarını, ailenin bebek ile buluşma anlarını, doğum sonrası odada video çekimi ve fotoğraf çekimi ile hiç bir anı kaçırmadan Maslak Acıbadem Hastanesi nde yine mükemmel bir doğum çekimi gerçekleştirdik.

Çok doğal bir doğum çekimi

Ailemizle en rahat en doğal çekimlerimden birini gerçekleştirdim. Ailemizin rahatlığı ve doğallığı tabiki fotoğraflara da çok güzel bir şekilde yansıyor. İnsanların beni ailenin bir parçası gibi görmesi ve yakın hissetmesi kadar güzel bir duygu inanın olamaz bende bu güzel ve içten davranışları için ailemize binlerce teşekkür ederim.

Anne olmak dünyanın en güzel duygusu

Anne olmanın nasıl bir duygu olduğunu ben henüz bilmiyorum daha anne olamadım ama hergün yaşadığım anlar ve duygular, gözlerimin önünde sergilenen duygusal buluşma anları anne olmanın muhteşem bir şey olduğunu bana hissettiriyor. Belki anne olduktan sonra sizlere bunun nasıl bir duygu olduğunu kelimelerle ifade edebilirim ama yinede pek zannetmiyorum 🙂

Aramıza hoş geldin Derin bebek

Gördüğüm en güzel bebeklerden biri zaten hangi bebek güzel değil ki ağlaması, çıkardığı o güzel sesler, nefes alışı, çıplaklığı, minik memişleri, buruşuk ayakları minik parmakları öpmelere doyamıyoruz. Derin bebeğimizde böyle mis gibi kokularla, minicik elleri ile aramıza geldi yoğun bakım ünitesinde hiç susmadan ağladı Derin bebeğimiz annesinin emzirmesi ile beraberde hemen uykuya daldı 🙂

Acıbadem Hastanesinde gerçekleşen doğumlar

Belkide en rahat doğum çekimi gerçekleştirdiğim hastanelerden biridir. Doğum fotoğrafçısına alışkın olan hastanede çekim yapmak oldukça güzel ve konforlu şu yönüyle konforlu siz kurallara uyduğunuz taktirde, ameliyat kuralları, hastane şartları ve çalışanlara herhangi bir zorluk çıkartmadığınız taktirde onlarda size karşı son derece ılımlı ve pozitif yaklaşıyorlar. Özellikle Acıbadem çalışanları ile oldukça uyumlu bir şekilde çekimimizi tamamlıyoruz. Tabiki burada profesyonellikte son derece önemli eğer siz kuralları bilmiyor olursanız aynı şekilde negatif bir durumla mutlaka karşılaşacaksınızdır. O nedenle her zaman profesyonel bir doğum fotoğrafçısı ile çalışılması gerekiyor.

Doğum videomuz ve ameliyathane görüntüleri

Ailemizle beraber doğum fotoğraflarının yanı sıra doğumun tamamının video çekimi ve doğum filmimizin çekimini de gerçekleştirdim. Doğumun tamamını video olarak kaydetmemiz oldukça önemli aileler ameliyathanede yaşananları da oldukça merak ediyorlar. Bu görüntüler doğum sonrasında ailelerimizin elinde olan çok özel ve çok kıymetli anlar oluyor. Doğumun gerçekleştiği anlar, kordonun kesilme anları, bebeğinin ilk muayenesinin yapıldığı anların görüntüleri, bebeğinizin dünyaya geldikten sonraki ilk hareketleri ortaya muhteşem videoların ve fotoğrafların çıkmasını sağlıyor. Bu nedenle doğum anının video görüntüleri mutlaka olmalı…

Neden doğum fotoğrafçısı ile çalışmalıyım ?

Doğum anı bir anne için en güzel ve en özel anlardan biri hiç kuşkusuz. Mutlaka babalar içinde bu durum öyle ve giderek onlar içinde önemini hissettiriyor. En az anneler kadar babalardan da doğum fotoğrafları ve fiyat istekleri alıyorum. Bebeğinizin dünyaya geldiği ilk anlar, bebeğinizin kucağınıza verildiği ilk dakikalar, bebeğinizin muayenesinin yapıldığı, giydirildiği, ilk ağladığı, babasına yada kardeşlerine ilk sarıldığı anlar mutlaka dünyanın en güzel anları bu anları kim ölümsüzleştirmek istemez ki..

Anne ilk anları hatırlamıyor

Anne ameliyat günü narkozun da etkisi ile beraber ilk yaşanılan anları çok zor hatırlıyor. Bazı anne ve babalar fotoğrafları ve videoları verdikten sonra “Özge hanım biz bu anları yaşadık mı ben hiç hatırlamıyorum” oluyorlar. Günün heyecanı, anın koşuşturması, endişe, merak ve daha bir çok duygu doğum günü birbirine karışıyor. Bu karmaşada yaşadıklarınız da hatıralarınızda çok az yer ediniyor. Fakat daha sonra profesyonel ellerden çıkan doğum fotoğrafları ve videolarla yaşadığınız her anı izleme, fotoğraflarla tekrardan hatırlama fırsatını yakalıyorsunuz.

Doğum fotoğrafçısı şart değil kuzenim çeker diyenler

Doğum fotoğrafçısı fiyatları çok yüksek benim kuzenimin fotoğraf makinesi var o çeker diye bir çok konuşma kulağımıza geliyor. Fakat bu sanıldığı gibi hiç öyle kolay bir çekim değildir. Bu işi ilk defa yapacak birisi yada fotoğraf çekiminde profesyonel olsa bile doğuma ilk defa girecek birisi için bu çok zor ve kötü bir deneyim olabilir. Bu durum asla sizi profesyonel birinin çekmesi gibi olmayacaktır. Fiyatlarımız ise sanılanın aksine oldukça uygundur. Doğum anlarınızı yanlızca bir kez yaşadığınız düşünülürse kesinlikle riske atılmaması gereken anlardır. Fotoğraflarınızı çekenin bir yakınınız, arkadaşınız, akrabanız olması da ayrı bir risk çünkü fotoğrafları çekecek olan kişide o anların büyüsüne kapılıp anları fotoğraflamayı da unutacaktır.

Ameliyathane kuralları çok önemli

En önemli aşamalardan birisi ise hastane ve ameliyathane kurallarına uyulmasıdır. Hastanelerde mutlaka profesyonel olan bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmak isteyeceklerdir. Bu hem annenin hem de bebeğin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Doğum çok özel mutluluk veren bir an fakat aynı zamanda son derece önemli bir sağlık olayıdır.

Tüm bu nedenler neticesinde konuya ve her detaya hakim profesyonel bir doğum fotoğrafçısı ile çalışmak oldukça önemlidir. Sevgiler..

BW9A7577

BW9A7584

BW9A7585

BW9A7586

BW9A7595

BW9A7599

BW9A7600

BW9A7601

BW9A7609

BW9A7610

BW9A7614

BW9A7622

BW9A7633

BW9A7669

BW9A7716

BW9A7726

BW9A7755

BW9A7757-2

BW9A7758-2

BW9A7846

BW9A7811-1

BW9A7851-2

BW9A7853-2

BW9A7854-2

BW9A7859-2

BW9A7908

BW9A7907

BW9A7911

BW9A7914

BW9A7917

BW9A7919

BW9A7920

BW9A7921

BW9A7867

Benzer Konular

41 Yorum

Sami

Merhabalar Özge Hanım,

Hızlı geri dönüşünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz. Açıkçası bir kaç arkadaşla daha görüşüyoruz. Eşim incelemelerini yapıyor 🙂 Sizleri bilgilendireceğim yalnız sizden ALBÜMLÜ DOĞUM FOTOĞRAFI PAKETİ+HAMİLELİK PAKETI ( DIŞ ÇEKİM )+ YENİ DOĞAN ÇEKİMİ paketini beraber alsak fiyatınız nedir? Öğrenebilir miyiz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhabalar Sami Bey;

Asıl ben teşekkür ederim bu benim işim ve işimi çok severek yapıyorum. Belirtmiş olduğunuz çekimlerle ilgili fiyat listemizi mail adresinize ilettim. Tekrardan görüşmek dileğiyle. Sevgi ve saygılar

Aysin

Merhaba, Ekim-Kasım ayı içinde doğum öncesi fotoğraf çekimi için fiyat öğrenebilir miyim ? İstanbul.da ikamet etmekteyim. Teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Aysin hanım fiyatlarımızla alakalı olarak bir liste hazırlayıp sizlere ilettim görüşmek dileğiyle.

Aysun

Merhaba Özge hanım,

Haziran sonunda normal doğumla bir bebeğim olacak inşallah. Ataşehir memorial da yapacağız. Fiyat teklifi ve detay bilgi paylaşabilir misiniz? Pakette neler var vs

Teşekkür ederim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Aysun hanım merhabalar fiyatlarla ilgili olan liste fiyatlarımızı mail adresinize ilettim görüşmek dileğiyle.

nurcan

Merhaba özge hanım. İnşallah ağustos sonu eylül başı doğumum olacak. Doğum fotoğrafı ile yenidoğan fotoğrafı nın fiyatlarını ve paket içeriğini öğrenebilirmiyim. Albüm cd baskı foto varsa ebatları vb. gibi detayları da bildirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler iletilmiştir Nuran hanım

Büşra Doğmenç

Merhaba Özge hanim eylül ayında dogumum olacak inşallah fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim …iyi çalışmalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tabiki fiyat bilgimizi mail adresinize ilettim.. Dilerseniz telefonla da bilgi alabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle.

bahar

merhabalar ağustos ortası doğumum olacak doğum fotoğraf ve yenidoğan çekimi paket fiyat öğrenebilir miyim?iyi çalışmalar

Doğum Fotoğrafçısı Özge

fiyat bilgisi iletilmiştir.

Buse Altıok

Merhabalar

Doğum öncesi, doğum anı ve sonrası fotoğraf çekimi için fiyat bilgisi rica edeceğim bende…
İstanbul’da yaşıyorum tahmini doğum yapacağım tarih Kasım sonu Aralık başı gibi olabilir
Geri dönüş için şimdiden teşekkürler
Sevgiler…

cihan

merhabalar 2 defa aradım numaranızı ama ulaşamadım size bilgi için dönebilir misiniz
tüm paketleriniz ve fiyat bilgisine ihtiyacım var
ekimin ortası gibi müsaitlik durumunuz nedir vs

ümit

merhaba ,
öncelikle siteniz cok güzel keyifle inceledim.benimde dogumuma 2 ay gibi bir süre kaldı.pendikte dogum yapacağım inş.fiyatlar konusunda bilgi verebilir misiniz.
teşekkürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Ümit bey fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir. Dilerseniz telefon numaralarımızdan da bizlere ualaşabilisiniz.

esin

Merhaba Özge Hanım,

Ocağın ilk haftası (şimdilik 4 ocak gibi duruyor) sezaryanla doğum yapacağım inşallah, doğum fotoğrafı ve videosu ile ilgili fiyat bilgisi almak istiyorum, teşekkürler.
Sevgiler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.. Görüşmek dileğiyle

Cemre

Özge Hanım iyi akşamlar,

Tahmini 15 Mayıs 2015 tarihinde Memorial Şişli Hastanesinde doğum yapacağım. Öncesinde eşimle beraber hamile çekimi, akabinde doğum hikayesi ve son olarak yenidoğan çekimleri yaptırmak istemekteyiz.

Fiyat bilgisi ve uygunluk durumunuz hakkında bilgi almak istemekteyim.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

esma

Ozge hnm merhabalar. 35 haftalik gebeyim. Paket fyatlarinizla ilgil bilgi almak istiyorum. Ozellikle dogum ve sonrasinda yeni dogan cekimleri icin. Simdiden tesekkurler…

Duygu

Doğum fotograf paketleriniz hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgii olarak size geri dönüş sağlanmıştır.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

fiyatlarla ilgili geri dönüş yapılmıştır.

Serkan kavalcı

Doğum fotograf ve video paketleriniz hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tabiki doğum video ve fotoğraf paketleri mail adresinize iletilmiştir.

Ayşenur

hamilelik çekimi,hastane odası çekimi,doğum çekimi için fiyat alabilir miyim?

çiğdem

Merhabalar özge hanım doğum öncesi doğum doğum sonrası fiyatlarınızla ilgili bilgilendirme alabilir miyim

Tülay

doğum oncesi dogum ani ve yeni doğan fotoğraflarinin çekim fiyatlarıni ogrenebikir miyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba Tülay hanım belirtmiş olduğunuz paket içeriklerini ve fiyatlandırmaları mail adresinize ilettim.

Derya

Merhaba ;
kısmetse mart sonu nisan başı gibi doğum olacak Acıbadem Bakırköy’ de ; fiyatlarınız konusunda bilgi alabilir miyim ?
dış çekim , doğum öncesi , doğum sonrası ; doğum anı ne tür paketleriniz var bilgi verir misiniz lütfen ?
Şimdiden teşekkürler.
Websiteniz varsa onu da bildirebilir misiniz lütfen ? incelemem için .

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Derya hanım burası web sitem facebook.com/ozgekahveciler hesabımada göz atabilirsiniz. fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim

hasan

Fiyat listesini ginderirmsnz

Tuba

Merhaba,
Tahmini 5 Mayıs tarihinde doğacak bir bebek bekliyorum. Doğum yapacağım hastane Fatih Medical Park Hastanesi. Doğumdan önce bir hamilelik çekimi, bunun yanında hem doğum çekimi hem de bebek küçükken gerçekleştirilecek bir yenidoğan çekimi arzu ediyorum. Bu nedenle fiyat öğrenmek ve Nisan ayının ilk haftası hamile çekimi için, belirttiğim tarihte de hastane çekimi ve sonrasında yenidoğan çekimi için müsait olup olmadığınız konusunda bilgi almak istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar

Mustafa

Merhaba,
Mart sonunda esimin dogumu gerceklesecek, muhtemelen Acibadem Kadikoyde olacak. Sizden, sundugunuz paketlerin ozelliklerini ve fiyat teklifinizi iletmenizi rica ederim. Tesekkurler.

pelin

Merhaba 38. Haftadayim. Özel Göztepe Hastanesi’nde normal doğum planliyorum.Fiyat bilgisi almam mümkün mu?

MÜJDE

Merhaba,

İsmim Müjde 6 aylık hamileyim hastahane ve yeni doğan fotoğraf çekim fiyatları ve içerikleri hakkında bilgilerinizi rica ederim.

Teşekkürler,

İyi Çalışmalar.

Hacer

Merhaba, 28haftalık gebeyim. Gebelik, doğum ve yenidoğan çekimleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Aylin

Merhaba, buradaki fotoğrafları ve bilgileri eşimle birlikte inceledik ve çok beğendik. Teşekkür ederiz. Doğum öncesi ve sonrası fotoğraf çekimi fiyatları konusunda bilgi rica ediyoruz. Bir de hastane ile siz mi iletişim kuruyorsunuz yoksa biz bilgi versek yeterli mi? İyi çalışmalar dileriz.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Aylin hanım hastane ve doktorunuzla siz iletişime geçip gerekli izinleri almanız gerekiyor. Daha sonra benimle iletişime geçebilirsiniz.

EMRE

ALBÜMLÜ DOĞUM FOTOĞRAFI PAKETİ+HAMİLELİK PAKETI ( DIŞ ÇEKİM )+ YENİ DOĞAN ÇEKİMİ paketini beraber alsak fiyatınız nedir? Öğrenebilir miyiz?
Bende öğrenmek istiyorum rica etsem söyleyebilir misiniz.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlar ilgili bilgileri mail adresinize ilettim emre bey

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV