Yedek doğum fotoğrafçısı ve doğum sonrası yaşananlar

O çok beklediğiniz zaman geldi ve çattı artık bebeğiniz ile buluşmanıza dakikalar kaldı… O an müthiş bir enerji hissediyorsunuz içinizde çok karmaşık duygular sevinç, kaygı, mutluluk, üzüntü vs. bir çok soru işareti de bu duygularınızı tetikliyor. Evet sevinçlisiniz çünkü çok uzun bir süredir beklediğiniz bebeğinize kavuşacaksınız. Evet duygusalsınız çünkü çok uzun süre özlemle yavrunuzu kucağınıza alacağınız günü beklediniz. Kaygılısınız çünkü sağlığı ile ilgili soru işaretleri var aklınızda tüm bu duygu seli içerisinde kendinizi kaptırıyorsunuz ve zaman akıp geçiyor. Bu aynı zamanda sizin en mutlu gününüz ve mutlaka ama mutlaka ölümsüzleştirmeniz gereken anlarınız. Ömrünüzde bundan daha değerli bir an yaşayabilecek misiniz ? İmkansız !!! o halde ne kadar telaşınız olursa olsun yanınızda profesyonel bir doğum fotoğrafçısı bulundurmayı unutmayın..

Size çok özel bir uyarı: Eğer bir doğum fotoğrafçısı düşünüyorsanız ve doğumunuz normal doğum olacaksa mutlaka yedek bir doğum fotoğrafçısıyla da iletişime geçmiş olun…

Bu çok önemli uyarıyı yapmış olmamızın sebebi ise normal doğum ansızın gelişebilen bir süreç ve bu süreçte anlaştığınız fotoğrafçı o gün uygun olmayabilir, şehir dışında yada yurt dışında olabilir, hastalığı olabilir yada başka randevuları olabilir. Her ihtimale karşı mutlaka yedek bir doğum fotoğrafçınızın da olması anı kaçırmamak için çok önemlidir.

Yedek doğum fotoğrafçınız ile her detayı konuşun

Yedek bir doğum fotoğrafçısı ile tarih belirleyeceğiniz vakitte onunla da her detayı konuşun sanki tüm doğumu o çekecekmiş gibi her detayı isteyin eğer varsa özellikle istediğiniz kareler onları da yedek fotoğrafçınız ile paylaşın.. Mutlaka fotoğrafçınıza onun yedek olduğunu belirtin… Fotoğrafçınız bu konuya anlayışla karşılayacaktır.. Eğer böyle bir fotoğrafçı bulamıyorsanız benimle de iletişime geçebilirsiniz. Bu konu asla beni rahatsız etmez. Bu konuda oldukça bilinçliyim ve size profesyonel bir şekilde bilgi aktarımı sağlayabilirim..

Doğum fotoğrafçısı ile iletişim çok önemli

Doğum fotoğrafçısı ile kuracağınız iletişim çok önemli… Mutlaka doğum fotoğrafçınıza isteklerinizi eksiksiz olarak aktarın istediğiniz özel kareler varsa bunları fotoğrafçınıza örneklerle gösterin. Doğum fotoğrafçınız size doğum ve fotoğraf çekimi ile ilgili olarak her aşamayı anlatmak mecburiyetindedir. Eğer bir doğum fotoğrafçısı ile sağlıklı bir iletişim kuramıyorsanız yada fotoğrafçınız size doğum anı ve aşamalarını anlatamıyorsa yada size enerjisi düşük geldi ise mutlaka başka bir fotoğrafçı ile daha iletişime geçmelisiniz. Ben bu konuda tüm ayrıntıları telefonda, mail yada whatsapp ile anne ve baba adaylarına aktarmaya çalışıyorum. Anne ve baba bu konuda ne kadar bilgili olursa endişeleri ve kaygıları da o kadar azaltmış olacaktır.

Anne ve babalık duygusu

Anne ve babalık duygusu kaçıncı çocuk olursa olsun çok özel bir his… Ben ikinci ve üçüncü bebeklerini dünyaya getiren bir çok aileye tanıklık ettim inanın hiç bir an bir diğerine benzemiyor. Bir annenin 4 sene ara ile ilk çocuğunu ve ikinci çocuğunun doğum çekimini yaptıktan sonra fotoğrafları yan yana getirdik sevinç, mutluluk, duygusallık tamamen birebir aynı yüzdeki gülümseme ve gözlerden düşen sevinç gözyaşları bile aynı… Anlar farklı olsa da duygular hep aynı annelik ve babalık duygusu tarif edilemez. Allah herkese nasip eder inşallah…

Size nasıl ulaşabiliriz ?

Eğer doğum fotoğrafçısı düşünüyorsanız ve bu konuda ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız varsa 10:00 – 17:00 saatleri arasında geniş ve ayrıntılı bilgi için bana 0541 591 1548 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Doğum fotoğrafçınız ben olmayabilirim yada arayış içerisinde olabilirsiniz hiç fark etmez beni arayabilir ve sorularınız varsa bilgi alabilirsiniz. Hiç sıkılmadan tüm sorularınıza ayrıntılı şekilde cevap verebileceğimi unutmayın. Her zaman yanınızda olmaktan ve sizin heyecanınızı paylaşmaktan çok büyük mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim. Çünkü ben işimi çok seven ve ona aşık birisiyim… Diğer iletişim kanalı whatsapp buradan çalışma saatleri içerisinde istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Telefonda olacağı gibi geniş ayrıntılar vererek konuyu anlatamam ama mutlaka sorularınıza cevap vereceğim… Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bana sorularınızı iletebilirsiniz. Sorularınızın cevapları mail adresinize gelecektir.

Benzer Konular

2 Yorum

cansu

Merhaba
Aralik sonu ocak başı gibi doğum yapacagim. Oncesinde ve dogum sirasinda ve dogum sonrasinda fotoğraf cektirmek istiyorum. Paket seklinde bir fiyat gondermenizi rica ediyorum.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Cansu hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize iletmiş bulunuyorum.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV