Düğün ve nişan fotoğraf çekimleri

Şu sıralar sezonu olmasa da düğün ve nişan fotoğrafları çekmeye devam ediyoruz. Bu yaz fotoğraflardan bol bol çektim yeni bir düğün Sitesi yapmayı planlıyorum dugunfotografcisi.com.tr çekmiş olduğum tüm düğün ve nişan fotoğraf çekimlerinde yeni sitede sizlerle paylaşacağım Fakat burada bir değişiklik olması amaçlı sizleri düğün ve nişan çekimlerimizden örnekler sunmak istedim. Bana gelen sorulardan bir çoğu nişan ve düğün fotoğrafı çekiyor musunuz Elbette nişan ve düğün fotoğraflarınızda belirlediğiniz mekanlarda çekiyorum…

Nişan ve düğün fotoğraf albümü albümü

Nişan ve düğün fotoğraflarının albüm kapaklarına çok özenli bir şekilde hazırlamaya elimden geldiğince çabalıyorum bu çiftimizin en mutlu günüm ve bu en mutlu günü en güzel anılarla hatırlamak isteyecekler Ben de elimden geldiği kadar Onlara bu güzel anı mükemmel kalitede sunmaya çalışıyorum.

Albüm kapağı

dugun-fotografcisi-32

 

Düğün ve nişan çekimleri fiyatları

Düğün ve nişan çekim fiyatları da doğum fiyatları gibi oldukça uygun ve ekonomik tutmaya çalışıyorum. Düğün Fotoğraflarında özellikle mekan seçimi çok önemli çünkü İstanbul’da birçok mekan ücretli Elbette ücretsiz olan mekanlarımızda var. Sizin isteğiniz bu konuda oldukça önemli Biz Sizlere çekim yaptığımız mekanları sunuyoruz siz bilirsiniz bu mekanlardan birine Ya da sizin önerebileceğiniz bir mekana gizli çekim için sunabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçılığında değişik konseptler

Her zaman yaratıcı fikirlere açığım.. Çekimi öncesinde mekan Concept ve Dilediğiniz aksesuarlarla çekim için bir akış belirleyebiliriz. Uygulayacağımız konsert çok farklı fikirler ve yaratıcılık her zaman fotoğraflarda bizlere mükemmel bir görsellik sunmaktadır.

Düğün ve nişan çekimlerinde video çekimi

Düğün ve nişan çekimlerinde fotoğraf çekimi yanısıra video çekimi de yapmaktayız. Bu muhteşem günü en güzel video kareleriyle filmi alıp kısa bir düğün filmi oluşturuyoruz. Yıllar boyu izleyip çocuklarınızı aktarabileceğiniz essiz bir anı oluşturuyoruz.

Farklı ücret aralıkları

Fotoğraf çekimlerimizi Her bütçeye uygun olabilecek şekilde farklı ücret aralıkları oluşturarak belirledik sizlere sunmuş olduğumuz farklı fiyat aralıklarında dilediğinizi ve Size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

dugun-fotografcisi dugun-fotografcisi-1 dugun-fotografcisi-2 dugun-fotografcisi-3 dugun-fotografcisi-4 dugun-fotografcisi-5 dugun-fotografcisi-6 dugun-fotografcisi-7 dugun-fotografcisi-8 dugun-fotografcisi-9 dugun-fotografcisi-10 dugun-fotografcisi-11 dugun-fotografcisi-12 dugun-fotografcisi-13 dugun-fotografcisi-14 dugun-fotografcisi-15 dugun-fotografcisi-16 dugun-fotografcisi-17 dugun-fotografcisi-18 dugun-fotografcisi-19 dugun-fotografcisi-20 dugun-fotografcisi-22 dugun-fotografcisi-23 dugun-fotografcisi-24 dugun-fotografcisi-25 dugun-fotografcisi-26 dugun-fotografcisi-27 dugun-fotografcisi-28 dugun-fotografcisi-29 dugun-fotografcisi-30 dugun-fotografcisi-31

Benzer Konular

29 Yorum

Abdullah

haziran 2016 dış çekim yaptırmak istiyorum fotoğraflarınızı çok beğendik lütfen fiyatlar hakkında bizleri bilgilendirirmisiniz.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Hasan

Özge Hanım merhabalar fotoğrafınızı websitenizi inceledim nişan çekimi yaptırmak istiyoruz bize fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz Teşekkürler

aslı

Merhabalar Özge Hanım düğün fotoğrafları hakkında albüm ve fiyat bilgisi istiyoruz Fiat bilgilerimi mail adresime gönderirseniz çok teşekkür ederim Görüşmek üzere

Aslihan

Merhaba Özge Hanım arıyor fiyatları hakkında ortalama bir fiyat almak istiyorum Beni bilgilendirirseniz çok seviyorum Teşekkür ederim

Aslihan

Özge Hanım merhabalar hayatınızın en önemli bu anında sizinle beraber olmak istiyoruz bize fiyatlar hakkında hakkında bilgi verir misiniz Teşekkür ederiz

İrem

Merhaba,
Doğum fotoğrafı paketleri ve fiyatlarla ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim. Bir de yeriniz tam olarak nerdedir acaba?
Teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Esra

Merhaba, iki ay sonra dünyaya gelmesini beklediğimiz kızımızın doğum anına ve sonrasına ait fotograflarının çekilmesine yönelik araştırma içindeyim , sizden fiyatlar hususunda geri bildirim rica edeceğim.
Teşekkürler.

Nurşen

Fiyat teklifi ve içerik hakkında bilgi almak istiyorum

Evrim

Fiyat bilgisi alabilirmiyim acaba,şimdiden çok teşekkürler.

Merve

Merhaba,
Doğum fotoğraf paketleriniz ile ilgili bilgi ve fiyat rica ediyorum.
Teşekkürler.

Öznur

Merhabalar sitenizdeki fotoğrafların kalitesine ve uyumunu çok beğendim. Şubat sonu mart ayı içerisinde nişanım olucak ve nişan günü dış çekim düşünüyorum. gerekli bilgileri benimle paylaşırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

ayşegül

merhaba,biz evliliğimizin 5.yılında tekrar bir çekim yapmak istiyoruz. bu yüzden net bir tarihimiz yok, mayıs ayı içerisinde olması yeterli, çekimin hafta içi olması da bizim için uygun. albüm, baskı vs gibi bir talebimiz de yok, fotoğrafların digital olarak elimizde olması yeterli. sizden bu doğrultuda bir fiyat bilgisi almak istiyorum. şimdiden teşekkürler

GÖKÇEN

Öncelikle merhaba 🙂
Dış çekim mekanlarını siz mi belirliyorsunuz, biz mi belirliyoruz ya da siz bizi yönlendiriyor musunuz? Farklı paket seçeneklerinizin detaylarından mail ile bahsetmeniz mümkün olursa çok sevinirim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Gökçen hanım fiyat bilgilerini ilettim

Mahmut

Merhabalar fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim lütfen?

Mahmut

“Farklı ücret aralıkları” Bahsettigiz kısmı biraz açar mısınız? Yüksek bir butcem yok nisanimda eşime küçük bir supriz yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyat bilgilerini mail adresinize ilettim kontrol edebilirsiniz.

melek

nişan albümü için fiyat alabilirmiyim?

Damla

Nişan dış çekim için fiyat alabilir miyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Damla hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim.

nurgül

nişan için dış çekim ve mekanda video ve fotoğraf çekimi için fiyat alabilirmiyiz.

gökçe

düğün için dış çekim fiyatlarınız nelerdir? bilgi alabilir miyim?

elif

merhaba ,

24 kasım da nısınaım var fiyat konusunda yardımcı olur musunuz

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir Elif Hanım

merve

Özge hanım merhaba, kuzenimin nişanı için dış çekim istiyoruz. Fiyatlar konusunda bilgi verir misiniz?

Kolay gelsin,
Merve

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merve hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Burak söğüt

Beni arayın lütfen

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV