Yenidoğan Çekimleri

Dünyanın en güzel duygusu bir bebeği eline almak onu doyasıya öpmek çıplak vücuduna dokunmak Allah’ın en güzel armağanı sizlere yeni doğan çekimimden görüntüler paylaşmak istiyorum bu çekimim de sizlere sunmak için bir kamera arkası da hazırladım. Bu kamera arkasını izlerken mutlaka ağzınız sulanacak 🙂

Öpmelere doyamadığımız yavrumuz

Çekimimizde öpücüklerimize engel olamadık bol bol öpmeli sahneler elimizde oldu.. Ama nasıl dayanacaksın ki allah’ım onu nazarlardan saklasın maviş maviş gözler minicik parmakları ile allah’ım nasıl güzel şeyler yaratıyorsun. Bize de bu dünyalar güzeli bebeğimizi karelemek kaldı. Tüm karelerin nasıl olduğu konusunda fotoğraflara bakarak siz karan verin.

Maşallah demeyi unutmayalım ne olur

Mutlaka hemen hemen hepimizin ağzından maşallah kelimesi dökülüyordur bunu biliyorum ama nazara gerçekten çok inanıyorum. O nedenle bakan ha yavrum benim diyen herkes mutlaka maşallah desin istiyorum. Çektiğim her fotoğrafa bakarken o fotoğraflar üzerinde renklendirmeler yaparken ve her gözüme hoş gelen sahnede maşallah demeyi ihmal etmiyorum.

Mutlaka sizinde bebeğinizin yenidoğan çekimleri olmalı

Herkesin bu güzel karalerden mahrum kalmamasını istiyorum bu nedenle fiyatlarımı mümkün olduğu kadarı ile mahkul tutmaya çalışıyorum. Diğer doğum fotoğrafçısı arkadaşlarımında bu konuda konuda anlayışlı olduklarını biliyorum. Onlardan da benden de fiyat almaya çekinmeyin. Size olabildiğince yardımcı olmaya çalışacağım söz veriyorum. Bebeğinizin en güzel zamanlarının fotoğraflarını gelin beraber çekelim..

Çok kısıtlı bir zaman ve hızlı hareket edin

Bebek doğum sonrasında iki saat içerisinde çok fazla değişiyor. Evreler halinde her geçen gün değişim geçiren bebek 10 gün sonra çok daha farklı bir ay sonra ise ilk görünümünden çok daha farklı olgun, kendini toplamış bir görünüm kazanıyor. Bu günler ise siz göz açıp kapatıncaya kadar geçip gidiveriyor, aklınızda ise o halini hatırladığınız çok az anı kalıyor. Size tavsiyem her gün fotoğraflarını çekin. Fakat bu fotoğraflarda flash kullanmamaya kesinlikle dikkat edin. Çünkü bu dönemdeki çocukların göz bebekleri ani ışık çarpmalarına karşı refleksiz kalacaktır. Bu durum bebeğin gözlerinde hasar oluşmasına neden olabilir.

Bebeğinizin 40. gününe gelmeden yenidoğan çekimlerini yapalım. Bu dönemde aileler sevdikleri ile beraber günler, mevlütler, bebek partileri vb. uğraşların peşine düştüklerinden dolayı bebek çekimlerini unutabiliyorlar. Dolayısı ile bebeğin gelişimini ve ilk hallerini karelemeyi kaçırmış oluyorlar.

Toplumumuzda yenidoğan çekimleri gelişim aşamasında

Avrupa da bu işe bakış açısı çok daha farklı orada aileler mutlaka doğum sonrası yenidoğan çekimlerini gerçekleştiriyorlar. Hatta bir kaç defa ilk bir hafta ilk iki hafta ilk bir ay çekimlerini dahi yapan aileler var. Ülkemizde bu konu daha yavaş yavaş gelişmeye başladı. Hatta doğum fotoğrafçılığı da şu anda gelişme aşamasında diye bilirim. Çok daha gelişecek. Çok daha yeni pozlama teknikleri geliştirilecektir. Size şunu söylemek istiyorum gün gelecek hastaneler kendi stüdyolarını bile açabilirler 🙂

Fiyatlarla ilgili olarak çekinceler çok fazla

Hemen hemen tüm aileler doğum çekimini, yeni doğan çekimini, hamile çekimlerini yaptırmak istiyorlar. Nasıl yaptırmak istemesinler ki bu onların en güzel günleri hayatlarında bir defa olan ve bir daha da geri dönülmesi mümkün olmayan bir süreç yaşıyorlar bu süreci en güzel hatıralarla hatırlamak ise onların herkesin hakkı.. Fakat doğum hazırlıkları, hastane fiyatları, çocuğun odası, çocuğun eşyaları vb. bir çok gider olunca şimdi birde fotoğrafçıya mı para vereceğim gibi bir düşünce ister istemez oluyor. Ben aileleri çok iyi anlıyorum ve onlara her konuda destek oluyorum. Bana yada diğer doğum fotoğrafçısı arkadaşlarıma fiyat sormaya çekinmeyin. Unutmayın ki bizlerde sizin bu en güzel gününüzde yanınızda olmaya can atıyoruz.

Biz yenidoğan fotoğraf çekimi yaptırmayı düşünüyoruz size nasıl ulaşabiliriz ?

Bana iş saatleri içerisinde sitenin üst kısmında yer alan telefon numaralarından yada web sitemizin iletişim sayfasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Siz mesaj attığınız anda benim telefonuma göndermiş olduğunuz mesaj geliyor. Ben eğer o sırada çekimde değilsem hemen vakit kaybetmeden sizin göndermiş olduğunuz maile cevap veriyorum. Yine telefon ile ulaşmak isteyenler içinde aynı şekilde çekimde değilsem telefonlarınızı iş saatleri içerisinde açıyorum. Mail adresinize fiyatlarla ilgili olarak tekliflerimi iletiyorum. Sizlere çeşitli paketler sunuyorum. Bu paketlerin içerisinde sizlere neler verdiğimi çekim aşamalarını vb. bir çok bilgiyi aktarıyorum. Siz uygun olan paketi seçiyorsunuz. Daha sonraki aşamada da görüşme ve çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

BW9A8142 BW9A8142-2 BW9A8143 BW9A8144-1 BW9A8145 BW9A8161 BW9A8162 BW9A8162-1 BW9A8260 BW9A8263 BW9A8275 BW9A8276 BW9A8338 BW9A8346-2 BW9A8355 BW9A8386-3 BW9A8395-1 BW9A8399 BW9A8415

Benzer Konular

35 Yorum

Esra

Merhaba,

Sağlıkla gelmesini temenni ettiğim ve doğumunu Ekim sonu beklediğimiz (mecburi sezaryen) bir oğlumuz var.

Hamilelik, hastane ve yenidoğan çekimi fotoğraf çekimi ile ilgili detayları ve ücret bilgisi rica edeceğim.

Ayrıca 6 Eylül’de bir baby shower partisi düzenlemeyi düşünüyorum. Paket çekimleriniz var ise onu da dahil edebiliyor muyuz? Ya da aynı gün içerisinde hamilelik çekimi yapma şansımız olabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim,

İyi Çalışmalar dilerim,

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhabalar Esra hanım hayırlı olması dileğiyle gerekli bilgilerle beraber fiyat bilgilerimizi de mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle..

Emre

Merhaba, Yeni doğan Paket fiyatlarinizi ogrene bilirmiyim ?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Merhaba emre bey fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle.

Emre

Mailiniz icin tesekkurler. Esimle inceleyecegiz.

Hülya

Doğum albümü için fiyat teklifinizi rica ediyorum 1 albüm ve albüm ebatı.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tabiki Hülya hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle.

özlem

Merhaba ist yenibosnada bir hast. olacak
en uygun hastane çekimi ne kadardır ve içeriğinde neler vardır.

rica etsem fiyat alabilirmiyim

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Özlem hanım ekonomik doğum fiyatlarımızı mail adresinize ilettim.. Görüşmek dileğiyle.

Pelin

merhaba,

30 Aralık’ta doğumum planlanıyor. doğumda fotoğraf çekimi fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.

iyi çalışmalar,

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Hayırlısı olsun Pelin hanım fiyatlarla ilgili olarak bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Gülşah

Merhaba dogum paketleriniz hk detayli ( albumlerde ortalama kac resim oluyor, ortalama toplam kac fotograf cekiyorsunuz) bilgi verebilir misiniz? Tesekkurler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tabiki ki sormuş olduğunuz sorularla alakalı olarak geniş bilgiler ve fiyat bilgileri mail adresinize iletilmiştir Gülşah hanım..

gözde

merhaba özge hnm.paket içerikleri ve fiyatlarınız hakknda bilgi alabilirmiyim.doğumum şişli kolan hast.tahmini tarih ekim sonu inş.şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tabiki Gözda hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim. Görüşmek dileğiyle.

Gülşah

evet cevapladığınız için teşekkürler =). fotoğraflar biraz kafama takıldı gerçi.bende amatör fotoğrafçıyımda onun için detaylı soruyorum kusra bakmayın =).video üzerinden kareleri oluşturcaksınız sanırım yanlışmı düşünüyorum 🙂 yani çözünürlük ve netlikleri iyi olması önemli olan.videonuzda gayet başarılıydı.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Hayır o şekilde değil 🙂 Gülşah hanım detaylı bilgileri mail adresinde ilettim.

Emine

Özge hanım 28 günlük bir oğlumuz var yenidoğan çekimi yaptırmak istiyoruz paketler ve fiyat bilgisi alabilirmiyiz ?

ÖZGE ARTUKOĞLU

merhaba doğum fotoğrafı hakkında deteyalı bilgi vermenizi rica ederim..

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Özge hanım fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim görüşmek dileğiyle

Mehmet

Merhabalar,
Doğum öncesi, doğum ve sonrası fotoğrafların paket fiyatlarını öğrenebilir miyim. Teşekkürler…

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Mehmet bey fiyatlarla ilgili bilgileri mail adresinize ilettim görüşmek dileğiyle

Gizem

Özge hanım merhaba, doğum paketlerinizle ilgili detaylı bilgileri paylaşabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Esra

Özge hanım merhaba, doğum paketlerinizle ilgili detaylı bilgileri paylaşabilir misiniz?
Dogum anı cekimleri , ertesi gün cekimi ve daha sonrasında yenidogan cekimleri. tek tek ve tamamı seklinde paylasırsanız sevinirim. Fotograflar albüm ve cd seklinde ayrı ayrı veriliyor degil mi?
Teşekkürler

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Esra hanım fiyatlarla ilgili bilgileri ilettim.

Ülkü

Doğum öncesi, doğum ve sonrası fotoğrafların paket fiyatlarını öğrenebilir miyim. Teşekkürler.İyi günler…

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Ülkü hanım paket içeriklerini mail adresinize ilettim.

elif

benim bebeğim 2 yaşına gırıcek onun için 5-10 poz çektirmek istiyorum ne kadar acaba ?

pınar

özge hanım merhaba, doğum sonrası yeni doğan fotoğraf çekimi için ayrıntılı bilgi alabilirmiyim?

Fatma

Doğum öncesi, doğum ve sonrası fotoğrafların paket fiyatlarını öğrenebilir miyim. Teşekkürler.

tuğba

merhabalar, tahmini doğum tarihim 13 temmuz 2018 , hastane değil fakat doğum sonrası yenidoğan dış çekimi yaptırmak istiyorum. bununla ilgili fiyat bilgilerinizi gönderebilirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Tuğba hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

melek

merhaba fiyat bilgisini mail atabilir misiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Özge

Melek hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Yorum Gönder

Diğer çekim gerçekleştirdiğimiz hastaneler


Koç Üniversitesi Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Amerikan Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Ataşehir Şifa Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem International Hospital Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Altunizade Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Maslak Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

Medical Park Hastanesi doğum fotoğrafçısı
Taksim Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Bakırköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Florence Nightingale hastanesi doğum fotoğrafçısı
Kadıköy Acıbadem Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doğum Fotoğrafçısı

ARŞİV