Doğum Fotoğrafçısı Kısa Doğum Klibi Çekimleri

Sizlerle yine çok duygusal bir kısa doğum klibini buluşturuyoruz. Daha önceden doğum öncesi ve doğum sonrası fotoğraflarını sizlerle paylaştığımız ailemizin gönderdiğim pek duygusal videolarını da paylaşmak istedim. Her izlediğimde tüylerimin diken diken olduğu ve gözyaşlarımı tutamadığım sahneleri tüm ailelerim için hazırlamaya ve sunmaya çalışıyorum. Bazen o kadar güzel ve özel anlar ortaya çıkıyor ki bu işin en güzel yanı da sevinci, hüznü, hasreti, mutluluğu, gözyaşlarını içerisinde barındırması dedirtiyor.

Hıçkırıkların boğazımıza düğümlendiği anlar

Hemen hemen hepimizin kendisini o anda orada hissettiği annelerimizin geçmişte bebeklerini ilk gördüğü zamana gitmeleri yada yeni anne adaylarının ilk bebeğini kucağına alacakları o anı düşünmeleri; babalarımızın zor ve zahmetli süreçle beraber kapının hemen ardından ufacık bir camdan yeni dünyaya gelen bebeklerine meraklı ve sevinç gözyaşları ile dolu bir şekilde bakmış olduğu anları düşünmeleri ister istemez boğazımıza bir ilmik daha atılmasına neden oluyor.

Hepimizin yaşayacağı ortak anlardan biri

Bu anlar çok kısa ve bugüne kadar milyonlarca ailemizin yaşadığı anlar.. Fakat bu anlar yüce rabbimin nasıl bir mucizesidir ki her ailede farklı yaşanmaktadır. Çıkan kareler yada videolar aynı gibi görünse de sonuçlar ve duygular bambaşka.. Bu anlar kesinlikle size özel ve yaşananlar ise yanlızca size ait kesinlikle ama kesinlikle o anda yaşadıklarınızı başka biri yaşamadı.. Bunu yaşayanlar ne demek istediğimi iyi anlayacaklar yaşayacak olanlarda yaşadıktan sonra hak vereceklerdir..

Gözümüzü önünden hayatımızın en önemli anının akıp gitmesi

Doğum anı hayatımızdaki en önemli anlardan birisi bebeğimiz dünyaya geliyor ve siz o anda inanın kendinizde olmuyorsunuz. Günler öncesinde sanki gözünüzün önüne bir perde indirilmiş ve o perde gözünüzün önünden çekildiğinde ise bir bakıyorsunuz her şey olmuş ve bitmiş bebeğiniz kucağınızda geriye ise aklınızda geçirdiğiniz bir kaç mutluluk dakikaları ve stres dolu anlar kalıyor. Oysa ki bu anların her bir saniyesi bile büyük mutluluk fakat siz o anları acabalarla geçirdiğiniz ister istemez acaba eşime bir şey olacak mı ? acaba bebeğim sağlıklı olacak mı ? ameliyatta bir komplikasyon olabilir mi ? soruları.. Doğum yapacak annemizin endişeli bekleyişi narkozun etkisi ile yarı yada tam baygın olarak geçirilen bir süreç ile bu mutluluk anlarının farkedilememesine neden olmaktadır. Fakat yanınızda sizin her anınızı gören, yaşanılacakları önceden kestirebilen, tecrübesi ve desteği ile tüm yaşınılanları kayıt altına alan bir doğum fotoğrafçınız varsa herşey olup bittikten sonra elinize albümünüzü aldığınızda fotoğraflara bakarken ve kendinizi her anın kayıt altına alındığı videoda seyrederken evet ben bunu yaşamıştım, işte tam burada bu kadar çok mutlu olmuştum, işte benim en çok endişelendiğim anlar, ben gerçekten bunu yaşadım mı dediğiniz anlar, ben orada duruyormuşum hiç farkında değilim dediğiniz anları tekrar tekrar duyguları aynı şekilde yaşayarak hatırlayabilirsiniz.

Peki doğum fotoğrafçılarının fiyatları yüksek mi ?

Nedense hemen hemen tüm ailelerin çekindikleri konulardan birisi bu.. Fiyatlarınız çok yüksek mi ? Sizleri çok iyi ve çok net anlıyorum. Gerçekten sizlere için zor bir süreç olduğunu biliyorum bir çok masraf oluyor ve bunun içine doğum fotoğrafçısı da girdiğinde bu masraflar biraz daha artıyor. Fakat ben ve diğer arkadaşlarım hemen hemen tüm ailelerin bütçelerine uyabilecek paketler hazırlıyoruz. Bu paketler içerisinde mutlaka kendi bütçenize uygun olabilecek bir paket size cazip gelecektir. Bu nedenle hiç bir ailenin bu kadar güzel anları kaçırmasını istemiyorum. Bizden fiyat alın.. Ben her aile ile özel olarak ilgileniyorum sorularınıza cevap vermeye ve sizlerin aklınıza gelebilecek tüm soruları önceden cevaplamaya çalışıyorum. Sık sık buradan soru ve cevaplar şeklinde yazılar yazıyorum. Sizlere karmaşık bir konuyu çok daha basite indirgiyorum..

Son dakikaya bırakılmaması gereken doğum fotoğrafçısı krizi

Sizlere başımdan geçen bir telefon görüşmesini anlatmak istiyorum… Doğum öncesi mutlaka planlı hareket edilmesi gereken bir süreç bu süreci nasıl olsa hallederim diyerek geçiremezsiniz. Çünkü doğum sizin belirlediğiniz yada kontrol altında tutabildiğiniz bir süreç kesinlikle değildir. Siz bu sürece hükmedemezsiniz. Çoğu olay anlık gelişir ve olup bitiverir.. Bu süreçte nice hazırlık yapan anne babaya denk geldim. Yapılan tüm hazırlıkların çocuğun bir gün önceden gelme kararı ile tamamen bozulduğuna şahit oldum. Sizler bu süreçte A planı B planı ve son olarak C planı olacak şekilde doğum öncesinde planlı ve programlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Yaşadığım deneyimleri de göz önünde bulundurarak sizlere bu konu hakkında geniş bir yazı hazırlayacağım yine konumuza dönecek olursak; Son ana bırakılmış nasıl olsa o gün ben birini ararım o gelir çeker düşüncesinde olan bir baba beni aradı.. Tahminlerime göre annemiz daha öncesinde doğum fotoğrafçısı araştırması yaptı birisi ile anlaştı fakat baba ücret ile alakalı olarak sıkıntı çıkarttı bu konuda da baba bana bir takım açıklamalar yaptıktan sonra doğuma 3 saat kaldığını şu anda da bir kaç doğum fotoğrafçısı ile konuştuğunu hangisi bana uyarsa ben onunla çalışacağım (muhtemelen yine fiyatla ilgili olarak) açıklamalar yaptı.. Bende paket fiyatlarımı sevgili babamıza ilettim. Ben size döneceğim diyerek telefonu kapattı. Normalde çekimim olan o günü erken doğum nedeni ile bir gün öncesinden gerçekleştirdiğimiz için o gün boşa çıkmıştım. Bende hazırlıklarımı ne olur ne olmaz diye hemen yaptım ve doğuma yetişebilmek için yol planlamasını çıkarttım fakat baba bu arada başka doğum fotoğrafçılarıyla pazarlıktaydı. Tekrardan beni aradığında yarım saat daha geçmişti. Bana telefonu tekrardan açtığında şu 3 soruyu sordu.. Siz canvas tabloyu bana ücretsiz verecek misiniz ? Neden sizi seçeyim ? Siz bu işi istiyor musunuz ? Bana göre bu kaçırılmış bir trene dur, geriye dön beni al ama benim biletim yok demek gibi bir şey olsa gerek.. İnşallah annemiz üzülmemiştir. Mutlaka bu ve bunun gibi önemli olan işlemleri son ana bırakmayın..

Kısa doğum videosunu tüm ailelerde çekiyor musunuz ?

Kısa doğum videosu 2-3 bazen 5 dakikaya kadar doğum filmi de 10-15 dakika kadar günün tüm anlarını bir videoda topladığımız bir doğum videosu hazırlıyoruz. Bu videoyu mümkün olduğunca tüm ailelere hazırlıyorum. Hem fotoğraf hem video şeklinde günün tüm anlarını kayıt altına alarak ailelere sunuyorum..

Aileler video çekimlerine nasıl bakıyor ?

Ailelerimiz video çekimlerini mutlaka istiyorlar. Ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Hem duygusal hem eğlenceli bir çok anıyı yakalıyoruz. Mümkün olduğunca hiç bir anı kaçırmadan ailelere albümümüzü ve cdlerimizi teslim ediyoruz.

Video ve fotoğraf kalitesi hakkında bilgi verir misiniz ?

İnternet ortamına yüklediğimiz video ve fotoğraflarımızda mutlaka pixel kaybı yaşanmaktadır. Boyutlandırarak bilgisayar ortamına yüklediğimiz fotoğraf ve videolarımız ultra HD kalitede ailelere teslim ediliyor. Teslim ettiğimiz 15-20 dakikalık videoların boyutları 2-3 gb oluyor. Fotoğraflar ise 5760 x 3840 ebatlarında yüksek çözünürlük ve her türlü baskıya hazır şekilde ailelerimize full full teslim edilmektedir.

İşte kısa doğum videosu ve doğum filmi çekimimizden duygusal bir kare..

Benzer Konular

24 Yorum

DENİZ

Merhaba,
Eylül 1-10 arası tarihlerinde bebeğimizi bekliyoruz. İlk güne özel doğum çekimi düşünüyoruz. Paket ve fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Deniz hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle.

Pınar

Özge hanım merhaba,
Ekim ayında doğum yapacağım kısmetse.. doğum çekimi ve doğum klibi/video su fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

teşekkür ederim,
sevgiler,

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir Pınar hanım.. Sevgiler

Müge

Merhaba,

5 aylık hamileyim.

Doğum esnasında doğum fotoğraflarının ve bebeğim 15 günlük iken yenidoğan fotoğraflarının çekilmesini istesem fiyatlar ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba Müge hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle.

Figen

Ben doğum sonrası bebek 1 aylık olunca evde çekim yaptırmak istiyorum

Acaba bunun için uygun fiyat verirmisiniz

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tabiki Figen hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim…

Burcu Guler

Merhaba fiyatlariniz ve paketleriniz hakkında bilgi ederim.
İlginize tesekkurler.
Sevgiler?

Çağrı Durmuş

Merhaba,paketlerinin ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum.Teşekkürler.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Çağrı bey fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir. Dilerseniz telefon numaralarımızdan da bizlere ualaşabilisiniz.

Duygu

Merhaba,

Hamile, doğum ve yenidoğan çekiminiz hakkında bilgi alabilir miyim? 31. Haftamdayım ve ocak 2 hafta gibi çekimler yapılsın istiyorum aslında.
Stüdyo çekimleriniz ve fiyatlarınız ( içerikleri hakkında) deraylı bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler

Emel

Özge Hanım merhaba,

Güzel dilekleriniz ve teklifiniz için teşekkürler.

500 TL’lik doğum paketinin içeriği uygun görünüyor yalnız fiyat konusunda biraz indirim yapmanız mümkün olur mu? Açıkçası benim için en önemli fotoğraflar bebeğin doğduğu ilk an (doktorunun kucağında güzel bir kare yeterli olacaktır) ve sonrasında odaya gelmeden muayene, yıkanma vb. bölümü. Normal doğum yapacağım için öncesinde sancı çekerken poz verebileceğimi çok sanmıyorum. J doğum sonrasında da yine yorgun vs. olacağım için bebeğimizle güzel birkaç kare yeterli olacaktır.

Bu dönemde, özellikle son aylarda masraflar bitmek bilmiyor bilirsiniz. O nedenle fiyat konusunda yapabileceğiniz son rakamı verebilirseniz çok sevinirim, buna göre değerlendirmek isterim.

İyi çalışmalar dilerim.

Emel

Merhabalar,

Doğum fotoğrafı bütçeniz ve içeriği ile ilgili bilgi rica edecektim. Doğumumun normal doğum olması ve tahminen 25 Ocak gibi olması planlanıyor. Hastane Fatih Üniversitesi hastanesi (Anadolu Yakası’nda, Dragos sahilde)

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba fiyatlarla ilgili geri dönüş sağlanmıştır.

Leyla

Ben doğum paketlerinizi ve fiyatlarınızi almak istiyorum

Nagihan

Özge hn merhaba,

Web sitenizi kısmen de olsa inceleme şansım oldu.

Doğum fotoğrafçılığı segmentinde albüm paketleri nasıl oluyor?Bilinen albüm yada çerçeve resimleri vs. gibi belli bir paket mi sunuyorsunuz?Ve fiyatları nedir?

Bilginizi rica ederim.

AYŞE

Merhaba

Doğum fotoğrafları paket seçenekleriniz ve fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyorum

tşkler

yesim

Ben doğumu açıl olduğu ıcın cekım ekıbıyle anlaşmadım resımlerı hemsıre tarafından cekıldı sımdı oğlumun tum fotograları albümde toplansın ıstıyorum o yüzden albüm fıyatlarınızı ogrenebılırmıyım

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili olarak geri dönüş yaptım.

billur

merhaba, dogum videosu için fiyat teklifi rica edebilir miyim? Çok teşekkürler 🙂

Gamze

Merhabalar,

Video klip çekimi ve doğum fotoğrafları vb paket ücret bilgilerinizi paylaşabilirseniz incelemek isteriz.

iyi çalışmalar,

emre

Sadece kısa doğum videosunun fiyatını öğrenebilir miyim?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Emre bey fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV